Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
26. Apríl , 2024, 21:26:27
Strán: 1 ... 5 6 [7] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: DAVID KOLLAR  (Prečítané 38844 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
vittore
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 513



« Odpoveď #90 kedy: 12. September , 2011, 10:16:26 »



Damy a pani, samotny David Kollar pozyva na turne, uz sa neviem dockat svojho mesta. :)
borlai? Fuuha zíram skoda ze nebudu v bratislave
Zaznamenané

asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #91 kedy: 12. September , 2011, 10:30:33 »

kde sa to da zohnat? kolko stoji?

http://music.davidkollar.sk/album/equation-of-time
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #92 kedy: 20. Október , 2011, 11:31:53 »

Akurat citam, ze Branko sa chystal, ale nevidel som ho tam  Bavím sa skvele Odporucam ist, dnes hraju v BB a dalej neviem, ale krasa, ten Borlai no to bol zazitok vidiet a pocut  Nechajte ma vydýchať. Vyborne aj ako celok, kto moze nech ide  Zdravíčko

« Posledná zmena: 20. Október , 2011, 11:33:19 od Pablo Woozy » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #93 kedy: 20. Október , 2011, 11:37:39 »

No veruze som sa chystal, volal som Davidovi, tak mi povedal, ze neskoro - neboli listky. Smútim A to som mu volal 17teho (?).
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #94 kedy: 20. Október , 2011, 11:47:14 »

No veruze som sa chystal, volal som Davidovi, tak mi povedal, ze neskoro - neboli listky. Smútim A to som mu volal 17teho (?).
jj ja som kupoval fakt asi 2 tyzdne pred koncertom  :) kvoli tomu, ze pisal, ze treba skor rezervovat bo nebude miesto  Bavím sa skvele
Ale pre tych co by mohli ist dnes, tak kludne, 77 klub v BB je vascsi   Žmurk
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #95 kedy: 20. Október , 2011, 11:53:04 »

jj ja som kupoval fakt asi 2 tyzdne pred koncertom  :) kvoli tomu, ze pisal, ze treba skor rezervovat bo nebude miesto  Bavím sa skvele
Ale pre tych co by mohli ist dnes, tak kludne, 77 klub v BB je vascsi   Žmurk
A fakt bolo plno ? hovoril nieco okolo 60 miest.
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #96 kedy: 20. Október , 2011, 11:55:57 »

A fakt bolo plno ? hovoril nieco okolo 60 miest.
fakt, na chodbe sedelo aj par ludi nejakym sposobom. Skoda.
Zaznamenané
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #97 kedy: 21. Október , 2011, 07:56:12 »

neviem preco ich nedali na presovske jazzaky, a tak su ptm 2 osobitne koncerty v ten isty den, na jeden ked este tak pisete sa nakoniec ludia ani nedostanu, PKO by bolo este plnsie a boli by vsetci spokojni...neviem ci bol problem v komunikacii, ale takyto koncert by o dost viac vynikol v orli ako v tej malej diere...borlaia som videl pred rokom v ke s katenecker triom, klobuk dole...
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #98 kedy: 21. Október , 2011, 08:55:33 »

neviem preco ich nedali na presovske jazzaky, a tak su ptm 2 osobitne koncerty v ten isty den, na jeden ked este tak pisete sa nakoniec ludia ani nedostanu, PKO by bolo este plnsie a boli by vsetci spokojni...neviem ci bol problem v komunikacii, ale takyto koncert by o dost viac vynikol v orli ako v tej malej diere...borlaia som videl pred rokom v ke s katenecker triom, klobuk dole...
no taketo interne zalezitosti ja uz neviem... ani neviem ci david chcel aby to malo nieco s jazzakmi. mozno mas pravdu, kazdopadne za seba mozem povedat, ze mne to vyhovovalo ako to bolo, nie kazdy den mozem zo stolicky sledovat ako na 2 metre odo mna hra chlapik co zjedol celosvetove bubenictvo  Na zdravie! ale aby to nebolo o nom, tak celku by asi vacsia sala pomohla ziskat na priestore. ja som rad  Zdravíčko
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #99 kedy: 23. Október , 2011, 22:00:27 »



Akoze vazne odporucam od 3:07 do konca Si píš!!!  Bavím sa skvele Bavím sa skvele To je neuveritelne... Uz dlho som nepocul taky narez. A brejk v 4:44 Huh! To co je ?  Bavím sa skvele popici pani, klobuk dole !
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #100 kedy: 23. Október , 2011, 22:27:35 »



Akoze vazne odporucam od 3:07 do konca Si píš!!!  Bavím sa skvele Bavím sa skvele To je neuveritelne... Uz dlho som nepocul taky narez. A brejk v 4:44 Huh! To co je ?  Bavím sa skvele popici pani, klobuk dole !
Bavím sa skvele pici to som bol akurat na kebab, ale segra mi hovorila ked som dosiel nazad, ze akurat dohrali najlepsiu pesnicku  Bavím sa skvele
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #101 kedy: 23. Október , 2011, 22:42:13 »



Akoze vazne odporucam od 3:07 do konca Si píš!!!  Bavím sa skvele Bavím sa skvele To je neuveritelne... Uz dlho som nepocul taky narez. A brejk v 4:44 Huh! To co je ?  Bavím sa skvele popici pani, klobuk dole !

brutal  Na zdravie!
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #102 kedy: 23. Október , 2011, 22:58:52 »


Akoze vazne odporucam od 3:07 do konca Si píš!!!  Bavím sa skvele Bavím sa skvele To je neuveritelne... Uz dlho som nepocul taky narez. A brejk v 4:44 Huh! To co je ?  Bavím sa skvele popici pani, klobuk dole !

Teleprog (nehral on na SG?), to mozem. Je to dabel aj jeho kolegovci.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
yeah
Hosť
« Odpoveď #103 kedy: 07. November , 2011, 11:07:22 »

bude ten isty event v kosiciach
http://www.facebook.com/event.php?eid=232252956820160
Zaznamenané
telcontar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 433


« Odpoveď #104 kedy: 23. Máj , 2017, 10:08:55 »

Necrobump:
Steven Wilson vydava v auguste novy album a toto ma celkom prekvapiilo ohladom hudobnikov, ktori sa na tom podielali.
Slovak musician David Kollar from Komara (a band with Pat Mastelotto of King Crimson) is also participating in the new album. According to the group's Facebook page, the guitarist will feature on three song of the new record.
Zaznamenané

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Strán: 1 ... 5 6 [7] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.098 sekund, 22 otázok.