Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 03:22:23
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako bolo na Guitarfeste?  (Prečítané 40689 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« Odpoveď #60 kedy: 12. Jún , 2006, 13:24:07 »

pitu napísal:
Citácia
... vidíš, že denníky o takúto akciu nemajú žiadny záujem, predtým sme obehli všetko možné a kašlali na nás. Je to podobné ako so sponzormi, nikto o to nemá záujem. Preto si myslím, že v rámci možností bola propagácia dosť slušná. Všetky ostatné festivaly mali na propagáciu mnohonásobne viac financií (stačí si pozrieť sponzorov) a preto aj mediálnych partnerov.


Peter, tak beriem spat. Sorry.
Asi to bude tym, ze ja chodim vlastne takmer vylucne len autom a zrejme prilis rychlo na to, aka bola velkost plagatov ... :) Aj som napisal, ze masivne PR si vyzaduje velke prostriedky a to GF nemal, takze v ramci financnych moznosti, si urobil, podla toho co si napisal, skutocne vela.  
Preco denniky neuverejnili spravu ani z agenturneho servisu, to je tazko pochopitelne.
Printove media a hlavne SME, vzhladom na svoj profil, ma sklamali, ze to odignorovali. Napisal som im par viet k tomu do ich \"virtualneho odkazovaca\", ale neviem, ci tam nemaju nejaky SW problem, lebo sa to chovalo akosi divne a po odoslani to vypisalo chybove hlasky.

Nechapem preco ludia neprisli v hojnejsom pocte. Ved napriklad take Jazzove dni byvaju kazdorocne vypredane. Tie zmeny miesta konania to asi velmi neovplyvnili. Ani pocasie nebolo az take super, zeby to ludi extra lakalo do prirody alebo k vode ...
No ale ked v Babylone museli byt zrusene pre nezaujem koncerty takych guru-gitaristov (virtuozov) ako Scotta Hendersona, Mike Sterna, Allana Holdswortha, (ked sa nepredalo ani sto listkov) tak ja sa uz asi necudujem nicomu ... Pritom su to velmi univerzalni hraci a aj ich repertoar je dostatocne pestra \"fusion\", ziadna nuda ...

Petko, narobil si sa za ten rok ako \"heavy horse\". Myslim, ze to takmer kazdy, kto tam bol, velmi ocenuje. Teraz uz \"len\", aby ta post-administrativa, vyhodnotenie projektu a financie, dopadli aspon ako-tak ... a snad - o rok ... Dakujem.
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #61 kedy: 12. Jún , 2006, 13:31:56 »

Jazzaky maju uz 25 rocnu tradiciu a cele to je uz trochu na inej organizacnej a propagacnej urovni. Ale pravda je taka, ze ak by si teraz nejaky jazzovy nadsenec povedal, ze spravi trojdnovy jazzovy festival (dajme tomu, ze nikdy ziadne jazzaky neexistovali), tak veru neviem ci by ta ucast bola taka, ako byva na Jazzakoch.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #62 kedy: 12. Jún , 2006, 13:32:06 »

Díky. Žmurk

Financie a post administratíva budú musieť byť porobené, nech je všetko v poriadku a moja účtovníčka nebude zhrozená. Takisto Višegrad. :) Nenávidím to. Smútim

Záverečný projekt musím spraviť výborne, od toho sa odviaže aj ďalšia možnosť získavania financií. Projektu a prezentácií sa neobávam, budem mať tožko a kvalitného materiálu, že to bude super. Skôs tých financií, že sa nikoho nepodarí dohodnúť. Predsa len teraz polovicu ťahal Višegrad a trochu malá finančná pomoc od troch drobných sponzorov. Všetko záviselo od lístkov, či sa dostaneme aspoň do nuly.
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #63 kedy: 12. Jún , 2006, 13:35:54 »

iMbUS napísal:
Citácia
Jazzaky maju uz 25 rocnu tradiciu a cele to je uz trochu na inej organizacnej a propagacnej urovni. Ale pravda je taka, ze ak by si teraz nejaky jazzovy nadsenec povedal, ze spravi trojdnovy jazzovy festival (dajme tomu, ze nikdy ziadne jazzaky neexistovali), tak veru neviem ci by ta ucast bola taka, ako byva na Jazzakoch.


