Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 14:58:08
Strán: 1 [2] 3 4 ... 36 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: FRAKOS  (Prečítané 141047 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 27. Január , 2005, 12:45:24 »

ja som na tom uplne naopak, hram to co vladzem... som gitarista bez ""naucenej"" techniky...len velmi kratky cas z toho co hram som si ruky cielene cvicil, mozno nejake 2 az 3 roky ... a to hram na el. gitare mozno od 11-tich, teda pomaly 16 rokov ... dik za nazory, po takychto reakciach sa cloveku hned lepsie hrá!
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #16 kedy: 27. Január , 2005, 13:24:32 »

MartinLM - nepísať tožko, zobrať gitaru a cvičiť.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #17 kedy: 27. Január , 2005, 17:53:23 »

martinLM - ale vsak to je celkom normalne. Tiez sa mi stava, ze ked uz mam nieco, coby sa dalo zaznamenat, vysledok sa nakoniec len blizi povodnej predstave. Uplne bezne si svoje skladby v duchu prehravam s uplne inymi solami, ake tam nakoniec zahram :)...
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #18 kedy: 27. Január , 2005, 19:00:47 »

a na svoju obhajobu este pripomeniem, ze na kluby.quick.cz som mal aj ukazku :) inak by som sa mal skor hanbit. a tiez aj za tu ukazku.
Zaznamenané

A.J.
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 441


« Odpoveď #19 kedy: 28. Január , 2005, 10:45:08 »

martinLM sme natom podobne:)..ja si zatial netrufam nic sem nahrat,lebo nemam nato ani podmienky:)
Zaznamenané
Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #20 kedy: 03. Február , 2005, 22:19:43 »

Frakos pekne paci sa mi to.Mam rad ked niekto vie pouzit aj cirkevne plagalne stupnice.Nahravka je v pohode akurat som cakal dake vypekove solo a ono nic... :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #21 kedy: 04. Február , 2005, 00:00:14 »

Lubo - ake su to cirkevne plagalne stupnice ?
Zaznamenané
Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #22 kedy: 04. Február , 2005, 07:39:45 »

No tu su vsetky ostatne mody okrem dur mol.Lydicka frygica mixolydicka...atd
Zaznamenané

frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #23 kedy: 04. Február , 2005, 08:44:37 »

dik lubo.... teraz by som mal povedat, ze som rad, ze si to(cirkevne plagalne stupnice) uz konecne niekto vsimol, ale v skutocnosi nemam paru co to je.... jedna z veci, ktoru som robil vedome je, ze som jednotlive(jednotonove) temy harmonizoval jednym tonom podla prislusnych akordov danej stupnice...a niekedy hral temu len tonmi, ktorymi som ju harmonizoval bez tonov povodnych, teda tych, podla ktorych som harmonizoval.... vypekacie sola zial nezvladam, mozno raz... :)
Zaznamenané

frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #24 kedy: 19. Máj , 2005, 13:51:17 »

... nahral som dalsi song, kde sa okrem mojej gitary prezentujem aj mojim hlasom :) ...vola sa to prerusenie....
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #25 kedy: 19. Máj , 2005, 14:05:48 »

Uvod sa mi nepaci, divne zvuky syntetizatorov na moj vkus, zvlastna nalada, ta sa taha po celej dlzke. Od 1:24 sa mi paci melodika. Netrpezlivo ocakavam spev. Vtipne. Prerusenie sa mi pacilo.
Zaznamenané

frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #26 kedy: 19. Máj , 2005, 14:12:42 »

Citácia
Originally posted by martinLM Uvod sa mi nepaci, divne zvuky syntetizatorov na moj vkus...
to chcela byt nieco ako IT drumbla :)...
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 19. Máj , 2005, 19:50:08 »

