Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
20. Apríl , 2024, 03:20:52
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Metallica - novy song nazivo v Berline:))  (Prečítané 33431 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #45 kedy: 13. Marec , 2009, 20:41:38 »

Včera som sa len tak "namátkovo" bavil s dvoma mladými ľuďmi (dievča a chlapec cca 20r.) a s hrôzou som zistil, že im nič nehovorí trebárs taký Satriani, Vai, Malmsteen, G. Moore a iní gitaroví majstri, ktorí sú svetoznámi. Zato však vedia naspamäť všetkých účastníkov finále Superstar a pochopiteľne poznajú Britney, Madonnu, R. Williamsa, Eminema, ale aj napríklad Horkýže Slíže, Iné Kafe ... a ešte z Metallicy poznajú akurát Nothing Else Mathers. To je sila! Že pri vyslovení mena Steve Vai alebo Joe Satriani (ak náhodou ani ty nevieš, sú to špičkoví americkí gitaristi) sa ma opýtajú - A to je preboha kto? V telke sme ho nevideli! Ale ten tupý popkultúrny grc poznajú naspamäť aj o polnoci. Dvorskému sa nediv, jeho dcéra chodí s Končekom, tak v rámci rodinných vzťahov ... aj tak si o tom myslí svoje, ale nechce sa postaviť proti idolu svojej dcéry. A Kirschnerka? Baba, ktorá nevie naspievať ani jednu frázu, aby intonačne neplávala "pod tónom"? Z ktorej sa zázračne stala z missky speváčka za jednu noc? Apelujem na zvukárov, prosím vás, ak sú vám uši poslucháčov milé, nedovoľte jej spievať bez doladzovacieho softu (napr. Antares AutoTune)! Preto ti dobre radím, počúvaj HUDBU! Na tieto mizerné rýchlokvašky sa vykašli. Neprežijú väčšinou ani jedno leto. Takých ako Kirschnerka (a lepších) by si našiel za korunu dve vlečky, ale ľudí, čo skutočne vedia robiť muziku, ako trebárs spomenutí Vai a Satriani, je len zopár z milióna.

Len nechapem, preco to hovoris mne a preco citujes moj prispevok, ktory s tym nema nic spolocne...  :)  Na zdravie!

To, ako spieva Kirschnerka atd... by som neriesil. Je to profesional a tym to konci. :) Ak zaspievas lepsie, nech sa paci, daj, ukaz sa.  Žmurk
 Na zdravie!
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #46 kedy: 13. Marec , 2009, 20:51:11 »

Včera som sa len tak "namátkovo" bavil s dvoma mladými ľuďmi (dievča a chlapec cca 20r.) a s hrôzou som zistil, že im nič nehovorí trebárs taký Satriani, Vai, Malmsteen, G. Moore a iní gitaroví majstri, ktorí sú svetoznámi.

No a? Tebe nieco hovoria mena Arvo Pärt, Henryk Górecki, Giya Kancheli, Nigel Kennedy?

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
yeah
Hosť
« Odpoveď #47 kedy: 13. Marec , 2009, 21:12:53 »

Včera som sa len tak "namátkovo" bavil s dvoma mladými ľuďmi (dievča a chlapec cca 20r.) a s hrôzou som zistil, že im nič nehovorí trebárs taký Satriani, Vai, Malmsteen, G. Moore a iní gitaroví majstri, ktorí sú svetoznámi. Zato však vedia naspamäť všetkých účastníkov finále Superstar a pochopiteľne poznajú Britney, Madonnu, R. Williamsa, Eminema, ale aj napríklad Horkýže Slíže, Iné Kafe ... a ešte z Metallicy poznajú akurát Nothing Else Mathers. To je sila! Že pri vyslovení mena Steve Vai alebo Joe Satriani (ak náhodou ani ty nevieš, sú to špičkoví americkí gitaristi) sa ma opýtajú - A to je preboha kto? V telke sme ho nevideli! Ale ten tupý popkultúrny grc poznajú naspamäť aj o polnoci. Dvorskému sa nediv, jeho dcéra chodí s Končekom, tak v rámci rodinných vzťahov ... aj tak si o tom myslí svoje, ale nechce sa postaviť proti idolu svojej dcéry. A Kirschnerka? Baba, ktorá nevie naspievať ani jednu frázu, aby intonačne neplávala "pod tónom"? Z ktorej sa zázračne stala z missky speváčka za jednu noc? Apelujem na zvukárov, prosím vás, ak sú vám uši poslucháčov milé, nedovoľte jej spievať bez doladzovacieho softu (napr. Antares AutoTune)! Preto ti dobre radím, počúvaj HUDBU! Na tieto mizerné rýchlokvašky sa vykašli. Neprežijú väčšinou ani jedno leto. Takých ako Kirschnerka (a lepších) by si našiel za korunu dve vlečky, ale ľudí, čo skutočne vedia robiť muziku, ako trebárs spomenutí Vai a Satriani, je len zopár z milióna.

