Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
24. Apríl , 2024, 23:38:47
Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Metallica - novy song nazivo v Berline:))  (Prečítané 33435 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Thrashers
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 121


\m/ IBANEZ


« Odpoveď #15 kedy: 31. Marec , 2008, 09:35:41 »

Roky pribudaju a chlapci uz maju zarobene...tak nevidim dvovod aby robily nieco extra...ale dufam ze novy album bude lepsi ako St.Anger....
Zaznamenané

IBANEZ PRESTIGE RG1527-----IBANEZ RGA8----
ANTISOCIAL6661
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 127


Alex6661


« Odpoveď #16 kedy: 10. Marec , 2009, 17:17:45 »

Nie som nejaky sialeny zastanca svojej kapely,ale Metallicu(okrem dalsich 1000 kapiel) pocuvam od 84 roku a nikdy ma nesklamala!Neviem,co vela ludi ocakava vzdy od ich noveho albumu,pretoze to je METALLICA,tak snad uz ani nie hudbu,ale neviem co?Huh!??Ja ocakavam vzdy len MUZIKU,a tu tito pani vedia!Podla mna je to jedna z mala kapiel,z ktorej aj po tych rokoch citit radost z muziky,a o to ide -ci nie?A ze predali miliony albumov?Ja ako fanda metalu som rad,ze to nandava aj metalova kapela vsetkym tym rappppperom,hoppppperom a neviem komu zo vsetkych zasranych TV stanic.SU TO PANI MUZIKANTI!!!
« Posledná zmena: 12. Marec , 2009, 15:12:35 od ANTISOCIAL6661 » Zaznamenané

ESP Eclipse II SW,Boss GT 10,,Marshall JCM 900 4100,Marshall 1960 AB,Ibanez western,Monster cable rock
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #17 kedy: 10. Marec , 2009, 20:04:13 »

metla uz davno nie je metalova kapela.. Žmurk
Zaznamenané

o:-:rek
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 10. Marec , 2009, 20:24:04 »

Nie som nejaky sialeny zastaca svojej kapely,ale Metallicu(okrem dalsich 1000 kapiel) pocuvam od 84 roku a nikdy ma nesklamala!Neviem,co vela ludi ocakava vzdy od ich noveho albumu,pretoze to je METALLICA,tak snad uz ani nie hudbu,ale neviem co?Huh!??Ja ocakavam vzdy len MUZIKU,a tu tito pani vedia!Podla mna je to jedna z mala kapiel,z ktorej aj po tych rokoch citit radost z muziky,a o to ide -ci nie?A ze predali miliony albumov?Ja ako fanda metalu som rad,ze to nandava aj metalova kapela vsetkym tym rappppperom,hoppppperom a neviem komu zo vsetkych zasranych TV stanic.SU TO PANI MUZIKANTI!!!

tak ako Kaolko povedal: Metallica nema nic spolocne s metalom ... a predposledny, posledny, aj predtym album to boli frasky .... k tej radosti z muziky ... skor by som povedal ze radost z penazi  Žmurk Popiskujem si ved Metallica uz predtym robili bordel kvoli Napsteru a stale sa im nieco nepaci je to pozerska kapela ktorej ide vylucne o prachy co dokazali tymto albumom kedze nedokazali zaujat predoslym ked skusili nieco nove tak sa zufalo vratili k starym obohranym veciam a vsadili na to co uz tu bolo niekolkokrat a fanusikovia im to zeru ... musia mat velmi nenarocnych fanusikov  Zdravíčko
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #19 kedy: 10. Marec , 2009, 21:09:24 »

To je fakt, ešte že nežijú z náročného slovenského publika, ktoré nesmrdí grošom, ale metalu rozumie viac než oni... Na zdravie!
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 10. Marec , 2009, 21:14:05 »

RobG, ja tu hlasku beriem skor tak, ze Metallica je viac nez len metal.
Zaznamenané

Racius
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 243



« Odpoveď #21 kedy: 10. Marec , 2009, 21:20:39 »

starú Metallicu mám rád, tam mali naozaj radosť z hudby  ha ha ha

novú Metallicu už ani tak rád nemám, hoci St. Anger sa mi strašne lúbilo, asi som jeden z mála. Perfektné nápady aj super sound, mojím ušiam album ulahodilo. Death Magnetic mi prijde také neoriginálne.

