Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
26. Apríl , 2024, 07:35:17
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: RADY  (Prečítané 7496 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rady
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 618


« kedy: 17. Február , 2005, 18:53:01 »

Moja tvorba je tu - nejde sice o gitarove skladby, ale ak mate chut, mozete si to vypocut, su tam veci od techne po vaznu hudbu...
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1 kedy: 20. Február , 2005, 14:58:44 »

Kde je tá tvorba? Sem s ňou. :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2 kedy: 20. Február , 2005, 17:53:50 »

Pitu - je tam link...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3 kedy: 20. Február , 2005, 17:57:08 »

Tej muziky je tam viac, vypocul som si letmo len cosi. Vyzera, ze to ma uroven... Najdem si cas a napisem viac...
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 20. Február , 2005, 18:14:25 »

Link som si nevšimol, už som si stránku pozrel, je fajn. V takomto pohodovom duchu, keď je v elektronike cítiť človeka, sú tie skladbičky celkom príjemné. Pár som si ich pustil a celkom príjemne sa to počúvalo, majú svoju atmosféru. Radšej mám živé nástroje, ale je to vkusné, elektroniku bez ducha nemám rád.
Zaznamenané

rady
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 618


« Odpoveď #5 kedy: 20. Február , 2005, 19:26:16 »

:-) dakujem
Zaznamenané
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #6 kedy: 22. Február , 2005, 09:08:29 »

Rady si to zobral nejako jednoducho každý si dá námahu a čosi pridá na čo chce počuť názor Ty si si to značne zjednodušil a máš tu aj ftp a svoj adresár takže ??
Zaznamenané

tatko fóra
rady
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 618


« Odpoveď #7 kedy: 22. Február , 2005, 09:55:01 »

Guitman, nerozumiem tvojej vytke. Co je na tom, ze som pridal odkaz na moj web? Inac ake kodovanie si mam nastavit v Opere, aby sa mi tezt zobrazoval normalne?
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 28. Február , 2005, 19:54:02 »

no to kodovanie musis dat do Central European/Windows-1250 ked mam zapnutu aicky tak mi to tento web rozhadze koli diakritike..vzdy to musim zmenit ked sem idem. Smútim
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 28. Február , 2005, 20:14:20 »

ja sem nemozem chodit ani cez Operu, ani cez IE. musim pouzivat browser Xana, prvy co mi padol pod ruku. vyuziva html a css engine z IE, vlastne je to nieco na sposob avant browser. na kazdom inom pc mi toto forum ide aj v Opere, aj v IE. zvlastne je, ze ked tuto stranku otvorim napr v IE, tak sa nezobrazi, ale ked pozriem kod stranky, tak ho vidim uplne cely. a aj tu v Xane mi pise chybu v java skripte, mozno je to preto. tak toto bolo k teme.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #10 kedy: 04. Marec , 2005, 23:33:27 »