Bavím sa skvele mňa tu už nič neprekvapí

Mne sa jeho ton nepacil nikdy. Mozno sa Ta to dotklo, lebo Ty si jeho zarity fanda, takze sorrac Palku...  Na zdravie!
Ja neviem, ze ci si si precital aj to predtym, co som pisal. Napisal som, ze neberiem to, co nahral atd... Pred tym vsetkym KLOBUK DOLE.  Zdravíčko
Ja hovorim o nom ako o gitaristovi, bez pohladu nato, ze hra v Metallice. Kapisto ladies and gentlemans Huh!  :)
 Na zdravie!

Aaale, nedotklo sa ma to práveže, Hammett nie je to čo býval, ale je to ten istý človek, ktorého som pred nedávnymi rokmi "hltal" ušami, takže si nemyslím, že je šťastné ho zrovnávať s niekým z fóra omg, veď to je smiešne a dobre to vieš. Maj svoj názor, ale nezachádzajme do extrému, to je všetko.
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #48 kedy: 13. Marec , 2009, 21:41:30 »

Dajte mu niekto ban, robí si srandu, z poslednej vety to je očividné... teda pardon - pokiaľ opäť nejde o nejaký "vedecký experiment"  ?§!.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #49 kedy: 13. Marec , 2009, 21:44:01 »

Dajte mu niekto ban, robí si srandu, z poslednej vety to je očividné... teda pardon - pokiaľ opäť nejde o nejaký "vedecký experiment"  ?§!.
ze? ja tiez vaham, ze ci to nie je nejaky BOBak, ktory to tu vraj ma v anale...
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #50 kedy: 13. Marec , 2009, 22:05:46 »

to je kársa ta tvoja plexina.plexi najkrajšie meno...ešte chyba  @ plexi.sk Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 13. Marec , 2009, 22:06:09 od joe » Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #51 kedy: 13. Marec , 2009, 22:07:49 »

To sa dalo čakať, že Rope Latvalu a neoklasicistov budeš vychvaľovať. Obaja sú z rovnakého cesta, ani jeden, ani druhý nevedia spievať inak ako falošne .... ale pri tomto žánri to nie je problém.

Podla mna to pise nejaky sofistikovany generator textu. Ti pani majstri samozrejme neboli spevaci  Je mi do plaču
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #52 kedy: 13. Marec , 2009, 22:22:37 »

Ja sa tiez bavim, ked take hviezdy ako BOB sa hraju na kralov Rock n rollu.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
 Na zdravie!
si trapny ako spoved v kostole...ked ti dojdu argumenty jebnes do toho BOB ?§!.
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #53 kedy: 13. Marec , 2009, 22:23:17 »

si trapny ako spoved v kostole...ked ti dojdu argumenty jebnes do toho BOB ?§!.
Ano pane, budte moj ucitel, prosim.  Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

o:-:rek
Hosť
« Odpoveď #54 kedy: 14. Marec , 2009, 02:57:14 »

