Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 05:29:29
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: IbanezS470BK  (Prečítané 10822 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kubo
okukávač

Príspevkov: 0


« Odpoveď #15 kedy: 24. Február , 2005, 19:06:41 »

lampova 50 ti bude stacit v pohode aj do mensich klubov na koncertiky...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #16 kedy: 25. Február , 2005, 09:49:56 »

Citácia
Originally posted by frakos moze ta S540 stat 1600eur?!?!? v muzikery ju nevidim.... celkovo ked pozeram ibanezy roznej rady ci uz S,RG .... v jednej cenovej hladine, tak velky rozdiel nevidim, rovnake drevo,HW,...
Nie, S540 nemoze stat 1600eur. Kamos ju kupil za nejakych neviem presne kolko, ale do 20 litrov, a ked pozres nahodne Google, najdes ceny od 400 do 500 eur. Uz sa nevyraba, takze preto ju v Muzikery nenajdes. Inak, to tak byva, ze ci S alebo RG, tak v jednej cenovej relacii budu osadene podobne. Az na signovane modely, kde platis dost zato, ze mas ""niekoho"" gitaru. Inf bude asi modelove oznacenie snimacov, ibanez tak znacieva (V1, V2, V7, V8, QM1, QM2 atd. atd. ). Co som hral na zopar ibanezackych snimacov, tak ma nikdy moc neoslovili. Sice kvalitne prevedenie (alnico magnety, zaliate vo vosku...) ale inak take nemastne-neslane. Samozrejme na lacnejsie gitary davaju rovnaky ausus, ako vsetky ostatne podobne firmy v okolii, akurat si tam davaju tie svoje oznacenia. Na uplne najlacnejsich modeloch maju tie snimace nazov Powersound, ale byvaju to vlastne akekolvek snimace, co sa v danej lokalite akurat vyskytuju...
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 25. Február , 2005, 12:05:31 »

tak OK, nieco ste ma naucili.... niekedy bud tyzden nasleduje cesta do BA a omakavanie.... budem sa rozhodovat medzi Ibanez RG250-BRB a Yamaha RGX420S-GRS .Tieto 2 modely totiz maju fyzicky v auparku. Pojdem vsak aj do dalsich predajni a budem vyhladavat Ibanez S470-BK alebo Ibanez RG320FM-TL a este tu Ibanez S540. Ja poznam v BA tieto predajne: 1.muziker, 2.potom myslim, ze ta ulica sa vola medena tak tam su hned dvoje(nedaleko ako mal Boboš hudobniny) 3.a este poznam jedni nedaleko michalskej po rozume mi chodi ""u zichiho"" :) poznate este nejake ine, okrem tej na stanici?Huh!? a ten bazar na obchodnej este funguje?
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 25. Február , 2005, 12:48:12 »

Mám pocit, že poznáš všetky. Ešte pri Redute sú jedny, ale tam je v podstate to isté, čo u Zichiho.
Zaznamenané

Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #19 kedy: 25. Február , 2005, 16:52:33 »

to Brngac: 50W lampovych je viac ako 100W tranzistor. Ber lampovu 50-tku.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 25. Február , 2005, 17:04:47 »

Ad Frakos- Este bol obchod na Mlynskych Nivach v budove autobus. stanice, ale uz som tam dlho nebol, tak neviem
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #21 kedy: 25. Február , 2005, 22:26:22 »

Citácia
Originally posted by dandan Ad Frakos- Este bol obchod na Mlynskych Nivach v budove autobus. stanice, ale uz som tam dlho nebol, tak neviem
V TOM OBCHODE SI NEKUPIM NIKDY ANI BRNKATKO !!
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #22 kedy: 28. Február , 2005, 08:44:58 »

myslim, ze tam co sa gitar tyka ma len washburny...
Zaznamenané

Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #23 kedy: 28. Február , 2005, 19:04:00 »

rastis: neviem co vidis take strasne na tom obchode ze tam ani bnkatko nekupis. je tam fayn predavac. kamos skusal tam asi 6 efektov a jeden zaplatil s tym, ze ho chce vyskusat v susobni na svojom kombe a ked sa mu nebude lubi, moze ho vratit a chlapik mu vrati plnu sumu. tak sa aj stalo. neviem, ale myslim ze toto by v auparku alebo na medenej nehrozilo...
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #24 kedy: 28. Február , 2005, 19:08:28 »

bazar na obchodnej na 99.99% neexistuje. nejak si teraz neviem spomenut ale bol v likvidacii uz davno.
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #25 kedy: 28. Február , 2005, 20:42:54 »

Muziker neznasam, ich sortiment je priserny. Mada Music ma od dokonalosti daleko, ale citim sa tam oveal lepsie ako v Muzikeri. A maju tam pre mna oveal zaujimavejsiu ponuku.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #26 kedy: 01. Marec , 2005, 00:23:59 »

