Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
23. Apríl , 2024, 10:45:07
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Steve Morse  (Prečítané 13807 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« kedy: 28. Marec , 2004, 09:46:42 »

Myslim si, lepsie povedane som presvedceny ze jeden z najlepsich gitaristov na svete Steve Morse by tu mal mat svoje miesto. Vacsina gitaristov (Petrucci, Moore, Johnson) ho povazuje za vzor. Aky je Vas nazor?
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #1 kedy: 28. Marec , 2004, 09:48:35 »

Este aby som sa pochvalil mam tu s nim jednu fotku.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 28. Marec , 2004, 22:43:56 »

pre mna je tiez gitarovim vzorom :) bol som v prahe a tam hral uplne uzasne, mam snim 3DVD a vsade hra skvele........proste je to pre mna guitar hero number one.......a paci sa mi ze sa nehra na obrovskeho frajera alaa YNGWIE :) taky uplne normalny clovek co hra nenormalne na gitaru
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #3 kedy: 29. Marec , 2004, 21:29:10 »

ja ho vobec nepoznam. chcem si zohnat nejake cd. mam sa pozriet priamo po stevovi morsovi alebo ma kapelu? kotre cd dopotucujete ako najlepsie?
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 30. Marec , 2004, 13:03:04 »

ja mam asi tri cd steve morse band, +nieco od deep purple snim.......ak chces mozme nieco trejdnut.....napis ci nemas nieco zaujimave a sa mozme potom dohodnut
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #5 kedy: 14. Apríl , 2004, 23:51:25 »

zakky: poslal som ti mejl ale nejak si sa neozval. daj vediet.
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #6 kedy: 15. Apríl , 2004, 08:18:06 »

tiez ma celkom zaujima co mate od morsa.. tak skus uviest nejaky zoznam. potom postnem co mam ja.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 30. Apríl , 2004, 17:21:41 »

ja mam od morsa iba major impact. viem ze sa tam snazi hrat sposobom velkych gitaristov /ktorym je samozrejme aj on/ ,svojich vzorov. mozem to povazovat za reprezentaciu jeho solovej tvorby ,alebo si treba nieco ""dokupit"". ja mam inak od kazdeho maniaka len jeden album. okrem king diamonda ,ozzyho a black sabbathu. to mam cele diskografie este na kazetach...
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 30. Apríl , 2004, 17:55:32 »

asi najlepsie co mam odneho je 'split decission' ale aj tie dalsie co mam odneho nemaju chybu
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 30. Apríl , 2004, 17:58:11 »

locksmith.....no neviem nic mi nedoslo skus este raz alebo to posli tuna internou postou
Zaznamenané
Spago
stály hosť
*****
Príspevkov: 783


WWW
« Odpoveď #10 kedy: 25. Máj , 2004, 16:45:23 »

Ja od toho chlapika nemam nic. Chcel by som si to vypocut, ze co to vlastne je...
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #11 kedy: 25. Máj , 2004, 18:06:24 »

Ja povazujem Steva Morsa za moj osobny vzor, je to skvely gitarista (nechcem povedat ze najlepsi, pretoze tento pojem je relativny), skvely clovek (stretol som sa s nim tak viem svoje) a ma skvely postoj k hudbe. Mne sa paci z kazdeho albumu nieco, zo Split Decision urcite Midnight Daydream. Najviac sa mi paci High Tension Wires, Southern Steel a Stressfest. Z Dixie Dregs urcite What if? a Divided we stand. od Morsa mam komplet celu diskografiu (solo albumy vsetky) + 8 Dixie Dregs. Ps: vyhral 5 rokov za sebou ocenenie najlepsi gitarista vobec niekedy okolo '87.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Spago
stály hosť
*****
Príspevkov: 783


WWW
« Odpoveď #12 kedy: 25. Máj , 2004, 20:23:21 »

Ta daj nieco. Nejaku skvelu pesnicku. Ja som zas zatazeny na Satrianiho. Mam tiez komplet, okrem novej G3 a noveho albumu. Vsetky pesnicky poznam do podrobna. Vsetky pesnicky povazujem za perfektne, az na par vynimiek-takych 10songov. Teraz pocuvam Radio FM.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 25. Máj , 2004, 21:33:49 »

a to ocenenie co vyhral 5krat po sebe........tak potom na siesty rok ho poprosili aby uz odstupil ze to uz nieje sranda.........ale suhlasim morse je absolutna spica, co som cital tu knihu od neho tak sa mi zdal ako fakt spravny chlap :D
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #14 kedy: 25. Máj , 2004, 21:43:45 »

preto si tu knizku chcem od teba pozicat, urcite sa tam dozviem vela zaujimavych veci. Darmo nejaky Angelo vyhra best shredder ever - cest a slava, ale Morse je Morse.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.257 sekund, 22 otázok.