Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
30. Apríl , 2024, 06:17:29
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: gitarove sety  (Prečítané 7794 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #30 kedy: 01. Jún , 2006, 22:36:04 »

Duri112 napísal:
Citácia
tak ja mam Behringer pack, ale tak dnes som hral na gitare znacky Godin za 14 tisic a s mojou sa to nedalo ani len porovnavat...otrasny hmatnik, zvuk nic moc...no bol som dost prekvapeny.....


Ehm...

No nic - hlavne ktosi tu chcel poradit s niecim konkretnym, tak sa snazte byt konkretni. Ked davate niekto nejaku radu, tak nie typu:

\"Hento je blbost, to radsej tamto !\" \"Skusal si tamto ? \" \"Nie\"...

A nebudte precitliveli. Kazda cenova relacia ponuka COSI a tak to treba brat... Slusny nastroj sa da najst v kazdej cenovej relacii, ale \"slusny\" je RELATIVNY pojem...
Zaznamenané
lednicky1
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 310



« Odpoveď #31 kedy: 25. Február , 2008, 13:59:27 »

hej hej, to mas pravdu, aj ja ked som pred  2mesiacmi dostal uzasny behringer vintager ac108 pack za 5,5K , tak som myslel aky je super, stacilo jeden den troska pocuvat trebars na youtube, ako hraju ine gitary, a hned som pocul, ze hento je len taka akoby hracka, a ani moc nie gitara... ale z druhej strany, teraz ked som dosiel z dovolenky, a na gitare som nehral 1,5 tyzdna, zas sa mi zdala ze ma dobry zvuk, a zas ked som na nej hral us asi hodinu, tak us som mal pocit ze ten zvuk nestaci... ale este by som takto povedal... ked teraz hram metalove pesnicky ( momentalne science od soad ) a mam distortion na kombe naplno, tak je hlavne ze hram, a ani si neuvedomujem zvuk...
Zaznamenané

lubochlast
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 286


www.bandzone.cz/oldrockers


« Odpoveď #32 kedy: 25. Február , 2008, 20:46:48 »

Rastis, aj medzi jolanami sú horsie a lepsie gitary. Galaxis a proxima /podla mna/ horsie a strat, diamant lepsie.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #33 kedy: 25. Február , 2008, 21:15:04 »

Rastis, aj medzi jolanami sú horsie a lepsie gitary. Galaxis a proxima /podla mna/ horsie a strat, diamant lepsie.

Jolany boli trochu zle alebo velmi zle. Niektore boli takmer dobre. Diamantky boli medzi trochu zle a velmi zle. Kto tvrdi opak, tak bud sa necha klamat celkom podarenym LP designom alebo si hovno pamata a iba nostalgicky spomina na pubertu a prvu gitaru alebo hovno rozozna dobru gitaru od zlej. Dufam, ze som urazil vsetkych fanusikov Diamantky - bol to zamer  Ja som čert..
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #34 kedy: 26. Február , 2008, 09:34:07 »

http://www.jolana.cz/diamant-2008/ ta babena vyzera fajne  Na zdravie!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #35 kedy: 26. Február , 2008, 11:53:44 »

http://www.jolana.cz/diamant-2008/ ta babena vyzera fajne  Na zdravie!

tak to uz je ale nieco uplne ine. Jolana sa snazi reinkernovat vyrobu uz do zmeny rezimov. vacsinou sa im moc nedari, aspon pokial to dokazem posudit... uz niekolko razy vysli s novymi Diamantkami, co ale v skutocnosti nemali nic spolocne s "pravymi - starymi - dobrymi - zlymi" Diamantkami. skorej to boli variacie na temu Epi. hlavne dnes takato ceska firma nedokaze konkurovat cenou akejkolvek Azii, takze som skepticky vopred k akejkolvek snahe o ozivenie vyroby gitar...
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.074 sekund, 23 otázok.