Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 16:12:29
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: gitarove sety  (Prečítané 7770 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #15 kedy: 01. Jún , 2006, 19:57:36 »

jack_6.3 napísal:
Citácia
ale ak chces silou mocou set tak by som zobral to najlacnejsie co existuje...nejak sa mi nechce verit ze by mohol byt medzi tymito setmi rozdiel iny ako cena...


najlacnejsie je behringer, a to sa absolutne neoplati, radsej skusit set SX, je to cinska znacka, le treba skusit v predajni
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #16 kedy: 01. Jún , 2006, 20:08:59 »

homar napísal:
Citácia
...
najlacnejsie je behringer, a to sa absolutne neoplati, radsej skusit set SX, je to cinska znacka, le treba skusit v predajni


Preco si to myslis ? Myslis, ze tie sety robia rozne firmy ?
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #17 kedy: 01. Jún , 2006, 20:14:21 »

rastis napísal:
Citácia
homar napísal:
Citácia
...
najlacnejsie je behringer, a to sa absolutne neoplati, radsej skusit set SX, je to cinska znacka, le treba skusit v predajni


Preco si to myslis ? Myslis, ze tie sety robia rozne firmy ?


teraz som to uplne nepochopil...No hanbím sa..
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #18 kedy: 01. Jún , 2006, 20:16:59 »

To moze byt jedna tovaren niekt v Cine a tam sa moze na tych istych strojoch vyrabat aj SX, aj Behringer atd.
Zaznamenané

homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #19 kedy: 01. Jún , 2006, 20:19:39 »

ja nechem nejako odsudzovat znacku behringer, ale tie gitary behringer, hral som na viacerych, boli jedna horsia ako druha...
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #20 kedy: 01. Jún , 2006, 20:23:56 »

homar napísal:
Citácia
ja nechem nejako odsudzovat znacku behringer, ale tie gitary behringer, hral som na viacerych, boli jedna horsia ako druha...


A tie SX z tytch setov su jedna lepsia ja druha ?
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #21 kedy: 01. Jún , 2006, 20:30:09 »

rastis napísal:
Citácia
homar napísal:
Citácia
ja nechem nejako odsudzovat znacku behringer, ale tie gitary behringer, hral som na viacerych, boli jedna horsia ako druha...


A tie SX z tytch setov su jedna lepsia ja druha ?


na SX som hral len na akustike (o zvuku pomlcim), ale s elektrickymi gitarami SX alebo setmi SX nemam prakticke skusenosti, takze nemozem povedat, ake suB)
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #22 kedy: 01. Jún , 2006, 21:18:37 »

Hlavne ze to niekomu radis, nech si to kupi Žmurk
Zaznamenané
Duri112
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 217


WWW
« Odpoveď #23 kedy: 01. Jún , 2006, 21:37:29 »

tak ja mam Behringer pack, ale tak dnes som hral na gitare znacky Godin za 14 tisic a s mojou sa to nedalo ani len porovnavat...otrasny hmatnik, zvuk nic moc...no bol som dost prekvapeny...

ale odporucal by som tu Yamahu EG112 ci ako...podla mna velmi dobra gitarka, aj dost dlho vydrzi, pekny zvuk, dorby hmatnik, lahka, tenka...vazne dobra
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 01. Jún , 2006, 21:40:22 »

Duri112 napísal:
Citácia
tak ja mam Behringer pack, ale tak dnes som hral na gitare znacky Godin za 14 tisic a s mojou sa to nedalo ani len porovnavat...otrasny hmatnik, zvuk nic moc...no bol som dost prekvapeny...

ale odporucal by som tu Yamahu EG112 ci ako...podla mna velmi dobra gitarka, aj dost dlho vydrzi, pekny zvuk, dorby hmatnik, lahka, tenka...vazne dobra
Sa mi zazdalo,že pišeš o nejakej ženskej.
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #25 kedy: 01. Jún , 2006, 21:43:02 »

tak ja len k duriho commentu - yamahu 112EG by som urcite neodporucal, pretoze sice mozno vydrzi, ale kto si taku gitaru kupuje na dlho? zvuk ma vsetko, len nie pekny, hmatnik je standart a inak asi nema ziadne ine vyhody. ak Yamahu, tak starsiu RGX 121D, tam uz sa dalo hovorit o akom-takom zvuku a vypracovanim boli o triedu lepsie, nez tieto 112-tky...  na inzerat sa daju zohnat pod 5 litrov.

na druhej strane, ak lacnu gitaru, tak urcite yamahu, to je fakt. zo vsetkych lacakov je Yamaha jedina firma, ktora ma vlastnu fabriku a ono to na tych nastrojoch je citit, ze nie su robene v korei, indonezii alebo cine na rovnakej linke ako sikmooky cort, ibanez, ci jackson
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #26 kedy: 01. Jún , 2006, 21:45:12 »

rastis napísal:
Citácia
...ani tie najlacnejsie nastroje nie su take smejdy, ako Jolany, na ktorych sme zacinali my...

a toto je svata pravda, navyse ked uvazime, ze poniektori xichti maju tu drzost predavat jolany na inzerat v cenovej relacii 3 litrov, niet o com...
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Duri112
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 217


WWW
« Odpoveď #27 kedy: 01. Jún , 2006, 21:45:41 »

no vsak tak som myslel ze na zaciatok...ale hraval som na nej celkom dlho a mne sa na nej velmi dobre hralo...kazdemu sadne nieco ine :)
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #28 kedy: 01. Jún , 2006, 21:54:36 »

Duri112 napísal:
Citácia
no vsak tak som myslel ze na zaciatok...ale hraval som na nej celkom dlho a mne sa na nej velmi dobre hralo...kazdemu sadne nieco ine :)
Duri: NEVERIM, že gitary za 100-200 dolarov su dobre, nie to ešte velmi dobre.
Zaznamenané
Duri112
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 217


WWW
« Odpoveď #29 kedy: 01. Jún , 2006, 22:08:38 »

tak vies, ked clovek nema v ruke les paul, ibanez, fender alebo pod veci tak hodnoti aj horsie gitary podla svojej skusenosti...ja mam s tou yamahou dobre skusenosti...aj so svojim behringerom som celkom spokojny a vam sa tu snad vyrazky robia ked len ten nazov pocujete...hram s tym co mam, aj ked nadavam tak treba co najlepsie ako sa da nie?...dnes mi preslo v muzikeri 5 gitar cez ruky...ano bol to rozdiel v kazdom jednom kuse...ale nie kazda lacna gitara musi byt hned sunka
Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 22 otázok.