Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 18:24:09
Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Metallica - novy song nazivo v Berline:))  (Prečítané 33405 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #30 kedy: 13. Marec , 2009, 16:32:39 »

Inak, tak ma napadlo, ze poniektori z fora tu su lepsi, nez samotny kirk.
Neberiem do uvahy to, co spravil, atd...atd...atd...
Beriem teraz cisto ako gitaristu. :)
blbost ?§!...kto je lepsi...gearge harrison alebo ja?
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #31 kedy: 13. Marec , 2009, 16:37:02 »

blbost ?§!...kto je lepsi...gearge harrison alebo ja?
Tak je tu zopar typkov, co maju PODLA MNA ovela lepsi ton, ako Kirk a urcite su techniky lepsie na tom.

A ty si kto ?
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #32 kedy: 13. Marec , 2009, 16:44:55 »

Inak, tak ma napadlo, ze poniektori z fora tu su lepsi, nez samotny kirk.
Neberiem do uvahy to, co spravil, atd...atd...atd...
Beriem teraz cisto ako gitaristu. :)
porovnavas neporovnatelne.... pre mnoho ludi je kirk super gitarista, pre niektorych gitaristov dokonca modlou a nepresvedcis ich ze nie je az tak super atd...

pravdou zostava, ze zopar zaujimavych veci zlozil aj on, nehladiac na to, ze feelingovo a skladatelsky mam radsej inych gitaristov a 1-2 by sa nasli aj na tomto fore Beeee
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #33 kedy: 13. Marec , 2009, 16:49:37 »

Tak je tu zopar typkov, co maju PODLA MNA ovela lepsi ton, ako Kirk a urcite su techniky lepsie na tom.

A ty si kto ?
som kto som vdaka ludom v mojom zivote Na zdravie!
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Rišo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 538


Human


« Odpoveď #34 kedy: 13. Marec , 2009, 16:53:54 »

som kto som vdaka ludom v mojom zivote Na zdravie!
Ty už hovoríš jak Rytmuš. ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #35 kedy: 13. Marec , 2009, 17:07:04 »

Inak, tak ma napadlo, ze poniektori z fora tu su lepsi, nez samotny kirk.
Neberiem do uvahy to, co spravil, atd...atd...atd...
Beriem teraz cisto ako gitaristu. :)

tak sa tu mozno konecne dozviem co je to teda cisto-gitarista ... napln prace, profesiogram  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #36 kedy: 13. Marec , 2009, 17:08:00 »


tak sa tu mozno konecne dozviem co je to teda cisto-gitarista ... napln prace, profesiogram  Bavím sa skvele
:)
Skus si 50 krat, ale vazne, 50 krat precitat, co som napisal. :)
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #37 kedy: 13. Marec , 2009, 17:11:24 »

Ty už hovoríš jak Rytmuš. ha ha ha Na zdravie!
tak howori zdenka predna Bavím sa skvele
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #38 kedy: 13. Marec , 2009, 17:11:38 »

:)
Skus si 50 krat, ale vazne, 50 krat precitat, co som napisal. :)
ha, sak ja to praveze uplne dobre chapem!
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #39 kedy: 13. Marec , 2009, 17:56:05 »

Brano trepes kokociny :) Tebe sa napaci jeho ton, co je logicke lebo uz hra na rit, ale pocas kariery ponahraval a hlavne povymyslal skvele veci, uz len ked ideme po albumoch Ride - fade, creeping death atd. master - master, sanatorium a vobec cely album spicka, ajfa - one a vlastne cely album sola ppc a hlavne na tu dobu originalna skladba a citenie v metalovych vodach... black - niet jedneho zleho sola... garage fajne veci... a potom sa uz dojebal...

neznam co riesis, sak parada ked to vsetko popocuvas, naco pisat glupociny po forach, uznaj... radsj si chod zahrat, ja idem vymysliet nejaku melodicku vyhravku do novej pesnicky a mier celemu svetu  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Rišo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 538


