Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
20. Apríl , 2024, 04:38:07
Strán: 1 2 [Všetko] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: 19\" rackova skrinka  (Prečítané 5338 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« kedy: 30. Máj , 2006, 20:39:02 »

Mam jednu (mozno naivnu) otazku - ako je vyriesene uchytenie zariadeni v 19\" rackovych skrinkach? Videl som uz vela fotiek, ale este som nemal moznost obzriet si to nazivo - to akoze napr. 20 kilovy zolsilnovac drzi len na tych \"usiach vpredu Huh! alebo sa to este uchytava zozadu? ak ano tak ako?
napriklad tu:  http://www.starcase.com/images/OEM_RF/stackedloaded.jpg visia tie pristroje v podstate vo vzduchu, co nie je nic moc na prenasanie...
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 30. Máj , 2006, 20:54:25 »

Ja ratam s tym, ze tie najtazsie veci su dole, cize stoja vlastne na sebe. Taky rack ako je na fotke asi nenosis so sebou po koncertoch.
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 30. Máj , 2006, 21:05:24 »

asdfg napísal:
Citácia
Mam jednu (mozno naivnu) otazku - ako je vyriesene uchytenie zariadeni v 19\" rackovych skrinkach? Videl som uz vela fotiek, ale este som nemal moznost obzriet si to nazivo - to akoze napr. 20 kilovy zolsilnovac drzi len na tych \"usiach vpredu Huh! alebo sa to este uchytava zozadu? ak ano tak ako?
napriklad tu:  http://www.starcase.com/images/OEM_RF/stackedloaded.jpg visia tie pristroje v podstate vo vzduchu, co nie je nic moc na prenasanie...
Na ty tažšie sa tam vkladaju pomocne lišty.
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #3 kedy: 30. Máj , 2006, 21:09:02 »

to ano ale nieco taketo http://home.no.net/hboard/gearpics/gearfest.php?directory=.&currentPic=136 uz po koncertoch nosis a neverim tomu, ze jedna hlava ma menej ako 20kg
Aj tu na fore maju niektori racky... ako to mate vyriesene ?
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #4 kedy: 30. Máj , 2006, 21:12:34 »

najtazsie komponenty vzdy na spodok. a ako vravi rudy- aj pomocne listy sa tam davaju.
Zaznamenané

o-yep sro
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 30. Máj , 2006, 21:12:52 »

asdfg napísal:
Citácia
to ano ale nieco taketo http://home.no.net/hboard/gearpics/gearfest.php?directory=.¤tPic=136 uz po koncertoch nosis a neverim tomu, ze jedna hlava ma menej ako 20kg
Aj tu na fore maju niektori racky... ako to mate vyriesene ?
To nenosiš,to sa tlači na kolečkach.
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #6 kedy: 31. Máj , 2006, 10:04:02 »

rudy napísal:
Citácia
asdfg napísal:
Citácia
to ano ale nieco taketo http://home.no.net/hboard/gearpics/gearfest.php?directory=.¤tPic=136 uz po koncertoch nosis a neverim tomu, ze jedna hlava ma menej ako 20kg
Aj tu na fore maju niektori racky... ako to mate vyriesene ?
To nenosiš,to sa tlači na kolečkach.


ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha Beeee Beeee ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #7 kedy: 31. Máj , 2006, 10:09:07 »

ok vdaka... takze uz som mudrejsi :)
posledna otazka - ako sa tam pripevnuju pomocne listy napr. sem http://www.steinigke.de/shopneu2/jpg/artikel/big/30109788d.jpg to akoze mam vrtat do toho obalu?
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 31. Máj , 2006, 10:09:28 »

asdfg napísal:
Citácia
rudy napísal:
Citácia
asdfg napísal:
Citácia
to ano ale nieco taketo http://home.no.net/hboard/gearpics/gearfest.php?directory=.¤tPic=136 uz po koncertoch nosis a neverim tomu, ze jedna hlava ma menej ako 20kg
Aj tu na fore maju niektori racky... ako to mate vyriesene ?
To nenosiš,to sa tlači na kolečkach.


ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha Beeee Beeee ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Tak človek ti seriozne odpovie a ty si robiš prdel.Druhy krat ta vieš čo .......
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #9 kedy: 31. Máj , 2006, 10:30:45 »

rudy napísal:
Citácia
asdfg napísal:
Citácia
rudy napísal:
Citácia
asdfg napísal:
Citácia
to ano ale nieco taketo http://home.no.net/hboard/gearpics/gearfest.php?directory=.¤tPic=136 uz po koncertoch nosis a neverim tomu, ze jedna hlava ma menej ako 20kg
Aj tu na fore maju niektori racky... ako to mate vyriesene ?
To nenosiš,to sa tlači na kolečkach.


ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha Beeee Beeee ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Tak človek ti seriozne odpovie a ty si robiš prdel.Druhy krat ta vieš čo .......

