Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 03:41:49
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Serial numbers  (Prečítané 2004 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
MMM
Hosť
« kedy: 03. Marec , 2008, 23:24:52 »

iete niekto poradit ako sa da o gitare zistit viac zo serioveho cisla? Konkretne fender japan H038875..pripadne ci sa to tu niekde uz rozoberalo..
Zaznamenané
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #1 kedy: 03. Marec , 2008, 23:44:05 »

je to japonsko - tovaren Fuji-gen Plant, rok vyroby 1988-1989 .. co viac potrebujes?
« Posledná zmena: 03. Marec , 2008, 23:45:16 od MaTeS » Zaznamenané

FALLGRAPP
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #2 kedy: 04. Marec , 2008, 00:10:14 »

http://www.guitardaterproject.org/fender.aspx
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
MMM
Hosť
« Odpoveď #3 kedy: 04. Marec , 2008, 00:14:51 »

Ja by som rad vedel dake konkretnejsie info ohladne toho nastroja. Ale dik Na zdravie!
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 04. Marec , 2008, 00:16:37 »

Inak, Milos ako sa ti pozdava ten fender tele japan? Myslim, ze sa dostal uz k tebe, vsak?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #5 kedy: 04. Marec , 2008, 00:36:14 »

Ja by som rad vedel dake konkretnejsie info ohladne toho nastroja. Ale dik Na zdravie!

mas fabriku, mas rok - co este ? meno japonskej brigadnicky pri pase ? :) material z katalogu. najskorej asi lipa. co to je presne za model ? nejaky reissue ?
Zaznamenané
ydur
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 04. Marec , 2008, 00:43:09 »

No pokial chalan nevie anglicky,japonsky atd.,pripadne nepozna aspon ang. nazvy drevin,tak mu je katalog a ich stranka naprd./sice slovnik/
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 04. Marec , 2008, 00:44:07 »

Islo mi o material tela a ci ma niekto skusenost s niecim podobnym.
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 04. Marec , 2008, 00:49:24 »

Neslo ani o anglictinu,s tou problem nie je,skor som chcel vediet, ci tu niekto mal nastroje z tohto obdobia, ako bol spokojny, ci sa daju porovnavat s japoncami z prelomu 70-80 atd. ...mozno nejake pre a proti ..myslim drevo. nemal som vela stratov z lipoveho dreva, takze netusim, neviem to porovnat.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #9 kedy: 04. Marec , 2008, 01:09:42 »

ja si myslim, ze to co mas by mohla byt kludne dobra gitara. no a ja si myslim a ty vies, kedze ju mas doma :)
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 04. Marec , 2008, 01:20:38 »

To je pekne povedane :) ..gitara bola u mna asi 2 hodiny, teraz je u brata a caka na drobnosti, ktore ju daju do stadia pouzivatelnosti, takze popravde ju nemam vobec testnutu,..preto sa pytam skusenych Žmurk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #11 kedy: 04. Marec , 2008, 01:25:59 »

okrem toho co som skusal, tak som vlastnil japan Fender z prvej polky 90tych, replika 70tok, ale z lipy. a vlastnil som Fernandes z prvej polky 80tych rokov, replika 60tok, z jelse. s najvacsou pravdepodobostou z tej istej fabriky. ten Fender hral lepsie, jak obycajne Standard Mexico, ale ten Fernandes bol po kazdej stranke lepsi, jak ten Fender. na druhej strane ked som mal ten Fender tak bol vtedy novy a ten Fernandes bol ked som ho mal vyse 20 rocny. a dalsia vec je, ze medzi tymi gitarami co som ich mal bolo 10 rokov, takze su to len take informacie, pokial si pamatam :)
Zaznamenané
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #12 kedy: 04. Marec , 2008, 09:26:41 »

Inak, Milos ako sa ti pozdava ten fender tele japan? Myslim, ze sa dostal uz k tebe, vsak?
Vymienal som ho pre kamosa, ale mal som ho doma, menil som tam snimace. Je super, mne sa to strasne pacilo. Treba ho ale preprazcovat, drncali dost struny o prazce, tak zatial som ich dal trochu vyssie. Ty mas teda teraz ten cierny japonsky fender strat ako som pochopil. Ten je tiez paradny.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.09 sekund, 23 otázok.