Human


« Odpoveď #40 kedy: 13. Marec , 2009, 18:02:09 »

Inak, tak ma napadlo, ze poniektori z fora tu su lepsi, nez samotny kirk.
Neberiem do uvahy to, co spravil, atd...atd...atd...
Beriem teraz cisto ako gitaristu. :)
Nie poniektorí ale veľmi veľa... :)
Keď počujem Kirka, tak mávam také pocity že aj viem trošku hrať. Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
Racius
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 243



« Odpoveď #41 kedy: 13. Marec , 2009, 18:09:40 »

Brano trepes kokociny :) Tebe sa napaci jeho ton, co je logicke lebo uz hra na rit, ale pocas kariery ponahraval a hlavne povymyslal skvele veci, uz len ked ideme po albumoch Ride - fade, creeping death atd. master - master, sanatorium a vobec cely album spicka, ajfa - one a vlastne cely album sola ppc a hlavne na tu dobu originalna skladba a citenie v metalovych vodach... black - niet jedneho zleho sola... garage fajne veci... a potom sa uz dojebal...

neznam co riesis, sak parada ked to vsetko popocuvas, naco pisat glupociny po forach, uznaj... radsj si chod zahrat, ja idem vymysliet nejaku melodicku vyhravku do novej pesnicky a mier celemu svetu  Bavím sa skvele
Ano, presne s týmto súhlasím, vypalovačky do nejakého 1996 sú super, potom, ehm.... asi sa mu nechcelo už Bavím sa skvele
Na Loade sa mi lúbia tie soloviny, dobre znejú, ale na Death Magnetic sa mi absolutne nepačia Nezahrávaj sa
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #42 kedy: 13. Marec , 2009, 20:12:56 »

Brano trepes kokociny :) Tebe sa napaci jeho ton, co je logicke lebo uz hra na rit, ale pocas kariery ponahraval a hlavne povymyslal skvele veci, uz len ked ideme po albumoch Ride - fade, creeping death atd. master - master, sanatorium a vobec cely album spicka, ajfa - one a vlastne cely album sola ppc a hlavne na tu dobu originalna skladba a citenie v metalovych vodach... black - niet jedneho zleho sola... garage fajne veci... a potom sa uz dojebal...

neznam co riesis, sak parada ked to vsetko popocuvas, naco pisat glupociny po forach, uznaj... radsj si chod zahrat, ja idem vymysliet nejaku melodicku vyhravku do novej pesnicky a mier celemu svetu  Bavím sa skvele
Mne sa jeho ton nepacil nikdy. Mozno sa Ta to dotklo, lebo Ty si jeho zarity fanda, takze sorrac Palku...  Na zdravie!
Ja neviem, ze ci si si precital aj to predtym, co som pisal. Napisal som, ze neberiem to, co nahral atd... Pred tym vsetkym KLOBUK DOLE.  Zdravíčko
Ja hovorim o nom ako o gitaristovi, bez pohladu nato, ze hra v Metallice. Kapisto ladies and gentlemans Huh!  :)
 Na zdravie!
Zaznamenané

siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #43 kedy: 13. Marec , 2009, 20:18:33 »

lol uplne sa bavim-slovenska gitarova mladez ktora sem-tam skrti struny na preglejke to tu-na slovenskom gitarovom fore-natiera hammettovi....yes.... Bavím sa skvele
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #44 kedy: 13. Marec , 2009, 20:23:28 »

lol uplne sa bavim-slovenska gitarova mladez ktora sem-tam skrti struny na preglejke to tu-na slovenskom gitarovom fore-natiera hammettovi....yes.... Bavím sa skvele
Ja sa tiez bavim, ked take hviezdy ako BOB sa hraju na kralov Rock n rollu.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
 Na zdravie!
Zaznamenané

Strán: 1 2 [3] 4 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.054 sekund, 22 otázok.