Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Apríl , 2024, 01:47:23
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BOSS VF-1  (Prečítané 2333 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« kedy: 01. Február , 2005, 13:17:33 »

Zháňam tento efektový procesor - Boss VF-1. Kto by vedel, kde by som ho mohol kúpiť, alebo by vedel o niekom, kto ho má, ale nevyužíva - dajte mi vedieť. Samozrejme v rozumnej cenovej relácii. :) Je to vynikajúci procesor v prevedení polrack, sú tam špičkové nastavenia efektov pre gitaru, basgitaru, ak. gitaru, spev. Skúšal som ho asi pred 4 rokmi v nejakej predajni, strávil som pri ňom 3 hodiny a vežmi ťažko sa mi od neho odchádzalo. :) Nejaké testy a popis: http://www.music-store.cz/testy2.asp?tisk=1&ID=415 http://www.rolandus.com/products/details.asp?CatID=15&SubCatID=0&ProdID=VF-1
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #1 kedy: 01. Február , 2005, 22:34:37 »

Peto, kolko do toho chces investovat? Ja ti ho mozem kupit cez ebay a necham ho doviezt ludmi z USA.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 02. Február , 2005, 01:32:06 »

Robo, ak sa dá, tak fajn. Predpokladám, že z USA sa bude dať doniesť do 10000,- Sk. Som ochotný ísť (na Slovensku alebo Čechách) možno až do 13000,- , ale budem zvažovať každú ponuku a radšej pôjdem pod 10000,- . :) Ale zháňam to dosť rýchlo, ak to vieš vybaviť čo najskôr, daj vedieť.
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #3 kedy: 12. Február , 2005, 01:26:25 »

Zohnal som ho, čaká ma už na pošte, hádam sa mi podarí ho zajtra vyzdvihnúť. Ani ho nebudem mať kedy poriadne otestovať - v nedežu idem na týždeň na lyžovačku, ale potom sa do toho pustím a prihodím sem postrehy. Zohnal som ho cez jeden nepovšimnutý inzerát z Prahy za 10568,- Sk (8200,- Kč + poštovné), čo je vežmi slušná cena, keď v Music produktiv stojí 485 € a ponúkali mi ho aj viacerí z Čiech za 13000,- Kč. Takže som celkom dobre poriešil, aj keď čo je to proti cenám v Amerike cez internet, tá je však bohužiaž ďaleko.
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.028 sekund, 22 otázok.