Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
19. Apríl , 2024, 00:24:35
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Steve Morse  (Prečítané 13804 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
A.J.
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 441


« Odpoveď #15 kedy: 11. Október , 2004, 16:13:53 »

a Living loud ste poculi? jeho najnovsi projekt. Poskladani hudobnici od Ozzyho a z inych kapiel. Je tam vela coverov,ale aj vlastne veci. Napiste na to svoj nazor.
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #16 kedy: 13. Október , 2004, 10:39:31 »

vypocul som si to, ale spev sa mi moc nepacil a ani kompozicia skladieb. nepocul som sice vsetko, ale len vdaka Morsovi poviem ze average (2, 2- )
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 30. December , 2004, 20:51:53 »

no mna morse dostal jednoznacne albumom Purpendicular od Deep Purple a hlavne skladba Sometime I Feel Like Screamin, to je jedna z najkrasjich veci co poznam. A vsetky tie jeho jamovania na koncertoch su perfektne. Kto bol v r. 2003 v prahe na Deep Purple vie o com hovorim.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #18 kedy: 02. Január , 2005, 22:08:33 »

viem, lebo som sa tam stretol som Stevom ;-)
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #19 kedy: 03. Január , 2005, 02:07:54 »

akoze to je jedna z najkrajsich melodii...je to uzasne
Zaznamenané
A.J.
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 441


« Odpoveď #20 kedy: 03. Január , 2005, 16:46:44 »

roberto aj ste prehodili rec?:)
Zaznamenané
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #21 kedy: 04. Január , 2005, 15:16:13 »

A.J. vsak to tu robo napisal ze s nim kecal. morse mu dal nejake plechovkove piva.robo s igorom kellerom mu dali gitaru. ja som tam bol tiez, teda nie v zakulisi ale v prahe na deep purple v prvej rade.vyborny koncert. paci sa mi to tricko s vlkmi co ma morse - to len tak mimochodom. ta kniha co sa tu spomina je v anglictine ?
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #22 kedy: 04. Január , 2005, 23:31:40 »

Viktor to zhrnul.. boli sme spolu nejakych 45-50 minut. Celkom fasa zazitok na cely zivot.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
vylo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 259



« Odpoveď #23 kedy: 02. Január , 2006, 14:05:37 »

chcem sa spytat mam par dvd so stevom a vsimol som si ze on ma cabineti za zadkom polozene na stranu a nie na kolieckach. neviete preco?
Zaznamenané

Ja nic, ja muzikant!
arpo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 162


« Odpoveď #24 kedy: 30. Január , 2006, 18:36:30 »

imbus napísal:
Citácia
no mna morse dostal jednoznacne albumom Purpendicular od Deep Purple a hlavne skladba Sometime I Feel Like Screamin, to je jedna z najkrasjich veci co poznam. A vsetky tie jeho jamovania na koncertoch su perfektne. Kto bol v r. 2003 v prahe na Deep Purple vie o com hovorim.


Napodobne, pred album Purpendicular som absolutne nevedel kto je Morse... ale to album je uzasneeee... mam aj nejake DVD Deep Purple s Morsom a kto umi ten umi... strasne sa mi na nom paci, ze vyuziva vela chromatiky...
Zaznamenané
vlado z kn
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 84



« Odpoveď #25 kedy: 15. Máj , 2006, 14:20:59 »

steve morse je dalsi z gitaristov, ktoreho mozem. skvely zvuk, skvela technika hry, fajn pocuvanicko... :-)
Zaznamenané
tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #26 kedy: 30. Júl , 2007, 13:43:26 »

Toto tu už bolo? Steve na slovenskej svadbe.
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #27 kedy: 30. Júl , 2007, 13:51:57 »

Steve Morse je uzasny gitarista, presvedcil som sa o tom na Deep Purple, ked boli v BA, uzasny zvuk, uzasna hra, urcite jeden z najlepsich gitaristov na svete, taktiez zevraj nieje vobec namysleny a je velmi priatelsky, ale nemal som moznost sa s nim stretnut, dufam ze raz sa to podari Na zdravie!
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #28 kedy: 30. Júl , 2007, 18:21:25 »

toto je nadhera fakt, ta musicmana mu hraje neskutocne
v KE hral uzasne, z tych ENGLov mal taky zvuk ze cosi neskutocne fakt, jeden z naj  Som frajer
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #29 kedy: 18. Január , 2009, 21:36:13 »

Tak trošku oživim temu-ked už sa spominal v inej. Mam DVD  SM-Sects,Dregs and Rock n Roll .  S.Morse , Dave LaRue-bass, Rod Morgenstein-drums, T Lavitz-keyboards, Jerry Goodman-violin. Podla mna vyborne live dvd . Prva čast-koncert z New Haven,CT,USA 2001.Druha čast -predvadzačka z nakeho hotela,interview .....   Approx: 165 min.
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 22 otázok.