Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 11:46:24
Strán: 1 ... 33 34 [35] 36 37 38 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ANDREJ ŠEBAN  (Prečítané 155474 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #510 kedy: 14. December , 2012, 08:43:10 »

Jasne, dve kila a uz su to PF  ?§!.

vsak to nie je zlocin  :)

inak, to len svedci o sile Floydov a ucte Sebana... dve kila, dve signalne kila, na ktore sa neda zabudnut v podani super gitaristu...
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #511 kedy: 17. December , 2012, 08:37:18 »

vsak to nie je zlocin  :)

inak, to len svedci o sile Floydov a ucte Sebana... dve kila, dve signalne kila, na ktore sa neda zabudnut v podani super gitaristu...

Ano Pink Floyd su proste vecny,  Seban je pan muzikant a variacia je to zaujimava (nieco z PF tam je citit uz skorej, ved prave PF su znamy experimentatori zo zvukom a Seban uz dho ties experimentuje zo zvukom)  Na zdravie!

Odporucam pozriet tuto klasiku od PF:
« Posledná zmena: 17. December , 2012, 08:44:07 od Stano » Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #512 kedy: 17. December , 2012, 08:59:34 »

Pravdupovediac ja som z toho PF nepočul. Až keď si to Maťo spomenul, tak som si to uvedomil, že áno sú to také kilá.

Ale ten koncert musel byť nenormálny  Nechajte ma vydýchať



Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #513 kedy: 17. December , 2012, 10:27:00 »

Dve kila este neznamenaju nic, ved to by takmer kazda popova vec bola variaciou na kazdu popovu vec  Bavím sa skvele  Smejem sa.
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #514 kedy: 17. December , 2012, 10:39:15 »

Dve kila este neznamenaju nic, ved to by takmer kazda popova vec bola variaciou na kazdu popovu vec  Bavím sa skvele  Smejem sa.

vsak v tom nie je ziadny problem celom... mna osobne to potesi, ked zacujem nejaku citaciu z veci co poznam a co mam rad (aj ak nevedomu) hudbu vnimame vsetci subjektivne, a nevidim dovod sam pred sebou utekat a tvrdit si ze nie, tieto dve kila este neboli zakilené nikde  :) podstatne je pre mna ze su kvalitne tak aj onak

a teda... na toho andreja by som sa celkom isiel aj kuknut v tejto zostave
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
stevino179
Hosť
« Odpoveď #515 kedy: 17. December , 2012, 11:17:01 »

som jediny čo tam vidí klon Dežka Ursiniho s mimikou gestami textami aj bielimi vlaskami
Zaznamenané
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #516 kedy: 17. December , 2012, 11:48:40 »

som jediny čo tam vidí klon Dežka Ursiniho s mimikou gestami textami aj bielimi vlaskami

nie si jediny :) Aj mna to napadlo
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #517 kedy: 17. December , 2012, 11:49:14 »

 Na zdravie!
Zaznamenané
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #518 kedy: 17. December , 2012, 13:50:04 »

Ano Pink Floyd su proste vecny,  Seban je pan muzikant a variacia je to zaujimava (nieco z PF tam je citit uz skorej, ved prave PF su znamy experimentatori zo zvukom a Seban uz dho ties experimentuje zo zvukom)  Na zdravie!

Odporucam pozriet tuto klasiku od PF:

PF uz 40 rokov posielaju tymto dielom vsetkych ostatnych do muky. Echoes su Pink Floyd a Pink Floyd su Echoes :) Je to najsignifikantnejsia skladba, ktora snad prvykrat zadefinovala ich charaketristicky zvuk.
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #519 kedy: 17. December , 2012, 16:04:52 »

pompeje akože klobuk dole zvuk a tak fakt učebnica ale napr umaguma od Pf to su už extrém až nepočuvateľné veci experimentálne
Zaznamenané
yeah
Hosť
« Odpoveď #520 kedy: 17. December , 2012, 16:56:15 »

Ale ten koncert musel byť nenormálny  Nechajte ma vydýchať
Kus ma prekvapilo, ze som tu o tom pisal a nikto nic. Ze gitaristi.sk  Popiskujem si Asi maju vsetci dost kvalitnej muziky v pocitaci  Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #521 kedy: 17. December , 2012, 17:23:26 »

PF uz 40 rokov posielaju tymto dielom vsetkych ostatnych do muky.

To aj mna, tych 4,5 minut (od 7:30 cca) rovnakeho rytmu bez stipky zaujimaveho hrania mi robi veru az take muky, ze to vzdy vypnem. :) Z tychto 24 minut je fajn spolu asi 10 max. Na to som ale u PF dost zvyknuty, preto ich pocuvam len velmi ojedinele.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #522 kedy: 17. December , 2012, 17:33:48 »

Kus ma prekvapilo, ze som tu o tom pisal a nikto nic. Ze gitaristi.sk  Popiskujem si Asi maju vsetci dost kvalitnej muziky v pocitaci  Na zdravie!
Mňa veľmi mrzí, že mi to časovo nevyšlo. Pretože tých pár skladieb čo je na youtube je úplne ppf. Sral by som na tom koncerte magi kocky z neho. Šeban v tom najlepšom svetle. Na zdravie!
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #523 kedy: 18. December , 2012, 16:41:18 »

Dve kila este neznamenaju nic, ved to by takmer kazda popova vec bola variaciou na kazdu popovu vec  Bavím sa skvele  Smejem sa.

Presne tak, súhlasím a nesmejem sa, úplne že vážne.

Nebol som vtedy doma, zapol som nahrávadlo a pozrel som si to až teraz, Andrejko nesklamal, aj kapelka sa mi páčila.
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #524 kedy: 18. December , 2012, 20:59:45 »

Pravdupovediac ja som z toho PF nepočul. Až keď si to Maťo spomenul, tak som si to uvedomil, že áno sú to také kilá.

Ale ten koncert musel byť nenormálny  Nechajte ma vydýchať





ten prvy link - bezvetrie, to som pozeral na stv v priamom prenose a padla mi sanka. fantasticke daco. zvuk, ten koniec, no nernomalne dobre. a aj to ze to na stv pustili takuto hudbu. cela ta seria adventnych koncertov je jedna profi seria vybornych koncertov. pozeram to kazdy den.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 33 34 [35] 36 37 38 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.131 sekund, 22 otázok.