Pochybujem, že by bola nejaká vežká účasť, veď vidíš, že odpadli kvôli účasti špičkoví zahraniční gitaristi, čo ma dosť sklamalo. A či by to tak vyzeralo ako na Guitarfeste. :)
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #64 kedy: 12. Jún , 2006, 13:57:07 »

Osobne si myslím, že sa neukázali viacerí naši známejší muzikanti na feste, pritom ich vídavam na všelijakých iných akciách, aj preto, lebo tomu podujatiu neverili. Predpokladám, že neverili ani tomu, že tam bude taká kvalitná produkcia, ani že to bude tak zorganizované, ani že to bude tak vyzerať, ako to vyzeralo.
Ale verím, že sa im dostane do uší. :) Keď sa mi zverili do rúk títo zahraniční a všetci naši, čo tam boli a všetci si pochvažovali úroveň, kvalitu, zvuk a radi by prišli aj nabudúce, to je ďalší slušný základ do budúcna.
Zaznamenané

swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #65 kedy: 12. Jún , 2006, 14:00:53 »

pitu maaa uplnu pravdu, prvy krat je to vzdy najtazsie.Smútim ale mozno o par rkokov bude pre spickovych gitaristov nenormalne tazke sa koli velkej konkurencii na GF dostat... ha ha ha
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #66 kedy: 12. Jún , 2006, 14:02:02 »

nieco k tym plagatom..tu na fore su ludia z celeho slovenska,takze keby si poslal nejake plagaty trebars mne,s radostou ich povylepujem napr.tu v Ziari,pripadne vo Zvolene..aj ini by sa mohli pridat,co su z inych miest po Slovensku.
Zaznamenané
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #67 kedy: 12. Jún , 2006, 14:36:06 »

PITU- za seba a Dorian Gray velka vdaka a klobuk dole. Velmi prijemna akcia. Neviem si predstavit, ze by som sa dal ja na nieco obdobne. Na druhy den by ste ma nasli vo Velkych Levaroch na cajle.
Vsetkym v obecenstve dakujem za prijemnu naladu a za nazory, bolo mi ctou Vam vsetkym zahrat a dufam, ze sme splnili aspon trosku odkaz a dali vam chut do dalsej prace na sebe. Nech zije hudba..Žmurk Žmurk Žmurk Žmurk Žmurk Žmurk Žmurk Žmurk Žmurk Žmurk
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #68 kedy: 12. Jún , 2006, 17:16:13 »

tak konecne som sa dostal k compu a i ked animus uz tu ody na Pita poskladal na tolkom priestore, ze snad ani dalsie netreba, predsalen klobuk dole, ze sa to takto vydarilo. Naozaj uzasna akcia, na ktoru naozaj nikdy nezabudnem. V zasade suhlasim v mnohom s progrockerom, s tym, ze som rad, ze som videl a pocul tych vsetkych hudobnikov, co na GF vystupili. Nemozem povedat, ze by sa mi nieco nepacilo. Kazdopadne nechapem animusa s tym zvukom. Vadimov duet Mesa+SG jednoznacne viedol, uzasne tucny a silny ton, tak ma hrat gitara. Po vynikajucich worshopoch (Klas naozaj bodoval), ktorych jedinou slabinou bol ten otrasny a neschopny \'prekladatel\', som vela cakal od Alapiho, skoda, ze jeho hra postradala ducha a naopak bola tak hlasna, ze este druhy den ma z toho bolelo ucho. Z prveho dna som bohuzial nestihol zaciatok, ale u mna osobne viedol Chodelka pred Pavlickom, i ked len o malicky kusok.