Nejak som to nepochopil...
to je seriozna odpoved, ze rack sa nenosi, rack sa tlaci na kolieskach?Huh!  ...neviem kto z nas dvoch je teraz mimo Popiskujem si
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 31. Máj , 2006, 10:37:07 »

asdfg napísal:
Citácia
rudy napísal:
Citácia
asdfg napísal:
Citácia
rudy napísal:
Citácia
asdfg napísal:
Citácia
to ano ale nieco taketo http://home.no.net/hboard/gearpics/gearfest.php?directory=.¤tPic=136 uz po koncertoch nosis a neverim tomu, ze jedna hlava ma menej ako 20kg
Aj tu na fore maju niektori racky... ako to mate vyriesene ?
To nenosiš,to sa tlači na kolečkach.


ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha Beeee Beeee ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Tak človek ti seriozne odpovie a ty si robiš prdel.Druhy krat ta vieš čo .......

Nejak som to nepochopil...
to je seriozna odpoved, ze rack sa nenosi, rack sa tlaci na kolieskach?Huh!  ...neviem kto z nas dvoch je teraz mimo Popiskujem si
No samozrejme,že velke racky /napr20 HU/ maju primontovane kolečka.
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 31. Máj , 2006, 10:42:37 »

Vsak aj bedne maju kolieska. Gitarova hlava mava do tych 25kg, to este odnesies v ruke, aj si pri tom zanadavas, ale ten rack, co si sem dal, vsak to muselo mat aspon 100kg :)
Zaznamenané

asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #12 kedy: 31. Máj , 2006, 10:49:14 »

rudy napísal:
Citácia
No samozrejme,že velke racky /napr20 HU/ maju primontovane kolečka.

to je samozrejme...
ja som poukazoval na to, ze vyse 20kg zosilovac visi len na \"usiach\" a ty si napisal, ze racky sa tlacia :) ,to mi prislo smiesne (a ak to smiesne nie je, tak ma postavte pred mur :) )
...ale nechajme to tak -  nech nedopadneme ako chat na Azete
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 31. Máj , 2006, 10:55:43 »

asdfg napísal:
Citácia
rudy napísal:
Citácia
No samozrejme,že velke racky /napr20 HU/ maju primontovane kolečka.

to je samozrejme...
ja som poukazoval na to, ze vyse 20kg zosilovac visi len na \"usiach\" a ty si napisal, ze racky sa tlacia :) ,to mi prislo smiesne (a ak to smiesne nie je, tak ma postavte pred mur :) )
...ale nechajme to tak -  nech nedopadneme ako chat na Azete
Lepšie sa pozri,na čo som reagoval.Reagoval som na ten prispevok,kde si dal web toho velkeho racku.
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #14 kedy: 31. Máj , 2006, 11:19:37 »

ako je to s tymi listami?
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 31. Máj , 2006, 11:30:21 »

20kg zosilnovac das predsa na spodok racku, ako sa uz pisalo, usi ho len drzia, aby nevypadol dopredu ci dozadu.
Zaznamenané

asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #16 kedy: 31. Máj , 2006, 11:32:24 »

takze o efektovy procesor umietneny uplne na vrchu a drziaci len na \"usiach\" sa obavat nemusim... ?
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #17 kedy: 31. Máj , 2006, 13:01:07 »

Este som sa nestretol s tym, ze by bolo treba na uchytenie do racku nejake specialne zadne listy, ja davam vsetko len na predne, ale v poradi, ze najtazssie veci na spodok.
A v pohode to staci.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 31. Máj , 2006, 14:21:57 »

dr.karpathorky napísal:
Citácia
Este som sa nestretol s tym, ze by bolo treba na uchytenie do racku nejake specialne zadne listy, ja davam vsetko len na predne, ale v poradi, ze najtazssie veci na spodok.
A v pohode to staci.
Tak to si potom ešte nevidel rack PA./ napr.6-10 ks. konc. zosilovačov.po 3-4 HU./
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #19 kedy: 31. Máj , 2006, 19:38:56 »

OK, vdaka za odpovede
Zaznamenané
ondro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 253



« Odpoveď #20 kedy: 31. Máj , 2006, 22:54:11 »

hm,inak ten rack plny hlav mesa :D och,no pekne..neviem sidce co by som s tym robil v tejto chvili,ale v buducnosti by potesilo..ok,tolko OT..ja mam tiez rack,ale len maly na par veci,bohato mi staci zatim to ulozit na seba..samozrejem,pokial sa jedna o mega kufre s 5 a viac koncakmi,mozno by som sa skusil pozriet na dakej akcii,behnut za zvukarmi,ved sa tu deje v dnesnej dobe kadekde kadejaka akcia,treba sa spytat namieste,pozriet..ja som tiez riesenia pomocou dakych list zadnych nevidel,to sa ale musim priznat,ze som zatial s nicim takym mega neprisiel do styku
Zaznamenané
Strán: 1 2 [Všetko] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 22 otázok.