Citácia
Originally posted by Darthez ...rastis: neviem co vidis take strasne na tom obchode ze tam ani bnkatko nekupis. je tam fayn predavac...
Vzdy ked pridem do obchodu, snazim sa posobit slusne, nahlas na zaciatku a na konci pozdravym, "Prosim vas pekne", "Dakujem pekne" a pod. Spominam to preto, aby bolo jasne, ze nechodim do obchodov nepriatelsky naladeny a nevyhladavam zbytocne roztrzky (lebo aj taky "zakaznici" existuju). V uvedenom obchode som sa svojho casu ovsem raz neudrzal a spytal som sa ich, ci som navstivil kokotov alebo som ten koko*t ja a odisiel som necakajuc radsej na odpoved ( :) ) vediac, ze som tam bol fakt naposledy. Bolo to uz davnejsie (rok - rok a pol). Ono sa ten moj pocit (ze su kok*ti) zacal este davnejsie. Raz som sa tam pytal, ci nemaju 3-polohovy prepinac na Les Paul. Suverenne mi chalan ukazal malinky prepinacik, co sa pouziva na rozpinanie cievok humbuckeru. Vysvetlil som mu, ze som mal na mysli nieco ine. On mi na to, ze vsak to je ono (ten miniprepinacik), ze to sa pouziva na Les Paule na prepinanie snimacov. Tak sme sa chvilku natahovali, ze ci to je alebo nie je ono atd. atd. Ako na potvoru tam nemali ziadnu gitaru, kde by som mu dokazal a ukazal, co je 3-polohovy prepinac na Les Paul. Odisiel som s divnym pocitom. Dalsi raz (asi pol roka na to) som tam zavital, neviem uz co som chcel. Bol som v predajni sam. Chalan telefonoval a vobec si ma nevsimal. Po asi piatich minutach som mu zacal gestikulovat, ze som tam. On sa mi otocil chrbtom. Tak som odisiel stale este bez slova. Do tretice (a naposledy) som zhanal strunnik na spanielku. Niekomu som akurat daval doporiadku staru spanielku bez kobylky, strunniku, vlastne bez vsetkoho. Mal som iba hmlistu predstavu, ako to budem riesit. Spytal som sa teda v tom obchode chalana, ci maju nejake strunniky na spanielku. Vraj ano, ze aky by som potreboval. Ja som mu na to povedal, ze presne neviem, nech mi ukaze, ake vlastne maju. On mi na to odpovedal, ze jasne, ale nech mu poviem, aky potrebujem. Ja som mu na to, ze neviem, chcem sa najprv pozriet, ake maju. On, ze maju vselijake, ale on predsa nevie, aky potrebujem ja. To uz bolo vo vzduchu celkom hmatatelne napatie. Tak som ho priamo poprosil (aj ked pomerne namrzene), nech mi vylozi vsetky na pult, ze bude to asi najjednoduchsie. On mi povedal, ze mi nic nevylozi. Bolo jasne, ze sme skoncili, tak som sa vlastne uplne zbytocne spytal este, ci teda vobec nejake strunniky maju, ked ich nechce ukazat, na co odpovedal, ze nie, nemaju. Tak som sa nahlas zamyslel nad tymi kokotmi a uz nikdy tam nepojdem. Nie preto, co som im povedal, ale viem, ze sa tam neda nic vybavit, lebo su to kok*ti !! Neviem, ci som sa rozpraval stale s tym istym chalanom, skor nie, tvare si moc nepamatam. Podla mna je to cela divna firma...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #27 kedy: 01. Marec , 2005, 00:33:04 »

Citácia
Originally posted by MageZ ...Muziker neznasam, ich sortiment je priserny...
Maju v ponuke Fender, Epiphone, Ibanez, Godin, Marshlall, Hugghe&Kettner, Yamahu, Behringer, Shure atd. atd. Co na ich sortimente sa Ti zda priserne ? Ja mam s nimi tiez cerstvu zlu skusenost (s objednavkou a dodavkou veci z online shopu), ale na predajni su podla mna mili, posobia kamaratsky, veci co predavaju sa daju bez problemov osahat, vyskusat... Tak neviem...
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 01. Marec , 2005, 00:36:01 »

rastis, tu prihodu si si mal nechat na stretnutie, ale uz takto som sa dobre pobavil. potom mi ju musis porozpravat, aby som vedel, ci to vies ustne podat rovnako putavo. :D
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #29 kedy: 01. Marec , 2005, 02:09:54 »

Rastis - pekné, pútavé rozprávanie. Tiež by som sa asi nezdržal. :) Ale ja som na autobuske nemal nikdy zlú skúsenosť, pred rokmi tam robil jeden kamarát Lerry, teraz tam robí iný - Rasťo, tak tam rád raz začas zavítam (aj keď je to trochu od ruky), aspoň prehodím slovo. Možno si narazil na tých nesprávnych, robili tam určite viacerí, ktorých som nepoznal.
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.077 sekund, 22 otázok.