Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 22:23:37
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ako rozobrat stratocaster  (Prečítané 12662 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #15 kedy: 29. Január , 2005, 12:47:28 »

roberto: takze to ide? myslis ze by mi to nejaky gitarar, napr. Bruno Urban spravil? ale inlaye nemam. aby som bol konkretny. gitara ma povodne normalne klasicke ""gulicky"" ako polohove znacky. chcel by som tam mat krize. nieco na styl, ako ma Tony Iommi z Black Sabbath, snad vies co myslim. myslis ze by to islo, ze by sa neposkodil hmatnik, popripade krk? Urban by spravil tie ""krize"" ? pozeral som cennik na stranke Milana Ciza, ma tam cennik aj tychto ""polohovych znaciek"" ale o takychto tvaroch sa tam nic nepisalo Smútim daj vediet prosim, ak nieco vies, budem vdacny :)
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #16 kedy: 29. Január , 2005, 15:19:39 »

Bruno Urban Ti to samozrejme spravi, moj typ je, ze si vypyta 2000,- Sk. Ale to je fakt len typ z brucha, mozno som strelil uplnu blbost :)
Zaznamenané
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #17 kedy: 29. Január , 2005, 15:43:16 »

Tiez som chcel vymenit inlay(Guitmana som s tym dost dlho otravoval:) ), ale ked som zistil ze by to stalo min. 2000,-Sk tak som od toho upustil. To uz radsej uvazovat o novom krku, ten ta vyde tak na 3000,-Sk nie? Alebo kup rovno novu gitaru:)
Zaznamenané

Keep rockin´
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #18 kedy: 30. Január , 2005, 00:53:36 »

Rastis: to bola cena aj s robotou aj s inlayom? teda s perlotou, alebo z coho to je? a koko tych ""znaciek"" spravi za 2000sk? myslis ze cely hmatnik? 8-9 znaciek? lebo 2000sk nie je az taka hrozna cena. rastis: myslis ze sa krku a hmatniku nic nestane??? bo to by som bol ozaj nerad... co si o tom myslis.... gunner: novy krk u Milana Ciza stoji /prepokladam ze Urban je este drahsi/ krk typu stratocaster: 5500 - 8000 typ krku Les paul 6000 - 12000 ceny su bez onatovania a neviem aky druh ""znaciek"" je v tom, myslim material, aj tvar. a dat za krk 12 000sk /beriem to najvrchnejsiu hranicu/ sa mi zda teda sakra vela., je to rucna praca, ale sak ja ne gitare novy krk nepotrebujem, mnestaci ked mi Urban spravi pekne tie ""inlaye"" a bude to proste pekne vytvarovane aj osadene, lebo co som napr. pozeral v Muzikery Epiphone Les Paul Standart, tak dost z nich ma tie inlaye blbo osadene, resp. vedla nich su ""zaujimave ryhy"" samozrejme nie na kazdej giatre, ale aj tak, ved ked clovek da 20 000 za gitaru, tak uz by sa patrilo, aby aspon tie ""okate"" vady neboli. a takuto vadu si clovek vsimne hned, ked sa na to zblizka pozrie. takze s novym krkom by som to tak ruzovo gunner nevidel. zvysnych 12litrov ozaj nemam :)
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 30. Január , 2005, 01:23:14 »

vsak nevymyslaj, ked si o 1, 2 roky das postavit custom model, tak si tam das inlay aky budes chciet
Zaznamenané

Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #20 kedy: 30. Január , 2005, 01:45:25 »

martinLM: ja viem, ale myslim ze si asi nic postavit nedam, takze skorej uvazujem nad kupou novej gitary a dam si tam ten ""inlay"" osadit bohuzial nemam prachy na hand-made.teda nie na taku, ku by som si predstavoval :) ale sak casu dost, zatial mi nehori pod zadkom :)
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #21 kedy: 30. Január , 2005, 21:43:10 »

Ja som si tie 2 litre vycucal z prsta mysliac, ze uz taketo cislo Ta odradi :) . Vskutocnosti to bude mozno aj viac, ale to si stale iba vymyslam. Pravdu povediac by som za to take peniaze nedal... Inak krku a hmatniku to nema ako ublizit, jedine, ze nestastnou nahodou ubehne ""inlajistovi"" ruka a vezme krk vejpul Žmurk
Zaznamenané
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #22 kedy: 30. Január , 2005, 21:52:21 »

Tu cifru si travil uplne presne, ja som sa bol asi pred pol rokom na to pytat a cifra vysla na 2.000,-Sk.
Zaznamenané

Keep rockin´
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #23 kedy: 30. Január , 2005, 23:47:28 »

rastis: ked tam bude inlay ako chcem, tak ma to neodradi. dufam ze s tym krkom ""vejpul"" si zartoval, lebo to by som umrel, keby som si gitaru videl bez krku :) gunner: aky inaly si si chcel dat, ked stal 2000Sk?? mam na mysli aky material a aky tvar
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #24 kedy: 31. Január , 2005, 09:44:04 »

Darthez: Chcel som dat uplne ten najobycajnejsi(LP korunky), nic extra, len za tu robotu by som zaplatil strasne vela(asi 1200-1500,-Sk)
Zaznamenané

Keep rockin´
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #25 kedy: 31. Január , 2005, 14:26:48 »

neviem o čom tu vôbec točíte upravovať inlay na gitare pekná kravina čo to zlepší zvuk?Keď tak si dať urobiť gitaru aj s požadovaným inlayom alebo nejak to jednoducho prikrášliť no osobne by som to nerobil.Je to treba najlepšie odpražcovať potom urobiť inlay a prebrúsiť a napražcovať.Brrr zbytočná robota za veža peňazí.
Zaznamenané

tatko fóra
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #26 kedy: 31. Január , 2005, 16:51:38 »

ja zasa nemam inlay vobec ziadny, mozno je trochu problem zorientovat sa, ale rychlo som si zvykol.
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #27 kedy: 31. Január , 2005, 16:57:49 »

martinLM: nalep si tam aspon nejake samolepky aby si nevyzeral trapne. mam nejake so smoulami ak chces, maju velkost bezneho inlayu a z dialky to bude vyzerat dobre:)
Zaznamenané
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #28 kedy: 31. Január , 2005, 22:23:27 »

guitman tocim o tom co a mi paci. jasne ze to enzlepsi zvuk a myslim ze je rozdiel dat si spravit gitaru za 30-40 papierov a dat si spravit inlay za 2litre. ja nehram blues aby som si nejako extra spcialne potrpel na dreve. dolzite je aby sa dobre podladila, drzala ladenie a mala sustain. takze nevidim dovod preco s atak ""divis"" nad tym ze tu ""tocim"" o inlay-och
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #29 kedy: 31. Január , 2005, 22:37:02 »

si myslis, ze na metal ti staci gitara z drevotriesky? dalibor? :) inak par krat sa mi stalo, ze som nazov tejto temy precital "ako rozdrbat stratocaster" hned som si na yngwieho spomenul
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.09 sekund, 22 otázok.