Obidve skladby sú zaujímavé, musím pochváliť nápaditosť, dobrý feeling, výborný "spevavý" zvuk gitary a celkove príjemnosť muzičky ako takej. Pokračuj ďalej v tvorbe, je to výborné! Mám na vás všetkých apel! źudia, ako tak počúvam, čo za talenty sa tu grupujú na hudobníckych fórach, a potom keď si zapnem rádio .... veď viete čo mám na mysli. Každý z nás je iný, každý z nás hraje iným a svojským spôsobom, ale všetci máme to, čo chýba našim hitparádovým "hviezdam" - talent, vrodené predpoklady a kopec chuti ísť dopredu a robiť na sebe! Už by sme niekedy mali niečo urobiť, dohodnúť sa na spoločnom postupe a ukázať tým umelo nafúknutým popovým pseudohviezdam, že na to nemajú, že to, čo predvádzajú a za čo berú ťažké love, je tak pre deti z materskej škôlky a ktorýkožvek z nás ich strčí do vrecka! Neviem, či si páni producenti sedia na ušiach, že nedokážu rozoznať prázdnych diletantov bez talentu od skutočných muzikantov! Veď je to škoda, že o nás takmer nikto nevie, vieme o sebe iba ako internetová komunita, každý z nás má svoje odhrané a vie to, a zatiaž sa v médiách kdejaký nafúkaný trkvas, čo vie iba kecať a huliť trávičku, prípadne chlastať, hrá na vežkého hudobníka. MY SME VIAC! My, čo sme na tomto fóre, máme dar, ktorý nám bol daný, a mali by sme ho využiť, ináč nám bol daný zbytočne a nezmyselne. Urobme niečo, ukážme, že sme tu, existujeme a že máme na to. Urobme každý z nás nejaký krok proti totalite netalentovaných, ktorá likviduje vkus poslucháčov a umelo ho adaptuje na brak! A o nás nevie nik a čo je najhoršie, o chvížu budú žudia už tak zmasírovaní, že nebude naše umenie mať kto pochopiť a oceniť. Veď je to škoda! Kto má nápad, nech prispeje!
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #28 kedy: 20. Máj , 2005, 01:50:56 »

Frakos - vidis, co si sposobil ? :) Zacina sa to pekne po slovensku a pokracuje v klasickom ""zdrapovskom"" duchu. A ja ako vzdy nemam ziadne vyhrady. No a po oficialitach mozme ku konkretnostiam :). Tie uvdone gitary si mohol roztahat viacej do sterea, idu prilis z jedneho stredu a trochu sa potom zlieva, ktora co hra. Ani si niesom isty, ci su tam 2 alebo 3. Vlastne sa vacsina nahravky odohrava takmer v monu. Aspon to mas predpripravene na pripadne vysielanie v TV :) Podklad pod spev je uplne namakany, normalne mi je takmer luto, ze sa vyplytval na taku blbost :). A propos spev... Obe ""postavy"" patria Tebe ? :hm: Si potom normalne herec mnohych hlasov :). Inak po takejto ""vsuvke"" sa ziadalo nieco ""zappovske"", najlepsie solo. Ono tam chvilu na to pride a aj ked nie pramo ""zappovske"", uplne nic mu nechyba. Akurat malo byt hned. Nevadi, hlavne ze sme sa ho dockali :). K tomu co ide hned za nim (cca 4.10) mohli byt postupne pridavane v tych dalsich koleckach dalsie hlasy v nejakych intervaloch, aspon ja to tam tak pocujem. Ale zjavne zachadzam uz do velkych prerabok cudzich veci, takze idem si dumat nad svojimi :)... Skratka ako hovorim, nemam vyhrady, lubi sa mi to :!
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 20. Máj , 2005, 08:15:40 »

...a paci sa to, tak som velmi rad, dik! Predator - nieco podobne o com hovoris sa tu uz zacalo rodit, len sa to nenarodilo . . . pozri tu . .. . Ratis - umiestnenie gitar, aby jedna neprekryvala druhu a pod to je moja smrt. Neviem to zatial spravit tak ako by som chcel... Skusil som vsetko mozne, toto je mozno nejaka 5.-ta verzia...inak hraju max dve spolu... Co sa hlasov, ja som len ta druha postava :), ""moderatora"" robil kamos... ""zapovske solo"", no co este nie :))..., ale urcite, hodilo by sa....
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 36 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 23 otázok.