Kirka som mal rád keĎ som bol malý, ale teraz ho neznášam. Škoda že jeho gitary trpia v jeho rukách. (Postaval som si jeho ESP KH2)
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 12. Marec , 2009, 09:43:26 »

starú Metallicu mám rád, tam mali naozaj radosť z hudby  ha ha ha

novú Metallicu už ani tak rád nemám, hoci St. Anger sa mi strašne lúbilo, asi som jeden z mála. Perfektné nápady aj super sound, mojím ušiam album ulahodilo. Death Magnetic mi prijde také neoriginálne.

Kirka som mal rád keĎ som bol malý, ale teraz ho neznášam. Škoda že jeho gitary trpia v jeho rukách. (Postaval som si jeho ESP KH2)

Preco si myslis, ze v jeho rukach trpia ?
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #23 kedy: 12. Marec , 2009, 12:11:06 »

Nevymazal mi v tejto teme nejaky "chujko" message? Ak hej, tak by mohol napisat aj preco, nech sa akoze poucim z jeho cennych rad ako pisat podla jeho sturovciny.  Zdravíčko
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #24 kedy: 12. Marec , 2009, 12:16:39 »

Nevymazal mi v tejto teme nejaky "chujko" message? Ak hej, tak by mohol napisat aj preco, nech sa akoze poucim z jeho cennych rad ako pisat podla jeho sturovciny.  Zdravíčko

viem, ze si sem pisal, ale neviem, kto by to mal zmazat, ani v kosi nic nie je. zahada...
Zaznamenané
o:-:rek
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 12. Marec , 2009, 14:07:58 »

Nevymazal mi v tejto teme nejaky "chujko" message? Ak hej, tak by mohol napisat aj preco, nech sa akoze poucim z jeho cennych rad ako pisat podla jeho sturovciny.  Zdravíčko

chcu ta sabotovat a znicit musis sa branit nedaj sa !  Som metlak
Zaznamenané
ANTISOCIAL6661
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 127


Alex6661


« Odpoveď #26 kedy: 12. Marec , 2009, 15:02:23 »

Celkom sme sa rozbiehali,a uz vcera som pozeral,ze cela 3 strana je prec....???Skoda,uz som sa celkom nastartoval Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

ESP Eclipse II SW,Boss GT 10,,Marshall JCM 900 4100,Marshall 1960 AB,Ibanez western,Monster cable rock
Racius
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 243



« Odpoveď #27 kedy: 13. Marec , 2009, 15:53:01 »

Preco si myslis, ze v jeho rukach trpia ?
Tipujem že nie som jediný, kto napíše, že Kirk už asi.... 12 rokov nevymyslel nejaké normalne solo, alebo že to proste fláka to hranie, nemá žiaden feeling a nahradzuje ho permanentne zapnutým wahom.
Keď si pozriem nejaké videá z 80. rokov, hrá podla mňa omnoho lepšie.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #28 kedy: 13. Marec , 2009, 16:05:15 »

Tipujem že nie som jediný, kto napíše, že Kirk už asi.... 12 rokov nevymyslel nejaké normalne solo, alebo že to proste fláka to hranie, nemá žiaden feeling a nahradzuje ho permanentne zapnutým wahom.
Keď si pozriem nejaké videá z 80. rokov, hrá podla mňa omnoho lepšie.
Presne tak. :)
Nejde ani o solo, ale...mne sa nikdy nepacila jeho hra... nepaci sa mi absolutne jeho ton. James je ovela lepsi gitarista a hlavne citi.
 Na zdravie!
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #29 kedy: 13. Marec , 2009, 16:10:25 »

Inak, tak ma napadlo, ze poniektori z fora tu su lepsi, nez samotny kirk.
Neberiem do uvahy to, co spravil, atd...atd...atd...
Beriem teraz cisto ako gitaristu. :)
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.088 sekund, 22 otázok.