Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. September , 2024, 06:28:50
Strán: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 38 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Cubase  (Prečítané 210474 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #240 kedy: 24. Január , 2009, 21:18:09 »

vie mi niekto v rychlosti poradit, nez nad tym stravim mladost, ako dosiahnem, aby sa mi pri zastaveni prehravanie spaceom vratil kurzor na miesto, odkial prehraval a nie kde skoncil v prehravani ? dik. Nuendo ide dafaultne tak, ako by som chcel, Cubase nie a vadi mi to...
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #241 kedy: 24. Január , 2009, 21:50:29 »

vie mi niekto v rychlosti poradit, nez nad tym stravim mladost, ako dosiahnem, aby sa mi pri zastaveni prehravanie spaceom vratil kurzor na miesto, odkial prehraval a nie kde skoncil v prehravani ? dik. Nuendo ide dafaultne tak, ako by som chcel, Cubase nie a vadi mi to...

mal som opacny problem (prechod z cubase > na nuendo)
sral som sa asi pol hodinu s tym, aj som hladal v klavesovych skratkach a na nic som neprisiel.
mne praveze vyhovovalo, to ze space funguje ako pause. a ked som spustil nuendo, tak som bol mimo, ze kam sa to vracia ten kurzor.
ked prides na nieco napis, pripadne este napis na ezone.cz, mozno tam budu vediet.

EDIT: medzitym som na to prisiel:

daj si vyhladat klavesovu skratku "restart" (category: transport, command: restart) a tam si nastav, aby si to ovladal space-om
a to funguje tak, ze tam kde nechas kurzor, tam sa ti vrati. :)
« Posledná zmena: 24. Január , 2009, 22:19:16 od Zeck » Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #242 kedy: 24. Január , 2009, 22:14:15 »

mal som opacny problem (prechod z cubase > na nuendo)
sral som sa asi pol hodinu s tym, aj som hladal v klavesovych skratkach a na nic som neprisiel.
mne praveze vyhovovalo, to ze space funguje ako pause. a ked som spustil nuendo, tak som bol mimo, ze kam sa to vracia ten kurzor.
ked prides na nieco napis, pripadne este napis na ezone.cz, mozno tam budu vediet.

EDIT: medzitym som na to prisiel:

daj si vyhladat klavesovu skratku "restart" (category: transport, command: restart) a tam si nastav, aby si to ovladlal space-om
a to funguje tak, ze tam kde nechas kurzor, tam sa ti vrat. :)

ale ani toto nie je ono, v nuende pri prehravani space vrati kurzor naspat a zastavi prehravanie, a toto len vrati kurzor a prehravanie pokracuje od toho miesta opat.
« Posledná zmena: 24. Január , 2009, 22:28:16 od Zeck » Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #243 kedy: 24. Január , 2009, 22:35:30 »

toto nema s klavesovymi skratkami asi nic, lebo aj ked rucne stlacim tlacitko stop, zostane to stat a nevrati sa to.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #244 kedy: 25. Január , 2009, 18:03:24 »

preferencies -> transport a tam.

a ja ze ste tu vsetci Cubaseisti... alebo to nahravate vsetci na prvu supu ?
Zaznamenané
Thrashers
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 121


\m/ IBANEZ


« Odpoveď #245 kedy: 04. Marec , 2009, 16:53:01 »

 :sos:mam jednu otazocku ako nastavim v Cubase SX aby mi nahravalo z line in a nie zo vstupu pre mikrofon?Huh! dikes
 :)
Zaznamenané

IBANEZ PRESTIGE RG1527-----IBANEZ RGA8----
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #246 kedy: 04. Marec , 2009, 17:49:50 »

1000x premielane  Si píš!!!

ale dobre, chod do nastaveni zvukovej karty a tam si ako vstup vyber line in, a nie mikrofon. cize start->nastavenia-> ovladacie panely -> zvuky a zvukove zariadenia -> klikni -> a tam to uz hadam najdes. alebo na konkretnom ovladaci zvukovej karty.
« Posledná zmena: 04. Marec , 2009, 17:50:23 od mario bross » Zaznamenané

Thrashers
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 121


\m/ IBANEZ


« Odpoveď #247 kedy: 05. Marec , 2009, 12:20:52 »

1000x premielane  Si píš!!!

ale dobre, chod do nastaveni zvukovej karty a tam si ako vstup vyber line in, a nie mikrofon. cize start->nastavenia-> ovladacie panely -> zvuky a zvukove zariadenia -> klikni -> a tam to uz hadam najdes. alebo na konkretnom ovladaci zvukovej karty.

na konkretny ovladac sa dostanem asi cez spravcu zariadeni sak
Zaznamenané

IBANEZ PRESTIGE RG1527-----IBANEZ RGA8----
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #248 kedy: 05. Marec , 2009, 12:43:07 »

nemusis. ja ho mam napriklad na ploche.
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #249 kedy: 05. Marec , 2009, 17:37:25 »

(...) start->nastavenia-> ovladacie panely -> zvuky a zvukove zariadenia -> klikni -> a tam to uz hadam najdes. (...)
start -> spustit -> napisat sndvol32 a enter
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #250 kedy: 05. Marec , 2009, 17:39:29 »

start -> spustit -> napisat sndvol32 a enter

dvojklik na ikonku repraku napravo pri case tiez  Beeee
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #251 kedy: 15. Apríl , 2009, 17:28:22 »

mam problem(ako obycajne a zas)...preinstaloval som si komp a znova som si musel nainstalovat cubase....tak som si chcel nastavit zvukovku...mam fast track..ale v devices setup mam ponuku nejake multimedia asio a asio4all a guitar rig a picoviny..a nie fast track..co mam robit?
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2387



« Odpoveď #252 kedy: 15. Apríl , 2009, 17:30:21 »

mam problem(ako obycajne a zas)...preinstaloval som si komp a znova som si musel nainstalovat cubase....tak som si chcel nastavit zvukovku...mam fast track..ale v devices setup mam ponuku nejake multimedia asio a asio4all a guitar rig a picoviny..a nie fast track..co mam robit?
Nainštalovať si driver pre Fast track :)
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #253 kedy: 15. Apríl , 2009, 17:40:50 »

Nainštalovať si driver pre Fast track :)
lenze mne fast track normalne funguje..cezneho hram aj vsetko...len cez to cuabse mi nejde
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #254 kedy: 15. Apríl , 2009, 17:42:10 »

zacni tym, ze vyhodis asio4all. k comu to vobec mas ? nebezi Ti nahodou cez neho M-Audio ?
Zaznamenané
Strán: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 38 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.056 sekund, 23 otázok.