Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 01:36:57
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 36 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FRAKOS  (Prečítané 141068 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #210 kedy: 07. Január , 2012, 19:35:42 »

To som rad, diki. Tie zvuky gitar, to urcite nebude mojou neschopnostou namiesat spravny zvuk, ale mojimi vyslahanymi usami od sluchatiek, ked uz pocujem len od 1kHz vyssie Žmurk ....celkom dobre alibi, toto budem pouzivat castejsie...
Zaznamenané

opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #211 kedy: 12. Január , 2012, 12:14:33 »

napady mas stabilne dobre, ale co uz, ked vsetky tvoje skladby su "sluckoidne". Bicie od zaciatku do konca jedna slucka. Je to skoda, pretoze pri mensej lenivosti by z tvojich skladieb mohol byt celkok zaujimavy album, ku ktoremu by sa clovek rad vracal. Takto si skladbu vypocujem, vymazem alebo maximalne odlozim. A zabudnem na nu. Skoda napriklad klavira, ktory je strojovo natukany. Ziada si zahrat ho nazivo. Niekomu takyto klavir mozno nevadi, mne ano. A obcas skusit ho vymenit za Hammondy, alebo iny zvuk. Alebo inak povedane, jebaj sa ty na hladanie gitaroveho zuku, ten uz mas davno zmaknuty, zacni pracovat na dalsich nastrojoch a aranzma. Vela zdaru :)
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #212 kedy: 12. Január , 2012, 13:24:12 »

Diki za zaujem a reakciu, potesili. Asi som to uz pisal, ale zaujima ma v prvom rade gitara a bavi ma to robit zrovna tak ako to robim. Som amater, berem to ako konicek, popici relax a odvaz :) a teda sa v ramci toho do nicoho nenutim. A preto sa na tie gitary nevyjebem lebo keby som sa vyjebal tak zmizne gro mojho zaujmu a nemal by som to dovod robit. Aby bol vysledok taky, aby sa pacil aj na vonok, tak by musela mozno existovat spolupraca viacerych ludi, z ktorych by jeden robil gitary, druhy tukal bicie alebo ja neviem co, treti riesil zvuky, ale dolezite, ze by sa nik do nicoho nemusel nutit a robil vylucne to co ho bavi, teda rozumej tak, aby to zostavalo stale v rovine toho konicka...
K tym sluckam od zaciatku do konca skladby. Robievam tak, ze v motive ktory mam, napr v takte kde bola nejaka nota 1/8 bude v dalsom  1/4 v dalsom ju zharmonizujem, v daslom ju vypustim, v dalsom zas nejaka drobna zmena, ktoru by si si vsimol asi len vtedy keby si to hral. Pochopitelne, k tomu prisposobim aj podklady, ale ide fakt o drobne zmeny v ritmike, harmonii. Jasne, je to bezna vec, ziadna novinka a opat asi iba pre mna zdroj zabavy a aj to dokonca len v momente ked to robim lebo navonok to v konecnom dosledku vyznie akoze stale to iste. Tomu kto to pocuva to mozno moc zaujimave nepride, ale pre toho kto to hra je to celkom sranda.
Zaznamenané

opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #213 kedy: 13. Január , 2012, 12:54:49 »

no sak to je odst blbe, ze keby si sa vyjebbal aj na gitry, tak uz nemas co riesit. Cize ta "nad vodou" drzi uz len ta gitara  No hanbím sa..

Ale k veci: uz prv som ti chcel navrhnut, ze by som do niektorych tvojich skladieb spravil bicie, alebo aj ine nastroje. Len som nevedel, ako zareagujes, poznam ludi, ktori by niekomu inemu nedali spravit na svojej skladbe ani notu, snad koli autorskym pravam ? ?§!. neviem.
Takze ak suhlasis, daj vediet, pretoze ja by som tiez uvital obcas, aby mi niekto nahral gitaru inak, ako to hram ja...ale doteraz sa nijaka stalejsia spolupraca nerozbehla. Samozrejme je to cele v rovine, ze nieco vytvorim,  ak sa ti to nebude pacit, nic sa nedeje, maximalne tu zavesim svoju verziu na posudenie. Cize ako pises, nic nasilne, kolko sa ako komu bude chciet, akurat som citlivy na "plane sluby", cize ked mi niekto napise, ze spravim do toho solo, tak cakam, ze ho spravi a nenahradi ho naslednymi vyhovorkami... Zdravíčko
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #214 kedy: 13. Január , 2012, 13:21:35 »

...kokso milerad....