RADY - slubil som, ze sa k Tvojej tvorbe este vratim. Mas to na pomerne vysokej urovni, znie to dost profesionalne a je tam vela momentov, s ktorymi sa viem ztotoznit. Prave preto sa k jednotlivym veciam vyjadrim trochu hlbsie a mozno (akoby) aj kritickejsie... Ked som to pocuval prvy raz vsetko po sebe (a pisal si k tomu poznamky :) ), tak uplnou nahodou som tesne predtym mal pusteny novy Massive Attack, takze niektoe veci som bral nechtiac prils vazne :) basen_z_fjordu je pekna skladba, pekne tam zneje klavir. Trochu menej sa mi pacia zvuky tych ""slakov"", zneju mi lacno, s kvalitnymi samplami by ten motiv bol prenadherny. Moc ma nedostal ani spev, pride mi trosku naivny (nie textom - texty nikdy moc nepocuvam). A zda sa mi trochu nekvalitne odsnimany, pocut trochu viac perkusivne zvuky (b, p, mlaskance), akoby si nepouzival sietku pred mikrofonom. A rozhodne by tomu spevu prospelo viac kompresoru. funky_bass_orchestra - je dobra haluz, po niekolkych pocutiach sa mi lubi este viac, v prvej poznamke som mal, ze vela hallu, ale teraz neviem, co som tym mal na mysli :)... Jaj, hej, bicie mi zneju prilis zdaleka, je to samozrejme vec vkusu. Ale inak je to dost dobra vec. f_mol - je dost dramaticke, znovu mi tie zvuky pripadaju lacne, keby sa to viac podobalo orchestru, bol by to narez... Ale konci to prilis rychlo... Zase ak to ma byt ako predohra k funky-bass, je to OK. mdma_run - je dost nadupane, ale viac by sa mi to lubilo so zvukovo agresivnejsim zaciatkom, aj s agresivnejsimi syntakmi. Spev ma podla mna tie iste nedostatky, ako v prvej veci. Viem si ho predstavit s ovela mensim hallom, v uplne inom priestore, a trebars nejak trochu doprzneny, bud trosku skresleny, alebo telefonovitejsi... A cela skladba sa mi zda moc nahallena. distorted_disorder - pouzil by som uplne iny zvuk gitary, iny hall. Inak je to perfektne. Ta syntakova basa sa mi tiez dost lubi. orchestral - je mi dost zname, nieco sa mi zda, ze si pisal na stranke o TA3. Znovu mi trolinku vadia tie zvuky, pacilo by sa mi, keby zneli naozajstnejsie. Inak je to spravne temne, s vybornou atmosferou. prichod_valkla - je pohoda, deje sa tam toho pomenej, ale vobec nevadi. Inak sa mi lubi tvoje ponatie hudby, ma svojsku atmosferu. Tvoje nahravky zneju celkom cisto (na rozdiel od mojich hlavne starsich ""patlanic"" :) ) a vsetky moje reci ber tak, ze niekedy rad veci prilis rozoberam Žmurk...
Zaznamenané
rady
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 618


« Odpoveď #11 kedy: 05. Marec , 2005, 20:35:45 »

radstis, dik :combo: - kritiku beriem a som si tych veci vedomy, tam, kde si mi vytykal zle zvuky, som naozaj este nemal dostatocne sample, spev bol nahravany bez sietky cez "no name" mikrofon... spev radsej ani nekomentujem, v basni z fjordu som ho musel brutalne vyrovnavat, aj tak ni je intonacen city, holt zo mna spevak nebude... casom som sa uz co-to naucil a dalsie veci, ked nejake budu (nemam na to uz moc casu), by mali byt technicky lepsie, pretoze som zainvestoval do "domaceho studia". Este raz dik, moc si ma potesil. inac skladby z tvojej stranky mi nejdu stahnut:(
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #12 kedy: 05. Marec , 2005, 21:14:44 »

rady - ooops... uz to funguje, mal som nespravne napisane linky a uz to bolo aj par tyzdnov :p: ... Dik za upozornenie :)...
Zaznamenané
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #13 kedy: 05. Marec , 2005, 21:34:28 »

Rady nic v zlom len sa mi páči keď si niekto dá námahu a nahrá niečo kvôli fóru.Je jednoduchšie stiahnuť link ako bruzdať po Tvojej stánke. :)) čo sa týka diakritiky mne ide bez problémov.Tak fakt neviem.
Zaznamenané

tatko fóra
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #14 kedy: 05. Marec , 2005, 22:21:37 »

Rastis, tak som si teda vypocul tie songy z tvojej stranky, dlho som ich zanedbaval. Pekne sa hras s elektronikou, skladby sa celkom prijemne pocuvali. Teraz este pocuvam prvu, napadlo mi - pridat tam nejaky vokal :) a pekne zefektovany (vysielacka atd), ak vies o com vravim. Jediny song, ktory som naopak musel zrusit bol Geek, ten sa mi nepacil, neprijemne pocuvanie :)
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.076 sekund, 22 otázok.