Včera som sa len tak "namátkovo" bavil s dvoma mladými ľuďmi (dievča a chlapec cca 20r.) a s hrôzou som zistil, že im nič nehovorí trebárs taký Satriani, Vai, Malmsteen, G. Moore a iní gitaroví majstri, ktorí sú svetoznámi. Zato však vedia naspamäť všetkých účastníkov finále Superstar a pochopiteľne poznajú Britney, Madonnu, R. Williamsa, Eminema, ale aj napríklad Horkýže Slíže, Iné Kafe ... a ešte z Metallicy poznajú akurát Nothing Else Mathers. To je sila! Že pri vyslovení mena Steve Vai alebo Joe Satriani (ak náhodou ani ty nevieš, sú to špičkoví americkí gitaristi) sa ma opýtajú - A to je preboha kto? V telke sme ho nevideli! Ale ten tupý popkultúrny grc poznajú naspamäť aj o polnoci. Dvorskému sa nediv, jeho dcéra chodí s Končekom, tak v rámci rodinných vzťahov ... aj tak si o tom myslí svoje, ale nechce sa postaviť proti idolu svojej dcéry. A Kirschnerka? Baba, ktorá nevie naspievať ani jednu frázu, aby intonačne neplávala "pod tónom"? Z ktorej sa zázračne stala z missky speváčka za jednu noc? Apelujem na zvukárov, prosím vás, ak sú vám uši poslucháčov milé, nedovoľte jej spievať bez doladzovacieho softu (napr. Antares AutoTune)! Preto ti dobre radím, počúvaj HUDBU! Na tieto mizerné rýchlokvašky sa vykašli. Neprežijú väčšinou ani jedno leto. Takých ako Kirschnerka (a lepších) by si našiel za korunu dve vlečky, ale ľudí, čo skutočne vedia robiť muziku, ako trebárs spomenutí Vai a Satriani, je len zopár z milióna.


ja sa sicem dokazem preluskat roznymi algoritmickymi srackami ... pochopit dost vela systemov a matematicky vyjadrit niektore veci ale nad tymto prispevkom som zasol a hlavne preco si citoval nieco a odpovedal uplne v inej rovine ... pripada mi to ako keby si sa trosku zacyklil niekde prosim o vysvetlenie v jednej vete co tym autor chcel povedat a preco citoval to co citoval DAKUJEM a este jedna vec Janu Kirshnerovu nepocuvam je mi ukradnuta jej muzika ale myslim si ze ma na Slovenske pomery dost de luxe vokal (z toho co som zachytil niekde v radiu nahodne) a mne osobne ako rychlokvaska nepripada lebo je na scene pomerne dlho aspon co ja viem ... neorientujem sa v popovej muzike cize si chyby pripustam  :)
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #55 kedy: 21. Marec , 2009, 10:12:35 »

si trapny ako spoved v kostole...ked ti dojdu argumenty jebnes do toho BOB ?§!.
a co nemá snáď pravdu? netvárite sa ako majstri sveta?

citácia virsika: A Kirschnerka? Baba, ktorá nevie naspievať ani jednu frázu, aby intonačne neplávala "pod tónom"? Z ktorej sa zázračne stala z missky speváčka za jednu noc? Apelujem na zvukárov, prosím vás, ak sú vám uši poslucháčov milé, nedovoľte jej spievať bez doladzovacieho softu (napr. Antares AutoTune)!

ak je toto fakt, tak to som prekvapený
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #56 kedy: 21. Marec , 2009, 10:20:44 »

...ak je toto fakt, tak to som prekvapený
Never tomu... Viem, o com hovorim... Janu Kirschner som videl x krat nazivo, pretoze isty cas s nou koncertoval bracho a spievala uplne 100 % -tne. :)
 Na zdravie!
Jana Kirschner - spevacka s citom.
Zaznamenané

marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #57 kedy: 21. Marec , 2009, 10:31:37 »

no ved preto som bol prekvapený, dvakrát som ju videl a počul na živo a tiež si myslím, že je to pani speváčka, ktorá je intonačne aj feelingovo v poriadku, ale pokiaľ sú dáke doladzovacie mašiny, tak sú, neviem to posúdiť
« Posledná zmena: 21. Marec , 2009, 10:35:59 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #58 kedy: 02. Jún , 2014, 14:55:27 »

pecka.. ! tesim sa jak dojdu typci v potrhancekovych gacoch a vestach ze TOTO NENI MaETAL!
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #59 kedy: 02. Jún , 2014, 15:22:55 »

pecka...toto je skor argument pre metallica haterov. ked 20 rocny metalovy song dokaze stale inspirovat k scoverovaniu na takuto verziu, tak si kapela zasluzi statut legendy, nehladiac na to, ze dnes to uz nie je to, co byvalo :)
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 22 otázok.