...ak mas nejaku konkretnu moju vec na mysli, tak mi napis, projekty by som mal mat vsetky ulozene....mozem to poslat po stopach bez bicich alebo ako budes chciet aj s dalsimi informaciami . . .

...zrovna nemam ani nic rozrobene, takze ak daco mas a chces tak posli . . . ja po prvom priblizeni mozem upresnit co vsetko by som este potreboval...

...a aj ked zacnem najblizsie daco robit tak Ta oslovim, ak Ta zaujme mozes sa do toho pustit . . .

Zaznamenané

opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #215 kedy: 13. Január , 2012, 13:38:05 »

dobre, mam tvoje skladby na disku, vyberiem a ozvem sa.
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #216 kedy: 13. Január , 2012, 13:44:42 »

fajn...inak mozes stiahnut aj z netu lebo je u mna pravidlom, ze po tom ako volaco zavesim, to este zo 3 krat prerobim...
Zaznamenané

frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #217 kedy: 17. Január , 2012, 22:46:05 »

...tento som v prevaznej miere robil na sluchatkach

http://kostolani.webzdarma.cz/mp3/super-robot-sto.mp3

alebo prvy song superrobotsto na http://bandzone.cz/frakos

gitara LP Greco a basa epi thundebird
Zaznamenané

frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #218 kedy: 28. Január , 2012, 17:11:36 »

...trosku fetis teraz . . ...chlapik predaval na hudebnibazar.cz mesa/boogie studio preamp a vraj bol pred-predchadzjuci majitel Radim Hladik a odkedy mam Caliber tak mam velku chut mat este nejaku mesu . . . tak sral to pes, kupil som to . . .pchal som to do konca na dsl401 - velmo fasa to znelo spolu, skusil som aj do konca na kalibri este lepsie to znelo a tak som sa dokopal este k tomu, ze som si k nemu zohnal aj koncak mesa 20/20 . . . caliber je oproti tejto zostave taky viac neokrochany a studio preamp s 20/20 uhladenejsi, spevavejsi :) a brutus variabilny . . . sranda, ze to citit hlavne pri hrani, na nahravke ani nevidim rozdiel moc . . . skusal som nahravat aj priamo z preamp studio do pc cez zabudovanu simulaciu boxu, ale nepacilo sa mi to vobec, v tomto mi pride simulacia boxu na dsl401 100krat lepsia... tak som nahral kusok ako to znie: greco LP-> mesa studio preamp->2x12 harley benton s v30 . . . prilepil som to k predchadzajucej nahravke "super-robot-sto", komu sa nechce to cele pocuvat ide to od 4:10

http://kostolani.webzdarma.cz/mp3/super-robot-sto.mp3

alebo prvy song superrobotsto na http://bandzone.cz/frakos
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #219 kedy: 28. Január , 2012, 17:55:05 »

...skusal som nahravat aj priamo z preamp studio do pc cez zabudovanu simulaciu boxu...

to je strasny pruser, co povazuje Studio Preamp za speaker simulator  Nechajte ma vydýchať oimpulzuj to v kompe, budes spokojny...
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #220 kedy: 28. Január , 2012, 17:59:35 »

..ej veru, chystam sa aj na implzy uz nejaky 5.rok a uz mam aj vsetko prichystane skoro :)
Zaznamenané

opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #221 kedy: 09. Február , 2012, 12:58:29 »

tak som spachal upravu Frakosovej skladby Radsej budem diablom. Odsuhlasena vezia c.4  :)
http://www.ulozisko.sk/486247/Diabol_4.mp3
Zaznamenané
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #222 kedy: 09. Február , 2012, 13:50:34 »

tak som spachal upravu Frakosovej skladby Radsej budem diablom. Odsuhlasena vezia c.4  :)
http://www.ulozisko.sk/486247/Diabol_4.mp3
vyborne! zaciatok ma trosku nudil, ale potom ked sa to rozbehne tak je to super Na zdravie!
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #223 kedy: 09. Február , 2012, 14:02:46 »

Oposum parada, z toho co som Ti dal k dispozicii klobuk dole. Mne sa tato verzia nenormalne  paci. Fakte ze SONG :) !

mozte si to stiahnut aj z tadeto

http://kostolani.webzdarma.cz/mp3/Diabol_4.mp3

alebo

tu

http://bandzone.cz/frakos
Zaznamenané

hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #224 kedy: 09. Február , 2012, 14:08:48 »

Ja si nemozem pomoct, stale mi to hra dookola odkedy som to stiahol, parada. Dufam pani, ze este nieco date dokopy  Na zdravie!
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
Strán: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 36 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 23 otázok.