Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 10:37:53
Strán: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 36 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FRAKOS  (Prečítané 141040 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #315 kedy: 23. August , 2016, 18:59:05 »

 Zdravíčko
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #316 kedy: 23. August , 2016, 21:29:38 »

divne sa to chovalo rovno do zvukovky . . .  akoby rozna hlasitost na hrubych a tenkých strunach alebo nieco podobne, pricom gitara je ok, ale to sa v daw da poriesit . . . ....

... cize samo o sebe to nekomprimuje tak ako komprimuje aparat. nieco podobne pisal aj Majo F., ked Branko riesil, ci by Plexitone dobre fungovalo len s cisto IR-loaderm (ak si dobre pamatam  Popiskujem si )
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #317 kedy: 23. August , 2016, 21:34:40 »

... cize samo o sebe to nekomprimuje tak ako komprimuje aparat. nieco podobne pisal aj Majo F., ked Branko riesil, ci by Plexitone dobre fungovalo len s cisto IR-loaderm (ak si dobre pamatam  Popiskujem si )
Hej, PT tak nefunguje, ale so simulaciou koncaku v DAW ano. Pripadne ako pise frakos.

Bogner RED/BLUE, Empress, Orange Bax Bangeetar, atd... mi funguju uplne krasne.
Zaznamenané

frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #318 kedy: 21. Október , 2016, 19:33:16 »

Novy song. Gitara PRS-SE. Zvuk gitary som spravil tak, ze na preampe mesa/boogie studio som nastavil clean a hral som do toho s boss od3. Pri niektorých melodiách s vačším gainom som použil skreslenie priamo z mesa/boogie studio. Z preampu už klasika, čiže do PC a v PC konvolucia na box. Basa Indie Jazz bass linkou do PC plugin TSE Audio BOD.

https://www.dropbox.com/s/q2corijjlxas5kf/pomoc_zralok.mp3?dl=0
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #319 kedy: 21. Október , 2016, 20:24:09 »

bavi ma ta melodika. neznieslo by to aj sviznejsie tempo ?
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #320 kedy: 21. Október , 2016, 20:53:16 »

Ale mozno aj ano. Durovy beglajtovy riff na zaciatku v lavom kanali je zaklad, od neho sa postupne vsetko odvija. Ked som potom do beglajtov nahraval to, co som hral nad povodnym riffom, tak som mal tendenciu to hrat rychlejsie, ale tempo uz bolo dane...
Zaznamenané

frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #321 kedy: 06. November , 2016, 21:44:42 »

Novy song. Gitara v beglajtoch tokai strat do boss bd-2, z tade do clean kanala na mesa/boogie studio preamp a potom do PC a tam impulz na box. Gitara v sole je fender strat mim do ibanez ts9 a z tade do drive kanala na mesa/boogie studio preamp a potom zase do PC impulz na box. Basa Indie Jazz bass linkou do PC plugin TSE Audio BOD. Dreva su elektronicke Žmurk

« Posledná zmena: 12. November , 2016, 15:45:55 od frakos » Zaznamenané

frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #322 kedy: 12. November , 2016, 15:46:33 »

Posledný song som prekopal. Nedalo mi to a témy v úvode som nakoniec rozvinul v rockovej forme lebo pôvodné boli niečo ako v sláčikovej.

Aj zvuk som upravil, hlavne bicie lebo pôvodný song som robil len na sluchátkach a keď som ho pustil na monitory tak ma zalial studený pot Žmurk.

V mojom okolí sa objavil človek, ktorý tiež nahráva doma a má monitory yamaha hs7. Tak možno budem mať možnosť ich počuť a som teda zvedavý ako sa ozvú moje songy. Neviem ako sú na tom v porovnaní s mojimi behringer truth b2030a, ale aspon podla ceny vyzerajú, že o niečo lepšie.

https://www.dropbox.com/s/p6nmxxe9t0kgoix/oda_na_spanok.mp3?dl=0
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #323 kedy: 12. November , 2016, 16:36:08 »

tato verzia je rozhodne lepsia, pekne rezka :)
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #324 kedy: 12. December , 2016, 16:42:42 »

Dalsi pravdaze... Gitara tokai strat. Beglajty su s boss bd-2, z tade do clean kanala na mesa/boogie studio preamp a potom do PC a tam impulz na box. Sola su do ts9 a z tade do drive kanala na mesa/boogie studio preamp a potom zase do PC impulz na box. Basa Indie Jazz bass linkou do PC plugin TSE Audio BOD.


ak vybehne registracny formular dropboxu tak ho staci zavriet a malo by to ist, ak nie tak 20 - 30 krat refresh a rozbehne sa Žmurk

https://www.dropbox.com/s/62vloww94rwyslf/oda_na_odu.mp3?dl=0
Zaznamenané

frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #325 kedy: 22. December , 2016, 07:36:32 »

A samozrejme na zaver roka konecne jeden vianocny...

Gitara tokai strat. Beglajty su s vox sačurátor, z tade do clean kanala na mesa/boogie studio preamp a potom do PC a tam impulz na box. Sola su do vox ice9 a z tade do drive kanala na mesa/boogie studio preamp a potom zase do PC impulz na box. Basa Indie Jazz bass linkou do PC plugin TSE Audio BOD.


ak vybehne registracny formular dropboxu tak ho staci zavriet a malo by to ist, ak nie, tak nic


https://www.dropbox.com/s/xg9szglz2h4de9a/v_zime_jak_v_lete_na_saniach.mp3?dl=0
Zaznamenané

frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #326 kedy: 03. Február , 2017, 20:43:49 »

Bol sneh a tak som vybehol s foťákom a niečo nasnímal. A nahral som pod to aj nejaké gitary.

Ten preslov na začiatku nie je moc kvalitný, stiahol som ho z foťáku a trochu upravil. Zaznamenal sa keď som točil videá. Nebolo to plánované, takže som neprihliadal na akustické tieto...

Gitara tokai strat. Beglajty su s vox sačurátor, z tade do clean kanala na mesa/boogie studio preamp a potom do PC a tam impulz na box. Sóla su do drive kanála na mesa/boogie studio preamp a potom zase do PC impulz na box. Basa Indie Jazz bass linkou do PC plugin TSE Audio BOD.



Zaznamenané

marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #327 kedy: 03. Február , 2017, 21:21:48 »

ja som bol tak zaneprazdneny pocitanim tych srniek. ten dlhy zaciatok sa mi lubi. potom to uz stale dakde odchadzalo a nevratilo sa k tej zaciatocnej teme, ale aj to bolo dobre aj s tym videom...
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #328 kedy: 19. Február , 2017, 19:22:41 »

Novy song s gitarou Gibson LP studio a mesa/boogie studio preampom do PC a tam impulz na box. Basa Indie Jazz bass linkou do PC plugin TSE Audio BOD.


https://app.box.com/s/54crn8rh2b3fvxbf04ef77g2gq3kpxle
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #329 kedy: 20. Február , 2017, 13:41:09 »

mne sa paci
Zaznamenané
Strán: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 36 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 23 otázok.