Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
26. Jún , 2024, 01:30:33
Strán: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 38 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Cubase  (Prečítané 209133 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #360 kedy: 15. Marec , 2010, 22:33:13 »

jasne...to znamena ze sa to vobec neda?...alebo ze da ale nevies a odporucas vegas? :)

Ale ako ti moze AUDIO mixdown robit aj video?
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #361 kedy: 15. Marec , 2010, 22:42:03 »

Ale ako ti moze AUDIO mixdown robit aj video?
semish ja niesom idiot :) ...vidim logicky ze tam su koncovky iba audio mp3 atd...ja hladam skor spôsob ako to urobit
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #362 kedy: 15. Marec , 2010, 22:48:37 »

semish ja niesom idiot :) ...vidim logicky ze tam su koncovky iba audio mp3 atd...ja hladam skor spôsob ako to urobit

Ja viem ze nie si idiot :).

Trosku som googlil a docital som sa ze ten video player v Cubase sluzi len ako pomocka ked skladas hudbu k videu a neumoznuje export samotneho video suboru.
"Cubase is an audio editor, it's only meant for that. They added the video feature to help you score your music to videos, not to turn it into a video editor. If you need a video editor, Nuendo is very similar and you can open your Cubase project(s) with it, then export/render your newly cut videos. However, it's also priced accordingly to it's other features as when compared with Cubase. "
« Posledná zmena: 15. Marec , 2010, 22:49:13 od Semish » Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #363 kedy: 15. Marec , 2010, 22:51:47 »

Ja viem ze nie si idiot :).

Trosku som googlil a docital som sa ze ten video player v Cubase sluzi len ako pomocka ked skladas hudbu k videu a neumoznuje export samotneho video suboru.
"Cubase is an audio editor, it's only meant for that. They added the video feature to help you score your music to videos, not to turn it into a video editor. If you need a video editor, Nuendo is very similar and you can open your Cubase project(s) with it, then export/render your newly cut videos. However, it's also priced accordingly to it's other features as when compared with Cubase. "

asi idem spekulovat s vegasom teda...normalka video si nahram v programe co som dostal k webke...zaroven nahram aj hudbu v cubase a v nejakom vegase to skusim dat dokopy...uvidime co stoho vzide...diky za rady Na zdravie!
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #364 kedy: 16. Marec , 2010, 11:25:54 »

jak pise Semish - presne nato maju produkt, co sa vola Nuendo, ten pracuje ako multimedialny soft, Cubase je vyhradne audio aplikacia. zato tam maju aj taky rozdiel v cenach tych SW. ak chces kupovat, tak Vegas je uplne paradny a nie prilis drahy, okrem obrazu vie aj plnohodnotne audio, ale nevie MIDI (ako sekvencer). ak to nechces tak ci tak kupovat, tak potom Nuendo - vyzera a sprava sa presne ako Cubase + vie este aj vsetko ostatne...
Zaznamenané
zubata
nováčik
*
Príspevkov: 34


« Odpoveď #365 kedy: 24. Júl , 2010, 17:41:19 »

neviem ci som trafil temu ale -
zacal som na kompe trochu robit daco ako elektronicku hudbu. pouzivam vstavane vst instrumeny v cubase sx3. akurat ze to ma ten najsmiesnejsi zvuk ako z tych starych rucnich tetrisov ci co to bolo.
zaujimalo by ma, ci tu ma zmysel uvazovat nad upadatom midi driverov v pc. mam stary realtek ac97 kartu a v device manageri je ako midi ovladac MPU-401 s datumom z roku 2001..... ma to nejaky vplyv na zvuk tych vst instrumentov?
moze to by tym alebo si mam zriesit lepse vst instrumenty aby som bol spoko?
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #366 kedy: 24. Júl , 2010, 20:08:02 »

