Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
02. Máj , 2024, 11:19:58
Strán: 1 2 3 [4] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: bodom - piesen  (Prečítané 12079 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #45 kedy: 09. Jún , 2007, 11:51:32 »

naco prehravat to bola len skuska klavira v hudobninach nahravana na diktafon  Bacha na vec kamo!
to fakt? nuz potom velmi zaujimave. urcite makaj na sebe, hlavne by som popracoval na technike spevu, pretoze feeling a schopnost pracovat s nasadenim tam je. uz len ziskat cvicenim istotu a 100% intonaciu a budeme ta otravovat 2x denne, aby si k nam isiel spievat  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #46 kedy: 12. Jún , 2007, 08:11:18 »

dobreee, dobreeee. Ja som tušil, že je to len taká nahrávka naeýchlo a musím povedať, že na tir improvizované podmienky je to veľmi dobré. Tak ako klavír, tak asj spev a je tu poznať, aký potenciál sa skrýva v spevákovi, lebo je to len "suchý" spev bez efektov, a práve na takej nahrávke možno počuť všetky chyby, ako intonačné aj iné...proste chválim.
Zaznamenané
bodom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386



« Odpoveď #47 kedy: 12. Jún , 2007, 10:31:11 »

ja len podotknem v spevakoch...  Beeee
Zaznamenané

Zomrieš na lavičke, k...t
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #48 kedy: 12. Jún , 2007, 16:46:47 »

Tak ja dam po dlhej dobe ukazku celkom sa mi pacila tak dam... Je to skor taka citovecka ako po technickej stranke zmaknuta vec. Je to piesen od Avantasie - Inside ktoru spievaju dvaja zravotne nie najviac v poriadku ludia(ja a kamarat)... A na klaviri hram ja a tiez hram len mesiac tak to tam je obcas pocut. Tempo tak kolise ale bolo to tak hrane. Vrelo odporucam 2 minutu 14 sekundu a kamaratov prechod z chorobou zmohnuteho hlasu do falzetu. A kaslik na konci tiez potesi.

filing vyborny, intonacia vacsinou slusna. spravte nejake vlastne songy, nahram vas a zbalite mnozstvo bab  Popiskujem si
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #49 kedy: 12. Jún , 2007, 18:18:20 »

velmi pekne, konecne cosi bez gitary  ha ha ha
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #50 kedy: 12. Jún , 2007, 18:20:32 »

mne sa ten spev tiez velmi pacil,podla mna mas super hlas..treba to nejako vyuzit  Žmurk
Zaznamenané
bodom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386



« Odpoveď #51 kedy: 17. Január , 2008, 22:56:14 »

No uz osm dlho nic nedaval tak taky maly napadik co som dnes dostal po neuspesnej skuske a odvrhnuty laaaskou  Bavím sa skvele... slova v podstate nedavaju zmysel len tak aby bolo cosi do melodie

* foka25655_1.mp3 (603.67 KB - stiahnuté 168 krát.)
Zaznamenané

Zomrieš na lavičke, k...t
hate_me
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 590



« Odpoveď #52 kedy: 18. Január , 2008, 00:06:16 »

No uz osm dlho nic nedaval tak taky maly napadik co som dnes dostal po neuspesnej skuske a odvrhnuty laaaskou  Bavím sa skvele... slova v podstate nedavaju zmysel len tak aby bolo cosi do melodie
boa som spity jak rus ae toto kus dorobit a moze byt pecka len trosku to tam jacali v tom speva
Zaznamenané

... ale potom som mu pretiahol sestru a od vtedy sa na mna hnevá ...
ewerfile
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 146



« Odpoveď #53 kedy: 18. Január , 2008, 14:48:45 »

No uz osm dlho nic nedaval tak taky maly napadik co som dnes dostal po neuspesnej skuske a odvrhnuty laaaskou  Bavím sa skvele... slova v podstate nedavaju zmysel len tak aby bolo cosi do melodie

Veľmi dobrá farba hlasu. S tým sa dá pracovať. A  tá pieseň je celkom dobrý nápad. Skús dorobiť, dať tomu nejaky text.
« Posledná zmena: 18. Január , 2008, 14:49:01 od ewerfile » Zaznamenané

Slavo
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #54 kedy: 15. Február , 2008, 13:50:52 »

No uz osm dlho nic nedaval tak taky maly napadik co som dnes dostal po neuspesnej skuske a odvrhnuty laaaskou  Bavím sa skvele... slova v podstate nedavaju zmysel len tak aby bolo cosi do melodie
je to pekne len sa snaž pisat aj sk texty bude to super ..čitaj textarov a naučiš sa ...v angličtine je to na nič ....je to odskušane a je to zbitočne...ludia u nas maju radi naše pesničky v našom jazyku..nemyslim odbornikov "ktori nechodia na koncerty a nekupuju CDčka len kvakaju jalove ..... Zdravíčko
Zaznamenané

bodom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386



« Odpoveď #55 kedy: 15. Február , 2008, 16:30:06 »

noo ja mam dvorneho textara a len v slovencine Beeee ale ked ze anglicke hatlaniny ma skor napadnu a tak sa mi lahsie tvori...
Zaznamenané

Zomrieš na lavičke, k...t
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #56 kedy: 15. Február , 2008, 18:37:07 »

to je normalne Bavím sa skvele
Zaznamenané

Strán: 1 2 3 [4] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.063 sekund, 22 otázok.