Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
26. Jún , 2024, 01:24:47
Strán: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 38 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Cubase  (Prečítané 209128 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #330 kedy: 14. Január , 2010, 13:36:14 »

Sorry, ze to tu pichnem... ale potrebujem pomoct, ako nahrat stopu vo Wavelabe.
Mam  verziu 5 a vraj sa to da.
Nastavil som File - New, Wave - a dalej neviem, co spustit na nahravanie, nikde nevidim ani Record, ani nic podobne.. Smútim

VDAKA !
Zaznamenané

sv.Patrik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 234



« Odpoveď #331 kedy: 14. Január , 2010, 13:40:38 »

cize este zakladka?  ha ha ha
hej:D
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #332 kedy: 14. Január , 2010, 13:56:21 »

Sorry, ze to tu pichnem... ale potrebujem pomoct, ako nahrat stopu vo Wavelabe.
Mam  verziu 5 a vraj sa to da.
Nastavil som File - New, Wave - a dalej neviem, co spustit na nahravanie, nikde nevidim ani Record, ani nic podobne.. Smútim

VDAKA !

Zdá sa to byť dosť elementárna funkcia, takže by som začal manuálom :-) A wavelab fakt nemá čo robiť v téme o Cubase. Takže ak budeš mať nejakú vážnejšiu otáku, kľudne o ňom založ tému.
Zaznamenané

1pablo
Hosť
« Odpoveď #333 kedy: 26. Január , 2010, 19:15:02 »

ceruste nahodou neviete nieco  co by mi automaticky menilo kevalizery? do intra piesne ze to bude vlnit fazovat zlava doprava spravit efekt stareho radia popripade točenia koleckom na nom ako keby sa ladi stanica len na kusok intra ale fakt neviem co je take ze by menilo zajazdy samo kevalizer  neaky fazer alebo nieco  fakt neviem poradte
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #334 kedy: 26. Január , 2010, 19:16:55 »

ceruste nahodou neviete nieco  co by mi automaticky menilo kevalizery? do intra piesne ze to bude vlnit fazovat zlava doprava spravit efekt stareho radia popripade točenia koleckom na nom ako keby sa ladi stanica len na kusok intra ale fakt neviem co je take ze by menilo zajazdy samo kevalizer  neaky fazer alebo nieco  fakt neviem poradte

Neviem co je kevalizer, ale na toto sluzi automation.
Zaznamenané
1pablo
Hosť
« Odpoveď #335 kedy: 26. Január , 2010, 19:18:16 »

Neviem co je kevalizer, ale na toto sluzi automation.

sory ekvalizer

a co je to automation? neaky link porpiade nieco odstestovane
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #336 kedy: 26. Január , 2010, 19:20:25 »

sory ekvalizer

a co je to automation? neaky link porpiade nieco odstestovane

Cubase nepouzivam ani velmi nepoznam, ale Google to isti :

http://www.soundonsound.com/sos/jun06/articles/cubasetech_0606.htm
http://www.espace-cubase.org/anglais/page.php?page=appcubmr4
http://video.google.com/videosearch?hl=sk&source=hp&q=cubase+automation&um=1&ie=UTF-8&ei=MDJfS6foH5fGnAPli4XYDA&sa=X&oi=video_result_group&ct=title&resnum=4&ved=0CCEQqwQwAw#
Zaznamenané
1pablo
Hosť
« Odpoveď #337 kedy: 26. Január , 2010, 19:22:39 »

diky moc  idem studovať:D
Zaznamenané
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #338 kedy: 27. Január , 2010, 17:07:08 »

Nemate tu niekto zvukovku od Steinberg CI2 ? Je k nej Cubase verzia AI5 a zaujimalo by ma ci je nutne ju instalovat alebo tato karta funguje aj so starymi verziami Cubase? Co by bolo pre mna vyborne aby som bol kompatibilny na cesty a material mohol potom bez problemov presypat "na zakladni" do starej verzie SX. Respektive ci ta AI5 verzia je kompatibilna s inymi zvukovkami? 

A co je to vlastne za verzia ta AI5, ake su tam obmedzenia alebo vymozenosti oproti SX ?
« Posledná zmena: 27. Január , 2010, 17:16:34 od Yaro » Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #339 kedy: 27. Január , 2010, 17:12:08 »

ceruste nahodou neviete nieco  co by mi automaticky menilo kevalizery? do intra piesne ze to bude vlnit fazovat zlava doprava spravit efekt stareho radia popripade točenia koleckom na nom ako keby sa ladi stanica len na kusok intra ale fakt neviem co je take ze by menilo zajazdy samo kevalizer  neaky fazer alebo nieco  fakt neviem poradte
Sa niekedy zastav,pokecáme Na zdravie!
Zaznamenané
1pablo
Hosť
« Odpoveď #340 kedy: 28. Január , 2010, 05:33:57 »

no veru :D ozvem sa buduci tyzden
Zaznamenané
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #341 kedy: 17. Február , 2010, 16:30:09 »

Musim si odpovedat nakoniec sam. Kupil som tu zvukovku od Steinberg CI2 kde bol pribaleny soft Cubase AI5. Zvukovka funguje aj so starou verziou SX. Dokonca som ignoroval ze by mal mat notebook minimalne 1 giga RAM a nahrava to v pohode. Cize som si presne poriesil veci ako som chcel. V ktoromkolvek pocitaci nahravam mozem projekt potom bez problemov otvorit v druhom. Soft AI5 som neskusal instalovat.
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
Doldy
Hosť
« Odpoveď #342 kedy: 04. Marec , 2010, 08:32:12 »

mam otazku pre cubase-akov - maximalne kolko pluginov sa da naslahat na jeden audio track? lebo vcera som v PT chcel dat stvrty plugin a kukam ze hop uz sa neda...
Zaznamenané
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #343 kedy: 04. Marec , 2010, 09:03:18 »

mam otazku pre cubase-akov - maximalne kolko pluginov sa da naslahat na jeden audio track? lebo vcera som v PT chcel dat stvrty plugin a kukam ze hop uz sa neda...

Neviem aku mas verziu ale urcite viac ako 4. Dost ale zalezi od vykonu procesoru PC aby ti to stihalo.
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
Doldy
Hosť
« Odpoveď #344 kedy: 04. Marec , 2010, 09:22:08 »

Neviem aku mas verziu ale urcite viac ako 4. Dost ale zalezi od vykonu procesoru PC aby ti to stihalo.

prave ze ja cubase nemam, robim v pro tools m.powered 8 esssential, tam dam compressor, EQ a nejaky ten reverb alebo delay a som skoncil...tak rozmyslam, ze na nejake narocnejsie veci skusim iny soft, aspon 4 pluginy by som semtam potreboval
Zaznamenané
Strán: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 38 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.072 sekund, 21 otázok.