Fajne pivo, ciganska a pohoda medzi navstevnikmi uz len dokreslilo paradnu atmosferu tejto akcie. No proste parada. Pitu, dik.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
arpo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 162


« Odpoveď #69 kedy: 12. Jún , 2006, 18:14:58 »

Bohuzial som nemohol v piatok prist, tak som videl len sobotnajsi program a ani to nie cely... Ako viaceri aj ja musim pochvalit zvuk a organizaciu, velmi prijemnu spolocnost v publiku :) a samozrejme ucinkujucich... Dufam, ze sa z guitarfestu stane dlhodoba tradicia...
Zaznamenané
animus
nováčik
*
Príspevkov: 19


« Odpoveď #70 kedy: 13. Jún , 2006, 07:41:45 »

Prispevky ku GF dokazuju, ze ludia su rozni, rozne usi maju, inak vnimaju zvuk a hudbu ako taku. Dokonca aj techniku hracov. A(le) ono je to tak dobre. Je dobre, ze nie sme \"stado\" robotov a kazdy je individualita - tak biologicka, ako aj sposobom myslenia a vnimania veci. Keby to tak nebolo, vsetkym by sa nam pacilo to iste a to by bolo hrozne ... Žmurk  (... to by napr. aj GF bol potom vypredany uz hned v 1. tyzden predaja a bola by tlacenica ... :))
Zaujalo ma totiz diametralne rozdielne vnimanie niektorych ludi na fore \"act\"-ov na GF ...
Naprilad mne a mojim znamym (spolu 4ks) sa Istvan Alapi velmi pacil. Mimochodom, vsetci 3 hudobnici boli zo sucasnej zostavy legendarnej EDDA-y. A mimochodom, Istvan ma celkom mile CV (biography) na svojej stranke www.alapiistvan.hu ...
No ale ko som napisal: osobne som si vychutnal VSETKO (co som videl/pocul) a to som dost \"priebercivy\" ... Predcilo to moje uz aj tak pozitivne ocakavania. Dvojnasobne.
Zaznamenané
kuko
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 72



« Odpoveď #71 kedy: 13. Jún , 2006, 13:16:24 »

:dry: veelmi ma mrzi, ze sa mi nepodarilo sa dostat medzi vas, velmi som chcel, nejako som tusil ze to bude doba akcia,a ako tak citam vase prispevky moja intuicia ma nesklamala:) (moj smad po dobrej hudbicke si pojdem aspon trochu uhasit v sobotu, alapi bude hrat  u nas s Eddou :) )drzim palce vsetkym organizatorom  a chvalim ich aj ked som tam nebol a prajem vam  aby sa podarilo Gutarfest zorganizovat v pohode aj na buduce, a sebe prajem aby som sa tam dostal Žmurk
Zaznamenané

...a odlož si lož...
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #72 kedy: 13. Jún , 2006, 15:57:39 »

pamatate sa na tu zelenu gitaru co na nej hral pavel marcel? taka malicka. najprv mal biely strat a potom tu. zaujala ma okrem toho ze bola nejaka mini svojim hustym zvukom. viete co to bolo? to som vazne necakal. bol to FOKUS! Popiskujem si tymto padom ako som to zistil vnimam znacku fokus uplne inak... ten zvuk bol vyborny.

konkretne to bola zevraj tato, len so snimacmi kent armstrong  7000kc:woohoo:
http://www.fokuskytary.cz/index.php?menu=6&vypisujkytary=1&druhkytary=1&idproduktu=43

len doplnim, ze hral cez aparat laney gh 100.

Naposledy upravil locksmith, : 13.06.2006 o 17:22
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #73 kedy: 13. Jún , 2006, 18:34:41 »

Dobre rano, ze zvuk nie je v gitare ale v hracovi. Na Fokus hrava v Cesku v ramci propagacie dost znamejsich gitaristov. A ze cinske gitary mozu dobre hrat tvrdim na tomto fore uz 2 roky. Problem lacnych cinskych gitar je HW, nie zvuk.
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #74 kedy: 13. Jún , 2006, 18:43:43 »

dobre rano aj tebe rasto. co si vstal prave? Beeee
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.095 sekund, 22 otázok.