Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 06:49:16
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FL studio  (Prečítané 58674 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #60 kedy: 26. Apríl , 2007, 13:10:33 »

Chcel som vyskusat Battery, ale pri spustani to vzdy padne... nepomohlo ani preinstalovanie Windoze...  Pomoooc!
 Smútim
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #61 kedy: 26. Apríl , 2007, 13:18:10 »

Spúšťať Battery pod FL je viac-menej nezmysel. Funkcie, ktoré robí Battery sú totiž integrované vo FL. Ak ti Battery padá, možno máš nejaký pofidérny crack, alebo pofidérny crack hosťujúceho softu (alebo OS?). Mne pod Cubasom fičí v pohode.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #62 kedy: 26. Apríl , 2007, 13:44:22 »

Stara verzia Battery 1 (try before buy) robila nejake problemy - dala sa nainstalovat aj ako VST aj ako DX a v jednej z tych verzii dokazala nebezpecne navzdy znefunkcnit niekolko tyzdnovu pracu - ani po jej odinstalovani uz projekt nesiel otvorit. Uz si nespomeniem, za akych okolnosti to robili galibu, verzia 2 je v poho.

Do FL ju naozaj nema zmysel asi pchat. Sice nepoznam FL az tak dobre, ale neviem, ci s FL ide vyuzit vsetky moznosti - napriklad routovanie jednotlivych chlievikov na nezavisle audio efektovanie a pod. Samotne FL inak funguje ako velmi sikovny a prijemne ovadatelny bici sampler. Jednotlive samostatne tracky (ci ako sa to tam vola) dokazu nacitat aj wavy ako sample - to sa potom naseka do piano rollu - kazdy track samostatny sampel a je to.
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #63 kedy: 26. Apríl , 2007, 13:51:07 »

Tiež sa mi zdá, že vo FL sa dá výstup jednej MIDI stopy bachnúť iba do jedného tracku v mixe, takže celá bicia sada z Battery by mala priradenú iba jednu mixovaciu stopu. Ale možno kecám.
     V každom prípade sa mi fakt zdá jednoduchšie písať bicie priamo vo FL, ktoré je presne na toto robené.
Zaznamenané

asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #64 kedy: 26. Apríl , 2007, 14:49:38 »

Battery mam demoverziu stiahnutu zo stranky Native Instruments, nie je to ziadny crack (hoci som skusal aj to, ale stale pada). Takze na to teraz kaslem. Teraz mam iny problem - kde sa daju zohnat dake schopne sample? Trochu som googlil, ale nic moc som nenasiel. Neviete o nejakych "neoficialnych" rieseniach? (SS)  Popiskujem si
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #65 kedy: 26. Apríl , 2007, 15:08:53 »

Tento link sa tu pastuje už asi sedemdesiatyšiesty krát: http://www.naturalstudio.co.uk/ns_kit7freedownload.html
Sada bicích samplov zadarmo a legálne.

Jo, teraz som si všimol, že ten link hádže 404, tak tu je ešte jeden: http://www.naturalstudio.co.uk/bb/viewtopic.php?t=548
« Posledná zmena: 26. Apríl , 2007, 15:17:27 od Altostratus » Zaznamenané

asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #66 kedy: 26. Apríl , 2007, 15:21:56 »

Vdaka, tieto som samozrejme skusal stiahnut, ale kedze to vypisovalo 404, myslel som, ze to uz zrusili.
Zaznamenané
max
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 380



« Odpoveď #67 kedy: 26. Apríl , 2007, 16:54:48 »

Mam tiez mnozstvo samplov bicich pretoze to co bolo s FL mi nestacilo. Mozem to niekde dat ale nie sem, to by to tu bolo zasrane za chvilu, ale skor len nejaky vyber poslat alebo ca ja viem,( budu toho asi Gb).
Problem je ze ked hladam nejaky zvuk tak mi zaberie furu casu ich preliezat.
Zaznamenané

TURN IT UP Si píš!!!
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #68 kedy: 26. Apríl , 2007, 20:07:10 »

to max:

Nejake veci by veru bodli. Ak by si to nemal kam dat, skus napr. Rapidshare al. Megaupload  Na zdravie!
Zaznamenané
max
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 380



« Odpoveď #69 kedy: 26. Apríl , 2007, 21:09:29 »

To je pomale, ja mam FTP, tak dam nieco vzdy tak na tyzden tam na stiahnutie, povyberam tie co mam rad, snad sa budu hodit aj niekomu inemu.
Zaznamenané

TURN IT UP Si píš!!!
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #70 kedy: 27. Apríl , 2007, 08:42:23 »

vdaka  Na zdravie!

Ale este nikdy som sa nestretol s nazorom, ze by bol Rapdihare pomaly  Fuuha zíram
Minimalne download mam otesovany, ze ide aj 2.5 MB/s.
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #71 kedy: 27. Apríl , 2007, 16:30:22 »

Neviete, ci sa daju v FL sudiu vytvarat layere podobne ako v Battery? Ze by som do jednej stopy nahral viacero samplov a tie by sa spustali v zavislosti od velocity? Hladal som to aj v helpe, ale nenasiel som....
 Battery mi stale pada, takze mam smolu  Smútim
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #72 kedy: 27. Apríl , 2007, 16:34:13 »

povedal by som, ze nie.
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #73 kedy: 02. Máj , 2007, 12:06:23 »

povedal by som, ze nie.

Najvyssi cas vyhodit tu debilnu low-end maticnu dosku som si isty, ze kvoli nej mi nejde Battery ... uz ma s..e dlhsiu dobu. Napr. vacsina linuxovych distribucii sa mi ani nespusti "vdaka" tej marhe  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
max
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 380



« Odpoveď #74 kedy: 02. Máj , 2007, 22:52:47 »

To asdfg

Konecne som sa dostal k tym samplom. Nieco uz som natiahol, a do rana, respektive, do zajtra, by tam malo byt vsetko.

Su na ftp.milanmat.net

Meno : milanmat.net.pub
Heslo : anyone

Spakovane rar subory, (kopaky, hihatky, cinely,etc) dal som tam len nieco, mam toho cez 1 giga a nechce sa mi v tom prehrabavat.
V adresari Other je par nespakovanych suborov, nejake zvonce, gong a podobne blbosti


Necham to na FTP nejaky tyzden a potom to zmazem alebo ak by niekto chcel viac, tak dam ine.
 
Zaznamenané

TURN IT UP Si píš!!!
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.136 sekund, 22 otázok.