Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 17:49:47
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 36 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FRAKOS  (Prečítané 142118 krát)
0 užívateľov a 7 Hostí prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #135 kedy: 30. Marec , 2010, 16:00:22 »

Pekne, gitary maju taky late 70s zvuk, aj motivy sa mi pacia. Na zdravie!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #136 kedy: 30. Marec , 2010, 18:32:57 »

no ved vravim, ze sa mi ta gitara zda byt starsia jak ma v papieroch Žmurk  . . . tajny recept na zvuk 70tich rokov: gitara rocnik 1995 a amp 1988  . . . popravde si to zvukovo predstavujem kusok inak, neviem nahravat este tie ampy . . . mozno by to chcelo pri praci troska sledovat zdatnejsieho typka . . .  ale potesi ked potesi . . .
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #137 kedy: 31. Marec , 2010, 00:30:35 »

To je jedno z akeho roku je gitara aj amp v podstate, tento zvuk uz bol bezny koncom 70tych rokov s prvymi Mesinami a Acousticmi.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #138 kedy: 19. Apríl , 2010, 19:37:18 »

...dostalo sa mi obrovskej zivotnej prilezitosti a sice vymyslet a nahrat hudbu na objednavku . . . kamarat ma poprosil, aby som mu vymyslel znelku do budika v telefone . . . samozrejme som ani sekundu nezavahal a chopil sa zivotnej sance a vysledok je uz na svete http://fero.cepo.sk/rom/budlsong.mp3   a aby som nezostal nic dlzny mojej uzasnej povesti, snazil som sa to ponat mierne progresivne, predsa len ide o dolezitu vec, ktorou je ranne tryznive vstavanie a samozrejme moja reputacia  .  .zaroven to bola jedinecna prilezitost, ktora sa uz zrejme viackrat nenaskytne a sice, vyskusat clean kanal na mojom mesa caliber s gibsonom lp studio . . . .
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #139 kedy: 20. Apríl , 2010, 11:45:45 »

neviem ci to bol zamer alebo sa Ti to podarilo mimovolne, v kazdom pripade to vsak znacne presahuje povodne zadanie. ono sa to okrem budenia da pouzit aj na zabudovanie do takych sperkovych skriniek, co mali nase stare matere, ze ked sa tomu otvoria dvierka, tak sa tam vztici taka baletka, co sa toci a k nej ide hudba. cize moja poklona k nepremrhanej sanci :)
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #140 kedy: 20. Apríl , 2010, 11:51:57 »

vsak to je normalny Crimson, super !
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #141 kedy: 20. Apríl , 2010, 11:54:31 »

ta melodia je uplne super, strasne mi to pripomina svojim sposobom zvucku mojho oblubeneho serialu "hrisni lide mesta prazskeho". je to take spravne uchylne.
tu je v uvode to cenganie
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #142 kedy: 20. Apríl , 2010, 11:55:56 »

Pekne to je. Tvoje ukazky nikdy nesklamu. Akurat si tam ale mal dat nejaky nepravidelny rytmus necakane, nech prebehne budenie ucinnejsie. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #143 kedy: 20. Apríl , 2010, 15:49:03 »

..ano ano, dakujem dakujem, vsetcia to vidite velmi spravne . . . ako skladatel melodii do budikov to uz hadam niekam dotiahnem . . . . inak jak to dnes pocuvam mi to silno pripomina toto  . . . od 1:16 . . .      kua a dost . . . to je tak ked clovek robi pod tlakom :)
Zaznamenané

frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #144 kedy: 06. August , 2010, 22:24:42 »

... zacal som pouzivat novu zvukovku m-audio delta44, tak skusam co dokaze, uz na prve pocutie prehrava cistesie ako moja stara SB Live 5.1 . . . stiahol som demo acid music studio 8 a posledne FL9 . . . acid je fajn, ma dobre editacne vlastnosti, vlastne take ako mal stary vegas + vyhoda oproti vegasu, ze vie aj midi ako sonar tusim a rozumie si aj so syntetizatormi v ramci baliku FL9 . . . takze hned sa da v jednej midi stope natukat linka nejakeho nastroja napr basy, bicich a pod a do dalsej audio stopy sa da nahravat gitara . . . aj ked to teraz nepotrebujem, ale skusam ci acid zvladne naraz 4 vstupy z delty44, to by som si ho najmoveru aj poctivo kupil . . . a v ramci testovania som nahral nejaky testovaci kusok, prvotina v tejto konfiguracii, takze este to nezvladam moc, ale sak bude to lepsie casom . . . gitary som nahral s lampedom, s vyuzitim zabudovaneho speaker simulatora, odtial potom priamo do vstupu na zvukovke . . a nejake su strapate, ale o to teraz ani nejde . . . http://fero.cepo.sk/fin.mp3
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #145 kedy: 07. August , 2010, 11:18:52 »

dobre to zacina, dorob to :)
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #146 kedy: 07. August , 2010, 15:24:16 »

...nestiham, uz mam len 5 dni a konci 30dnova skusobna verzia acidu a nefunguje zakladny odrb s posunutim datumu vo wine :) . . . ale celkom ma presvedcil ten program . . .
« Posledná zmena: 07. August , 2010, 15:24:44 od frakos » Zaznamenané

opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #147 kedy: 11. August , 2010, 11:28:02 »

fin

ako zaklad buducej skladby to beriem, lebo je to len hranie do slucky bicich, v podstate stale to iste...chcelo by to rozpracovat do pestrejsej kompozicie.
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #148 kedy: 24. Október , 2010, 20:05:01 »

...testujem mikrofonovy predzosilnovac behringer mic100... to je v podstate lowendova zalezitost, ale robi sa mi s nim velmi dobre, v mojich domacich obyvackovych podmienkach som spokojny fakticky . . .  nahraval som mikrofonom pg57, kombo marshall dsl401, gitara ibanez s470, normalna susedkou tolerovana hlasitost . . . prehral som nejake starsie temy, ktore som este nikde nepouzil prihral som k nim novsie a zlepil som to do
http://fero.cepo.sk/eurodrom.mp3 
. . . zvuk este vo vyvoji lebo zaroven testujem aj acid music box 8 a aj zvukovku m-audio delta 44 takze vela novych veci naraz robi neplechu trochu . . . ale hinten mic100 ma celkom milo prekvapil
Zaznamenané

opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #149 kedy: 28. Október , 2010, 09:13:25 »

napady mas dobre, aj ked zrovna tento je pre mna prilis akademicky. Vadi mi zvuk klavira, takisto absolutna absencia dynamiky klavira a kvantizovane tempo v uvode, radsej by som ho vymenil za hammondy. Po zvukovo digitalnom uvode nastupuje cast uplne frekvencne inde (po dekou), akoby bola skladba zlepena z dvoch kuskov nahravanych v inych podmienkach.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 36 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.069 sekund, 22 otázok.