neviem ci som trafil temu ale -
zacal som na kompe trochu robit daco ako elektronicku hudbu. pouzivam vstavane vst instrumeny v cubase sx3. akurat ze to ma ten najsmiesnejsi zvuk ako z tych starych rucnich tetrisov ci co to bolo.
zaujimalo by ma, ci tu ma zmysel uvazovat nad upadatom midi driverov v pc. mam stary realtek ac97 kartu a v device manageri je ako midi ovladac MPU-401 s datumom z roku 2001..... ma to nejaky vplyv na zvuk tych vst instrumentov?
moze to by tym alebo si mam zriesit lepse vst instrumenty aby som bol spoko?
No neviem ci som sa trafil, ale podla mna toho co pises to bude skor tymi VST-ckami, ci akoze tie konkretne VST co pouzivas si pocul v inej konfiguracii hrat bohovsky a tebe to nedava taky zvuk? Skor si myslim, ze pozadovany (alebo aspon priblizne taky) vysledok dosiahnes lepsimi instrumentami.
Zaznamenané
1pablo
Hosť
« Odpoveď #367 kedy: 19. August , 2010, 17:56:15 »

Zdravim

Cez bruku mi odyslo pc tak ted nahadzujem nove. nainstaloval som cubase a pise mi chybu The VST to DirectX translator has not been found (VSTDX.DLL) neviete ako to odstranit ? Cubase zapne ale ted neviem kedy mi to spravi daku chybu dik zaradu :)
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #368 kedy: 19. August , 2010, 17:59:04 »

Zdravim

Cez bruku mi odyslo pc tak ted nahadzujem nove. nainstaloval som cubase a pise mi chybu The VST to DirectX translator has not been found (VSTDX.DLL) neviete ako to odstranit ? Cubase zapne ale ted neviem kedy mi to spravi daku chybu dik zaradu :)
http://www.homerecordingconnection.com/forum.php?action=view_thread&id=18799&frm=5

prvy link co vyflusol google
Zaznamenané
1pablo
Hosť
« Odpoveď #369 kedy: 19. August , 2010, 19:53:21 »

No ja jaksi s toho riesenie najst neviem
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #370 kedy: 19. August , 2010, 20:17:29 »

ja tam vidim hned 3 solutions:

Citácia
Try opening a command prompt in the folder where vstdx.dll lives (system or system32 maybe?) and try this command:

regsvr32 vstdx.dll

Citácia
I would re-install Cubase if your having dll problems.

Citácia
I have to say thanks for bringing up the ASIO. That was my problem. All I did was switch it around,

prve 2 su jasne, tretie je o tom, ze treba mat nainstalovany a v DAW vybraty spravny ASIO driver. nerucim, ze ti to pomoze, ale je to prvy link, ktory vyflusol google, takze ak ti to nepomoze, tak by som na tvojom mieste veselo googlil dalej alebo kontaktoval steinberg support Žmurk
Zaznamenané
1pablo
Hosť
« Odpoveď #371 kedy: 19. August , 2010, 20:33:08 »

a cisto nahodou neviete poradit neaky ASIO kde sa da DL? ja som googlil ale tiez tam toho moc nieje ak by mal niekto neaky link tak do spravy.... A este jedna vec asio je nutny aj ked pouzivam externu zvukovku?
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #372 kedy: 19. August , 2010, 20:53:16 »

a cisto nahodou neviete poradit neaky ASIO kde sa da DL? ja som googlil ale tiez tam toho moc nieje ak by mal niekto neaky link tak do spravy.... A este jedna vec asio je nutny aj ked pouzivam externu zvukovku?
vzdy, aku zvukovku? stiahni si najnovsi asio driver zo stranky vyrobcu a vyskusaj
Zaznamenané
1pablo
Hosť
« Odpoveď #373 kedy: 19. August , 2010, 21:02:31 »

no stiahol som novy asio driver a piese mi to chybu ze to neni kompatibilne s procesorom ze nemaju totozne instrukcie zvukovku mam motu 828mk2
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #374 kedy: 19. August , 2010, 21:06:39 »

no stiahol som novy asio driver a piese mi to chybu ze to neni kompatibilne s procesorom ze nemaju totozne instrukcie zvukovku mam motu 828mk2
stahujes driver pre spravny operacny system? :)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 38 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.056 sekund, 22 otázok.