Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. Apríl , 2024, 12:10:23
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Snimace na USA stratocaster  (Prečítané 21676 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
janeecko
nováčik
*
Príspevkov: 22


« Odpoveď #15 kedy: 15. Máj , 2006, 22:26:40 »

No tak ono ono vyhovuje, ale tak mat taky vintage zvuk poriadny z 60 rokov, myslim si ze drevo mam na gitare vyborne, velmi pekne rezonuje a aj ten zvuk celej gitary je vyborny, ale poznas to..vzdy si clovek nieco vymysli co by chcel zlepsit
Zaznamenané
vlado z kn
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 84



« Odpoveď #16 kedy: 15. Máj , 2006, 23:07:03 »

janeecko napísal:
Citácia
Hej hej..je to ten najlacnejsi model, preto som uvazoval o nejakej investicii k vylepseniu zvuku


ja som tymi Kentami zvuk vylepsil... cenovo ma vysli na 3900,- sk a za 3 som predal povodne... a tiez hladam tie starsie zvuky...
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 15. Máj , 2006, 23:14:43 »

Na \"staršie zvuky\" potrebuješ aj \"starši aparat\". To len snimače nevyriešia. Ak ho však maš takje to o.k.
Zaznamenané
vlado z kn
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 84



« Odpoveď #18 kedy: 16. Máj , 2006, 00:30:52 »

rudy napísal:
Citácia
Na \"staršie zvuky\" potrebuješ aj \"starši aparat\". To len snimače nevyriešia. Ak ho však maš takje to o.k.


mam. velmi starucke Laney bud z konca 60tych alebo z pociatku 70tych rokov. Ziadny novy re-issue aparat, stara kraksna z toho obdobia... ja to mam poriesene... ale teraz ide hlavne o snimace...

Naposledy upravil vlado z kn, : 16.05.2006 o 01:32
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #19 kedy: 16. Máj , 2006, 00:38:49 »

Tak toto by ma celkom zaujimalo tento aparat. :cheer: Kde si ho zohnal a aky to ma zvukovy charakter?: Som pocul, ze tieto Laney Supergroup sa podobaju Plexinam starym. Inak vitaj v nasom malom klube vintagistov. :lol:

Naposledy upravil progrocker, : 16.05.2006 o 01:40
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
vlado z kn
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 84



« Odpoveď #20 kedy: 16. Máj , 2006, 01:13:35 »

progrocker napísal:
Citácia
Tak toto by ma celkom zaujimalo tento aparat. :cheer: Kde si ho zohnal a aky to ma zvukovy charakter?: Som pocul, ze tieto Laney Supergroup sa podobaju Plexinam starym. Inak vitaj v nasom malom klube vintagistov. :lol:

Naposledy upravil progrocker, : 16.05.2006 o 01:40


ano, podobaju sa na plexiny, presne tak. a nedam nan dopustit. i ked sa s nim navlacim ako dromedar...
Zaznamenané
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #21 kedy: 16. Máj , 2006, 08:25:08 »

Ja mám na svojom strate Kent Amstrong single, neviem presný model ale som spokojný. Pri kobylke mám HB Seymour Duncan Pearl Gates plus a ten je tiež super.
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #22 kedy: 16. Máj , 2006, 08:40:57 »

Ak by si mal zaujem, mam na predaj singel Fender CustomShop TexasSpecial Bridge za 2700Sk.
Zaznamenané
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #23 kedy: 16. Máj , 2006, 10:37:41 »

dr.karpathorky napísal:
Citácia
Ak by si mal zaujem, mam na predaj singel Fender CustomShop TexasSpecial Bridge za 2700Sk.

Presne tieto mam ja na japonskom Fender strate 57 a som velmi spokojny, ma to stavu, vintage, raznost, dynamiku. Skoda len ze trochu brumia, ale to je udel singlov NEnoiselessov.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #24 kedy: 16. Máj , 2006, 10:38:59 »

progrocker napísal:
Citácia
... vitaj v nasom malom klube vintagistov ...

VINTAGITARISTOV :-)
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #25 kedy: 16. Máj , 2006, 14:43:48 »

janeecko napísal:
Citácia
NO tak teraz si ma od tej kupy moc neodhovoril  :))) no ono jeden kus vyjde draho v porovnani s tym ked sa kupi cely pack, lenze cely pack okolo desat tisic myslim stoji  nie?Huh!


Skus ebay, tuto z fora by Ti to chalani mohli pomoct zrealizovat, ak by si sam nevedel.
Zaznamenané
janeecko
nováčik
*
Príspevkov: 22


« Odpoveď #26 kedy: 16. Máj , 2006, 16:43:15 »

Daju sa cez ebay lacnejsie zohnat?Huh! Lebo kamarat cez ebay kupoval mesinu nejaku a ze celkom sa predrazila
Zaznamenané
janeecko
nováčik
*
Príspevkov: 22


« Odpoveď #27 kedy: 19. Máj , 2006, 10:53:58 »

Tak na harmony central mi odporucili Fender Fat 50s...mate s nim niekto skusenosti?Huh! pripadne nejake zvukove ukazky nemate???
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #28 kedy: 22. Máj , 2006, 09:51:39 »

janeecko napísal:
Citácia
Tak na harmony central mi odporucili Fender Fat 50s...mate s nim niekto skusenosti?Huh! pripadne nejake zvukove ukazky nemate???


Tuto sadu by som si vybral na Strat, keby som chcel kopirovat zvuk 50tych rokov, ale s otocenym strednym singlom a 5-polohovym prepinacom. Zvukovo su podobne ako Alnico Noiseless, i ked brumia maju nadhernu farbu. Su trochu zivsie s lepsiou dynamikou ako Noiselessy. Ked som pred casom kupoval snimace na strat tak som sa rozhodoval medzi TexasSpecial a Fat50. Nakoniec som si vybral Texasy pre ich stiplavost, Fat50 su menej agresivnejsie.
Zaznamenané
vlado z kn
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 84



« Odpoveď #29 kedy: 22. Máj , 2006, 10:23:06 »

Milos1 napísal:
Citácia
progrocker napísal:
Citácia
... vitaj v nasom malom klube vintagistov ...

VINTAGITARISTOV :-)


Dakujem za privitanie, chlapi. :)
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.077 sekund, 22 otázok.