Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 15:06:06
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ibanez jem 555  (Prečítané 2162 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
martin1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 224


« kedy: 28. Máj , 2006, 21:20:53 »

Má niekto skusenosť z ybanez jem 555.Mam možnosť kupiť za 21000.Aká sa vám zdá cena?
Zaznamenané
midlo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #1 kedy: 05. Jún , 2006, 09:25:59 »

Vzhladom na to, ze 555 stoja nad 40.000 nove, cena je az podozrivo nizka. Inac luida pisu ze su to skvele gitary. Zial nemal som tu cest..
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 05. Jún , 2006, 09:54:40 »

http://www.ibanez.co.jp/eg_page.php?AREA_ID=3&PAGE_ID=509&COLOR=CL01


To je tato??Popiskujem si  Žmurk


Tiez sa  mi to zda byt moc nizka cena. Dobre si poprezeraj vyskusaj ci Ti bude sediet a potom sa rozhodni. Ale keby bola dobra asi by som neodolal ani ja...B)

Naposledy upravil martinlm, : 05.06.2006 o 10:57
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #3 kedy: 05. Jún , 2006, 10:12:09 »

JEM555 sa vyraba v Korei, preto taka nizka cena. A na Koreu je tych 40000 vela penazi.
Napr. jej tremolo EdgePro2 je lacnejsia verzia tremola EdgePro.
Ale naopak snimace su ako pri Japan verzii.

Treba ju kazdopodne aspon vyskusat. Mal som moznost hrat na JEM7V, ktora je MadeInJapan s Prestige krkom. Tato bola celkom fajn.
Zaznamenané
martin1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 224


« Odpoveď #4 kedy: 05. Jún , 2006, 10:26:42 »

Na tejto gitare je floydrose ibanez LO-TRS TREM 2.Nevien co to je zač,ale ja z nej niesom nadšený.
Zaznamenané
5o
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 747



« Odpoveď #5 kedy: 05. Jún , 2006, 11:09:42 »

Lo Trs - bratranek to ma na modeli JS a ziadna slava. Mozno ak sa poriadne nastavy, tak drzi, ale na gitaru v tej cene je to des.

Mal som cest mat v rukach jednu 555 no a za moju RG550 by som to ani nahodou nevymenil. Gitara pekna, ale to spracovanie... hrôza. Fakt je ,ze to treba dobre poobzerat, lebo mozu byt medzi nimi velke rozdiely! Ja by som radsej kupil nejaku PRESTIGE z ciech z inzeratu.
Zaznamenané

Ja, Prsty, Trdlo, Godin LG-X, George Dennis GD60
Wah Volume Switch Pedal, kábel, Rivera Knuckle Head K100, Digitech JamMan, hand made box 1x12 Vintage 30.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #6 kedy: 05. Jún , 2006, 14:58:40 »

dr.karpathorky napísal:
Citácia
JEM555 sa vyraba v Korei, preto taka nizka cena. A na Koreu je tych 40000 vela penazi.
Napr. jej tremolo EdgePro2 je lacnejsia verzia tremola EdgePro.
Ale naopak snimace su ako pri Japan verzii.

Treba ju kazdopodne aspon vyskusat. Mal som moznost hrat na JEM7V, ktora je MadeInJapan s Prestige krkom. Tato bola celkom fajn.


Suhlasim - 555 je nizka, ale zato dost predrazena verzia JEM. V tej cene RG-cka je kralovsky luxusny nastroj.
Zaznamenané
Mr.Lado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 452



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 05. Jún , 2006, 18:56:17 »

A co je horsie hra to ako Vai.. a to by mi vadilo lebo jeden Vai uz je.. no naco mat este jeho gitaru.. pokail clovek nehra Vaia tak taka gitara je myslim nie dopbry napad.. Napr.. chlap v Metalinde mal jednym casom JEM a vyzeralo to dost blbo.... Tiez moj nazor treba kupit prestige radsej...
Zaznamenané

Sex, Gitary a Nu-Metal
ondro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 253



« Odpoveď #8 kedy: 05. Jún , 2006, 20:41:05 »

nie je taky problem nasjt ju dakde na obchode..ja som na nej brnkal v music-produktive pri viedni,z toho kusu som nemal moc nicim vynimocny dojem.. a len tak ps:ten inlay sa mi nepaci,bud nech je kompletny tak ako na jem7 alebo radsej nech nie je..oo,tak som si spomenul,ved aj v made maju teraz,minuly tyzden som ju tam zahliadol.
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.077 sekund, 22 otázok.