Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Marec , 2024, 14:06:17
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Anh-ova Jolana  (Prečítané 8477 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
anh
nováčik
*
Príspevkov: 44



« Odpoveď #15 kedy: 14. Jún , 2006, 16:38:26 »

rastis napísal:
Citácia
Moja rada znie - nebrat. Dnes nie je problem kupit azijsku gitaru za smiesny peniaz OVELA vyssej uzitnej hodnoty, ako akakolvej Jolana. A nech si na internete a v Muzikuse koluju historky, ze ake boli CS nastroje fajn gitarky. Hovno ! Ze na tom nikto nikde nikdy nehra a nehral, ked to boli take fajnove kusky. Ano - vraj George Harrison vraj mal Jolanu. Ale o jednu generaciu starsiu, ako to, co tu koluje medzi ludmi dnes. A velmi pochybujem, ze na tom nahral co len brnk alebo ze to niekde vytasil medzi ludmi, pokial uz vedel hrat...

dude - tych uprav by muselo byt teda dost vela. Zacal by som telom - vymenit za nove. Potom vyriesit nulty prazec na krku, mechaniky, ak je to stara gitara tak asi aj preprazcovat, na 99,9% Jolan vymenit kobylku, na vsetkych potom este snimace, potenciometre a prepinac a potom z toho zostane fajn gitara. Jaj - este samicu na jack som zabudol spomenut... ... vymenit samozrejme.


Záleží za kožko by tú gitaru kúpil. Zaleží ako je vydarená. Táto moja nie je nič moc, ale celkovo som do nej investoval dohromady 1200,- Sk aj s úpravami. Snímače ujdú a na domáce hranie sa dá vydržať. A či by som sa s ňou vytasil pred žuďmi? Naozaj iba vtedy ak by som vedel šialene dobre hrať a všetci by si povedali: \"Teda, na to, že má Jolanu, hrá skvele.\" ha ha ha  Ale asi by mi potom už nestačila.  Beeee  Žmurk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #16 kedy: 14. Jún , 2006, 16:57:06 »

Neverim prilis velmi  na vydarene a nevydarene kusy pokial sa robi nieco hromadne seriovo na pase. Ked je nieco drek, neexistuje v ramci neho vydareny kus. Jasne, ak je to gitara cela dokopy za 1200,- Sk a nemas alebo nechces dat viac, je to OK.

Ja to berem tak, ze pokial niekto uz ma Jolanu, je vela moznosti, ako si ju povylepsovat az na slusny nastroj a sam som docela fanusik takychto tunningov. Ale pokial niekto nema gitaru, nech si Jolanu radsej nekupuje.
Zaznamenané
anh
nováčik
*
Príspevkov: 44



« Odpoveď #17 kedy: 14. Jún , 2006, 17:08:21 »

S tým súhlasím. Ak by som kupoval gitaru, pozriem sa po iných značkách. Zatiaž mi stačí Altro, a keď sa dostanem na vyšší level hrania, pravdepodobne zmením aj nástroj.


* Svetly_Fedner_tele01.jpg (15.47 KB, 194x588 - prehliadnuté 268 krát.)
« Posledná zmena: 03. Január , 2007, 20:22:25 od Martinlm » Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.031 sekund, 22 otázok.