Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 13:26:01
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 36 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FRAKOS  (Prečítané 141089 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #75 kedy: 25. Október , 2007, 07:51:26 »

dimeolovina z konca 70tych rokov. uz len tie verkliky rychle tam absentovali :) (to je akoze pochvala :) )

a ozaj, ani mi to nejak nedoslo a niekoho mi to pripominalo . . .  a meolu az tak zas nemusim, miestami nuda . . . no na buduce bude mahavishnu . . . takze iba ciastocne skreslena gitara s flangerom, ziadne tucne zvuky, nejaka vybrnakavacka na pozadi, najlepsie 5/4 ci 5/8 neviem, epianko, huslicky, vyrazna tema od zaciatku, fuuu do riti, to asi nevymyslim, nevadi aspon prerobim "you know you know" vsak aj seban podla mna odpajcol svoje bezvetrie prave z tohto songu . . . aaaaaaa idem na to :) . . . . az po robote
Zaznamenané

jasomto
Hosť
« Odpoveď #76 kedy: 05. November , 2007, 23:14:47 »

no som si to vsetko dokladne povypocuval a neviem co na to povedat...sa mi to strasne paci...je to strasne originalne a take od srdca, proste to tam citit ako svina ze to co robis robis od srdca.vazne...je to strasne fajn a super pocuvatelne. co sa tyka zvuku...na tom mi moc nezalezi.su tam take napady ze by sa zane nehambil aj niekto kto z muzikov roby viac menej profi. nemam co tomu vytknut
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #77 kedy: 06. November , 2007, 18:54:41 »

. . . dalsi novy song . . . chcel som, aby sa to trosku podobalo na mahavishu, ako som si zaumienil . . . uz ani neviem preco . . ., ale aj tak to tu vacsina nepoznate takze jedno

www.fero.cepo.sk/klub_akvaristov.mp3
Zaznamenané

jasomto
Hosť
« Odpoveď #78 kedy: 06. November , 2007, 20:11:03 »

inac originalne nazvy pesniciek tomu davas Je to frajer
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #79 kedy: 27. November , 2007, 19:27:07 »

. . .  pridavam dalsi kalerab . . .  obcas mi to niekde lupne, zrovna tam kde by nemuselo, ale to by som to musel prehravat a to sa mi nechce. . . a uz ma song a aj styl a aj vsetko zacinal srat . . . takze sa k nemu este mozno vratim, uvidim . . . kazdopadne vsak uz chcem teraz dlho pocuvat a hrat iba nejaky jednoduchy Rock&Roll . . . .

www.fero.cepo.sk/na_pricni.mp3
« Posledná zmena: 27. November , 2007, 19:27:45 od frakos » Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #80 kedy: 27. November , 2007, 23:10:18 »

Ja som ti to uveril, nie je to samoucelne zlozite, ma to hlavu a patu, paci sa mi. Radim to k tvojim najlepsim veciam, co som pocul.
Zaznamenané

frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #81 kedy: 27. September , 2008, 18:17:58 »

novy song.... soundtrack k neexistujucemu filmu "hotel lev" .... gitky sx a vintage cez line 6 pod2 do PC do mic
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #82 kedy: 27. September , 2008, 20:17:27 »

Ty si v podstate spravil len jednu jedninu skladbu a tu furt hras dookola a vzdy kusok inak a vzdy rovnako dobre :)

Inak soundtracky k neexistujucemu filmu tu uz boli, ale pri tomto si neviem predstavit o co by tam asi mohlo ist. Zahadne ponurne pasaze prestriedame s f-rakosovsky f-ermatovsky veselymi gitarovymi f-ypadmi :) Tuto jednu pasaz, co mi prave hra, by som kludne nazval "oberanie jablk". Prave mi kamos pise, ze zajtra nemoze spravit obal na jedno demo, ze musi ist oberat jablka, tak sa mi to vsugerovalo.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #83 kedy: 27. September , 2008, 22:53:43 »

nemozem nesuhlasit s Matom :) ale mne sa zda, ze sa ta pesnicka postupne brusi a krystalizuje :)

a nazov ? ja som za "nahe lesne tanecnice", lebo som tak trchu uchylak :)
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #84 kedy: 28. September , 2008, 08:17:51 »

 Bavím sa skvele no, ze som sa s tym nazvom skor neporadil nez som nieco niekam zavesil..... ten opakujuci sa song, ma napada, ze asi "nezamenitelny rukopis" :) asi skor syndrom vyplazeneho jazyka, ked mi rodic ako detsku vravel, aby som na suseda nevyplazoval jazyk, lebo ze mi to tak zostane navzdy....a fix, ved ja uz tu fermatu vobec nepocuvam...Žmurk
Zaznamenané

frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #85 kedy: 16. November , 2008, 16:54:41 »

...robim poriadok v sufliku a mam tam kopec rozrobenych veci, ku ktorym sa uz zrejme nikdy nevratim a ani ich nikde nepouzijem. .. .  tie co su aspon trocha nejak rozpracovane, ze s nimi netreba vela robit a maju aj nejaku minimalne akceptovatelnu dlzku sem hadam budem davat . . . mozno nieco zaujme a ja sa ocitnem na poprednych miestach hitaparad alebo minimalne na nejakom piedestale  . . .ci kde to je . . .

nazov tomu radsej nedam, nech je klud v state . . . teda aspon dnes
http://www.fero.cepo.sk/8.mp3
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #86 kedy: 16. November , 2008, 17:19:32 »

Pekne, kusok ine, ako som u teba zvyknuty a aj preto velmi pekne. Ja by som tam dal nejake kludnejsie pomalsie tahavejsie bicie, zdalo by sa mi to do tej nalady vhodnejsie.
Zaznamenané

Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #87 kedy: 16. November , 2008, 17:45:31 »

krasne Bravooo Bravooo :)
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #88 kedy: 16. November , 2008, 17:53:43 »

Dobré -ale je to gitarová skladba.Trošička viac tu gitaru by som chcel počut. trocha tam nevýrazná.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #89 kedy: 16. November , 2008, 17:56:31 »

. . .  pridavam dalsi kalerab . . .  obcas mi to niekde lupne, zrovna tam kde by nemuselo, ale to by som to musel prehravat a to sa mi nechce. . . a uz ma song a aj styl a aj vsetko zacinal srat . . . takze sa k nemu este mozno vratim, uvidim . . . kazdopadne vsak uz chcem teraz dlho pocuvat a hrat iba nejaky jednoduchy Rock&Roll . . . .

www.fero.cepo.sk/na_pricni.mp3
Toto fakt Griglakovina ale super.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 36 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.054 sekund, 23 otázok.