Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
23. Máj , 2024, 16:39:52
Strán: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 38 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Cubase  (Prečítané 205282 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #345 kedy: 04. Marec , 2010, 09:28:37 »

prave ze ja cubase nemam, robim v pro tools m.powered 8 esssential, tam dam compressor, EQ a nejaky ten reverb alebo delay a som skoncil...tak rozmyslam, ze na nejake narocnejsie veci skusim iny soft, aspon 4 pluginy by som semtam potreboval

Ako zastanca Cubaseu ti radim obstaraj si ho :-)  Takyto problem som v nom v zivote nemal. Bezne zavesim aj 7 pluginov. Ale problem bude niekde inde, nechce sa mi verit, ze by v protoolse boli taky sprosty ze by to neslo  Na zdravie!
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
Doldy
Hosť
« Odpoveď #346 kedy: 04. Marec , 2010, 09:37:15 »

vo vyssich verziach to zrejme ide, ja mam zakladnu verziu, radsej by som ostal v PT, ale chechtaky na vyssiu verziu nemam a stahovat to z netu...no neviem
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #347 kedy: 04. Marec , 2010, 09:39:52 »

tak si stiahni kreknuty cubase ?§!.

skus radsej reaper na domace nahravanie ti to musi stacit
Zaznamenané
Doldy
Hosť
« Odpoveď #348 kedy: 04. Marec , 2010, 09:48:12 »

no prave som kukol nejaky navod na PT...vo vyssich verziach sa da nasekat min. 5 pluginov, takze to bude tou zakladnou verziou  Je mi do plaču 
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #349 kedy: 04. Marec , 2010, 10:16:48 »

essential nebude nejaka verzia co bola ku karte ? lebo tie maju take vselijake obmedzenia... akisto Cubase v tych verziach, co sa pribaluju k HW mava podobne obmedzenia...

inak mozes to oklamat tak, ze si vytvoris grupu a na nu posles signal z tracku. na tej grupe si mozes prihodit dalsie efekty.
Zaznamenané
Doldy
Hosť
« Odpoveď #350 kedy: 04. Marec , 2010, 10:43:33 »

inak mozes to oklamat tak, ze si vytvoris grupu a na nu posles signal z tracku. na tej grupe si mozes prihodit dalsie efekty.

 Fuuha zíram a to uz jako? ze zgrupim pluginy na jednom tracku a na to zavesim dalsi? ci zle to chapem? ...mas pravdu ten essential bol k zvukovke, ale v podstate mi to staci, a ani ma nestvu tak tie pluginy ako to ze tam nemozem dat ine ako su v tom softe, externe vst alebo rtas tato verzia vobec nebere
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #351 kedy: 04. Marec , 2010, 10:50:27 »

Fuuha zíram a to uz jako? ze zgrupim pluginy na jednom tracku a na to zavesim dalsi? ci zle to chapem? ...mas pravdu ten essential bol k zvukovke, ale v podstate mi to staci, a ani ma nestvu tak tie pluginy ako to ze tam nemozem dat ine ako su v tom softe, externe vst alebo rtas tato verzia vobec nebere

group tracky, cize podskupiny ci ako to nazvat po slovensky. ty si mozes beznu stopu poslat bud rovno na vystup, cize von z PC. alebo si moze vytvorit rozne podskupiny, do ktorych to naposielas a az z podskupin s tym mozes ist von... napriklad mas bicie v 12 stopach. chces dat cele bicie tichsie - nebudes predsa stahovat po jednom vsetky stopy, ale ich mas poslane do spolocnej grupy, ktoru das tichsie a na nej mozes mat navesane este nejake spolocne efekty pre celu sadu... alebo hocijako inac mozes vyuzivat tie podskupiny - nemas na stope miesto pre efekty, tak signal posles na vystup este cez vytvorenu podskupinu, kde to miesto na efekty mas...

viac manual k Tvojmu softu  Na zdravie!
Zaznamenané
Doldy
Hosť
« Odpoveď #352 kedy: 04. Marec , 2010, 10:54:13 »

dik, poskusam
Zaznamenané
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #353 kedy: 04. Marec , 2010, 15:33:23 »

A skus kolko pluginov sa ti da hodit do sendu, mozno to tam zabudli zdegenerovat  Popiskujem si
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #354 kedy: 04. Marec , 2010, 15:39:23 »

to je spravna poznamka - reverby, delaye, aj niektore modulacie patria do sendu. EQ, ci kompresory do insertu.

Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #355 kedy: 04. Marec , 2010, 17:38:38 »

v PT ide na track 10 pluginov
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #356 kedy: 14. Marec , 2010, 00:30:59 »

nazdar..potrebujem radu... chcem si natočiť video a urobil som tak nasledovním spôsobom. nahral som video na webku a zaroven som nahraval gitaru aj s podmazom do cubase...potom som tam dal ten video file a doladil aby sedel obraz zo zvukom...teraz mi uz ostava len cele to stiahnut akurat ked pouzijem audio mixdown ako pri nahravkach tak je iba zvuk...potreboval by som stiahnut aj to video..ako nato?...dík
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #357 kedy: 14. Marec , 2010, 00:52:24 »

A skus kolko pluginov sa ti da hodit do sendu, mozno to tam zabudli zdegenerovat  Popiskujem si

nezabudli
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #358 kedy: 14. Marec , 2010, 10:47:30 »

nazdar..potrebujem radu... chcem si natočiť video a urobil som tak nasledovním spôsobom. nahral som video na webku a zaroven som nahraval gitaru aj s podmazom do cubase...potom som tam dal ten video file a doladil aby sedel obraz zo zvukom...teraz mi uz ostava len cele to stiahnut akurat ked pouzijem audio mixdown ako pri nahravkach tak je iba zvuk...potreboval by som stiahnut aj to video..ako nato?...dík

neviem, ci je Cubase uplne vhodny na pracu s obrazom. na toto je idealny Vegas.

inak samzrejme, ze ked ches mat obraz, nemozes to robit cez "audio mixdown".
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #359 kedy: 15. Marec , 2010, 22:26:43 »

neviem, ci je Cubase uplne vhodny na pracu s obrazom. na toto je idealny Vegas.

inak samzrejme, ze ked ches mat obraz, nemozes to robit cez "audio mixdown".
jasne...to znamena ze sa to vobec neda?...alebo ze da ale nevies a odporucas vegas? :)
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Strán: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 38 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 22 otázok.