Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 00:00:42
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ako dat prec znacku z hlavy?  (Prečítané 7539 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #15 kedy: 13. Jún , 2006, 11:35:28 »

iMbUS napísal:
Citácia
ja som mal na starom strate zosuchanu znacku a do dnesneho dna netusim co to bola za gitara. Sesternica ma knihu o gitarach a tam bolo logo Fender, tak to obkreslila na papier podlepila lepiacou paskou. Altostratus bude pamatat :)


Z diažky to vyzeralo celkom dôveryhodne....Beeee Beeee
Zaznamenané

Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #16 kedy: 13. Jún , 2006, 12:20:31 »

Aj tak bezny smrtelnik co nema paru trochu o gitarach, vobec nevie ktora znacka je dobra ... Povies mu ze Behringer stratocaster je najviac co moze byt, vykreslis mu to ako uzasnu gitaru a je namotany na dlhy cas, kym to sam nezacne skusat a zistovat ine informacie ... A babenky na koncertoch, tym je to jedno ... Aj tak 90% ludi na koncerte netrapi co mas za gitaru, ani ako hras, zaujima ich spevak/spevacka, a aby ich kapela nevyrusovala, cize by mala ako tak slapat a nehrat falosne. Zbytok 10% su gitaristi a muzikanti a tych zase zaujima co hras a daktorych aj gitara. Raz sa mi stalo ze mi chalan prisiel povedat ze mam fajn gitaru, ale uricte viac krat prisli ze sa im pacila hudba, no a najviac ze spev (nie moj :).
Cize moj nazor. Oskrab to dole ked chces, pekne to vycisti, nacap tam logo Fender z ebayu, a budes mat dobry pocit ze ked sa ti niekto pozre na hlavu, tak si povie ze nehras na hocicom ... ale potom musis aj ten zvuk z toho dostat taky aby si ten nepovedal, ze ma fendra a hra to ako veslo z Gracie.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #17 kedy: 13. Jún , 2006, 14:18:45 »

frakos napísal:
Citácia
.  . . .  inak toto ma troska desi . . . konkretne vymena loga na nejakom lepsom squieri za fenderacke logo(prip. ostatnych napisov na hlave) . . . . totiz, keby som v case, ked som si kupil mojho squiera, mal peniaze na fender a niekto by mi podstrcil nieco taketo tak to veselo kupim . . . dnes by sa mi to uz nemalo stat, mam nejaku skusenost, teda aspon dufam :), ale vtedy . . . hm . . .


preto aj musis vediet co kupujes, nieje gitara ako gitara.. a fender ako fender.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 13. Jún , 2006, 19:26:22 »

iMbUS napísal:
Citácia
ja som mal na starom strate zosuchanu znacku a do dnesneho dna netusim co to bola za gitara. Sesternica ma knihu o gitarach a tam bolo logo Fender, tak to obkreslila na papier podlepila lepiacou paskou. Altostratus bude pamatat :)

i ja som bol raz davno velky vymyselnik a siahol som po skoro rovnakom napade a uz mam squier jagmaster...Popiskujem si ha ha ha


* Squier_Jagmaster_.jpg (31.78 KB, 400x230 - prehliadnuté 332 krát.)
« Posledná zmena: 05. Január , 2007, 02:03:18 od Martinlm » Zaznamenané
Dude
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 101



« Odpoveď #19 kedy: 13. Jún , 2006, 20:30:29 »

Milos1 napísal:
Citácia
Aj tak bezny smrtelnik co nema paru trochu o gitarach, vobec nevie ktora znacka je dobra ... Povies mu ze Behringer stratocaster je najviac co moze byt, vykreslis mu to ako uzasnu gitaru a je namotany na dlhy cas, kym to sam nezacne skusat a zistovat ine informacie ... A babenky na koncertoch, tym je to jedno ... Aj tak 90% ludi na koncerte netrapi co mas za gitaru, ani ako hras, zaujima ich spevak/spevacka, a aby ich kapela nevyrusovala, cize by mala ako tak slapat a nehrat falosne. Zbytok 10% su gitaristi a muzikanti a tych zase zaujima co hras a daktorych aj gitara.


Asi tak;) Vacsine ludi to je jedno...hlavne je ako hras.Ak chces machrovat tak to zoskrabuj a pis a lep tam co ces:)

Naposledy upravil dude, : 22.06.2006 o 16:05
Zaznamenané
rock_or_die
okukávač

Príspevkov: 3


« Odpoveď #20 kedy: 08. August , 2006, 17:19:23 »

nj aj ja mam behringer...sice ja hram asi mesiac...ale myslim si ze aj na tom dost zalezi...cize cim zoskrabat???smirgel???to bude napadne ne?
Zaznamenané
Mr.Lado
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 452



WWW
« Odpoveď #21 kedy: 08. August , 2006, 17:31:33 »

Chalani serte na mazanie loga.. neznaly problemu nebude vediet aka znacka je dobra a bude mu to jedno.. a znaly problemu velmi rychlo zisti ze co je to za aparat alebo gitara a v konecnom dosledku potom vyzniete ako debili.. cize serte na skrabanie znaciek.. ked na to mate kupte si masinu ked nie hrajte na to na co mate a hotovo.. pretvarovat sa nema zmysel menenim loga z vas nebude vacsi borec.

Naposledy upravil Mr.Lado, : 08.08.2006 o 18:36
Zaznamenané

Sex, Gitary a Nu-Metal
Duri112
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 217


WWW
« Odpoveď #22 kedy: 08. August , 2006, 19:22:57 »

aj ja mam Behringer, ale SMIRGEL NIE!!! staci aj necht :lol:  vazne...ja som si tam nechal len to ucho
Zaznamenané
Melvin
nováčik
*
Príspevkov: 60



« Odpoveď #23 kedy: 20. August , 2006, 10:19:35 »

Ja osobne som hrdy na HARLEY BENTON na mojej hlave, hra sa mi na nej vynikajuco a je mi jedno co si ludia myslia . btw> behringera som mal aj ja.. TO boli jake pedry :woohoo:
Zaznamenané

DArk SiDE of my guitar Si píš!!!
The Ripper
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 218


« Odpoveď #24 kedy: 26. November , 2006, 18:48:57 »

..co to je za zahadu, ze nas priatel rock_or_die, ma v mail adrese \"locksmith\" Huh! :woohoo: :lol: Popiskujem si
Zaznamenané
ondro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 253



« Odpoveď #25 kedy: 26. November , 2006, 20:21:58 »

eeeeejha,coze bude na tom pravdy by ma zaujimalo..poprosime o vyjadrenie obvineneho z tohto cinu :)  no a k veci..tak ma napadlo,ze ked si dakto posklada daku gitku takpovediac na kolene,je to kvazi jeho original,potom je uplna ceresnicka na torte,ked si supne na hlavu aj svoje logo,no nie?tak len hura do tohooooo.. :D
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.138 sekund, 22 otázok.