Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 03:58:06
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FL studio  (Prečítané 58673 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #75 kedy: 03. Máj , 2007, 10:34:35 »

to max

vdaka  Na zdravie!
Zaznamenané
max
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 380



« Odpoveď #76 kedy: 08. Máj , 2007, 20:38:04 »

Pridal som na FTP este jeden balik samplov (tom3) co som predtym spakoval a zabudol.
Plus su tam nejake pdf subory.
Este to tam par dni necham.
Zaznamenané

TURN IT UP Si píš!!!
jasomto
Hosť
« Odpoveď #77 kedy: 09. Január , 2008, 12:20:31 »

neviete nahodov ako predlzim track list vo FL?ide mi to najviac po 16 taktov.ako to dat dalej povedzme na jednu celu skladbu? fakt to tam neviem najst. da sa to vlastne?
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #78 kedy: 10. Január , 2008, 11:27:40 »

Neviem ci sa chapeme. Klikni, aby Ti prehravalo song nielen pattern. Daj si zobrazit playlist a tam tie jednotlive patterny ukladaj ako len chces. Potom mozes mat skladbu akokolvek dlhu.
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
jasomto
Hosť
« Odpoveď #79 kedy: 10. Január , 2008, 15:16:48 »

aha???ok dik . kuknem a dam vediet ci som dobre pochodil
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #80 kedy: 19. Február , 2008, 20:44:00 »

Davnejsie som s tym kusok robil (slepa ulicka Žmurk). Nie je pri exportovani alebo aj pri prehravanie nieco take, ze ci ma prehravat len dany patten, alebo cely song?

Skus pogooglit nejaky tutorial, ak nevies taketo zaklady. Bola aj nejaka slovenska stranka specialne pre Fruity loops.
Zaznamenané

Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #81 kedy: 07. Júl , 2008, 18:07:40 »

Davnejsie som s tym kusok robil (slepa ulicka Žmurk). Nie je pri exportovani alebo aj pri prehravanie nieco take, ze ci ma prehravat len dany patten, alebo cely song?

Skus pogooglit nejaky tutorial, ak nevies taketo zaklady. Bola aj nejaka slovenska stranka specialne pre Fruity loops.

(Reaper v2.301, Fruity Loops 8 ako VSTi)
Ako sa dá priradiť ku každej klávese v MIDI editore (Reaper) iný bubon? (bubny mi hrá FL ako VSTi)
Teraz mi hrá napr. kick na všetkých klávesách, len pochopitelne v inej výške. Mne by sa páčilo, ak by bol na c1 kick, na a2 crash atd.
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #82 kedy: 12. Júl , 2008, 13:01:30 »

Ja som nikdy nic podobne nerobil :) Ale asi to bude skor vec FL. Je vo FL nejaky
"master" keyboard, ktory sa vlastne ovlada cez MIDI z Reaper? Ako sa sprava? Tam by som sa popozeral po niecom.

A aky ma zmysel pouzit FL ako sampler? To uz nie je lahsie stiahnut nejake VSTcko a nahadazat tam tie sample a ovladat priamo to?
Zaznamenané

Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #83 kedy: 12. Júl , 2008, 13:08:40 »

Ja som nikdy nic podobne nerobil :) Ale asi to bude skor vec FL. Je vo FL nejaky
"master" keyboard, ktory sa vlastne ovlada cez MIDI z Reaper? Ako sa sprava? Tam by som sa popozeral po niecom.

A aky ma zmysel pouzit FL ako sampler? To uz nie je lahsie stiahnut nejake VSTcko a nahadazat tam tie sample a ovladat priamo to?
Davnejsie som s tym kusok robil (slepa ulicka Žmurk).
...
uz netreba odpoved, je to skutocne slepa ulicka, uz pouzivam opat battery.
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
RiZz0
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 173



« Odpoveď #84 kedy: 16. Júl , 2008, 21:10:05 »

Tak ako chalani, podla mna FL studio je najlepsi program. A ak som tam rozbehol EZ drummer iba mi to potvrdilo. Daju sa tam robit dobre veci teraz. :) uz by to chcelo iba niejaky system na bassu :)
Zaznamenané

Ten kto chce příliš moc, může ztratit úplne všechno, a kto chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic.
Arkonian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 190



« Odpoveď #85 kedy: 16. August , 2008, 20:37:55 »

Neviete mi niekto poradit ako sa plynule menit tempo vo fruity loop?
Zaznamenané

Jen tak zlehka pim pam
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #86 kedy: 16. August , 2008, 20:57:19 »

Pravy klik na udaj BPM, co je hore v liste a vybehne ti menu, tam vyber nieco ako "aion", uz si to presne nepamatam. Ani to, co treba spravit dalej :)
Zaznamenané

Arkonian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 190



« Odpoveď #87 kedy: 16. August , 2008, 21:12:20 »

Dik! Nieco som tam nasiel ale nejako moc mi to nepomohlo. lebo tie zmeny Bpm su nekontrolovatelne. teda aspon sposobom akym som to teraz robil. Lebo dajme tomu mam bpm 140 a chcem ho zmenit na 100 tak to neviem odhadnut na tej ciare o kolko ju mam posunut.
Zaznamenané

Jen tak zlehka pim pam
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #88 kedy: 16. August , 2008, 21:14:27 »

To sa tam niekde pise, ze na kolkych BPM mas kurzor, takze to vies presne posunut. Ci?
Zaznamenané

Arkonian
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 190



« Odpoveď #89 kedy: 16. August , 2008, 21:20:36 »

Uz som si vsimol ale ja by som potreboval aby ta zmena bola schodova a nie postupnym pridavanim tempa. dufam ze chapes co tym myslim. prosto hned to skoci zo 140 na 150 napr. lebo toto mi urobi akysi "kopec" a cez neho prechadza z jedneho tempa do druheho cez tie zvysne bpm
Zaznamenané

Jen tak zlehka pim pam
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.096 sekund, 22 otázok.