Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 15:41:12
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: IbanezS470BK  (Prečítané 10806 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #30 kedy: 01. Marec , 2005, 08:31:36 »

nechcel som tam ist, ale schvalne pojdem a poziadam nech mi ukaze ake maju strunniky na spanielku :)) ... tuto veselu situaciu by som rad zazil na vlastnej kozi :)
Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #31 kedy: 01. Marec , 2005, 09:35:13 »

Citácia
Originally posted by rastis
Citácia
Originally posted by MageZ ...Muziker neznasam, ich sortiment je priserny...
Maju v ponuke Fender, Epiphone, Ibanez, Godin, Marshlall, Hugghe&Kettner, Yamahu, Behringer, Shure atd. atd. Co na ich sortimente sa Ti zda priserne ? Ja mam s nimi tiez cerstvu zlu skusenost (s objednavkou a dodavkou veci z online shopu), ale na predajni su podla mna mili, posobia kamaratsky, veci co predavaju sa daju bez problemov osahat, vyskusat... Tak neviem...[/b]
Donedavna tam mali polovicku tych znaciek, co teraz. Velmi sa mi paci, ako Behrinher oznacuju za profesionalne produkty...haha.. Ich ponuka strun je katastrofalna (na to, aky velky obchod to je). Ponuka basgitar je tragedia. V lete som tam skusal 2 Yamahy, obidve mali chybnu elektroniku a jedna bola navyse aj mechanicky poskodena zvonka. Tvarili sa, ze je to v poriadku a pytali pekne plnu sumu. Taktiez ked som tam videl jednu drahsiu Fenderu, na ktorej sa vobec nedalo hrat, lebo struny lezali na prazcoch a za pol roka neboli schopny nastavit krk... Takisto super predavac. Kamrat si pred nejakymi 2 rokmu kupil Ymahau ERG (ci take nieco) a z tremola mu vypadla sama od seba skrutka a nesla naskrutkovat naspet, lebo do dreva bola vyvrtana vecsia diera. Dotycny predavac vlozil skrutku naspet a povedal "ĹĄak to je v porĂĄdku". Na to zacala celkom slusna hadka a kamarat si zavolal veduceho. Ten mu to dal bez slova vymenit. No a ked si este spomeniem, ako tu gitaru kupoval, ked sa ho snazili obtiahnut o zhruba 1000 sk....jedoducho krasa...Smútim
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #32 kedy: 01. Marec , 2005, 11:22:03 »

To je este v poho.. tie vase prihody ja ked pridem do obchodu tak tam je taka mila teta a tej ked sa nieco spytam tak mi odpovie: ""Vies ale to by si mi musel ukazat"" No ale mozno lepsie ako keby povedala ze nema.......
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #33 kedy: 01. Marec , 2005, 11:47:13 »

a uz si jej to niekdy ukazal? :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #34 kedy: 01. Marec , 2005, 14:00:07 »

Citácia
Originally posted by MageZ
Citácia
...Velmi sa mi paci, ako Behrinher oznacuju za profesionalne produkty...haha...[/b]
Behringer sa oznacuje za profi firmu sam a predsa necakas, ze predajca bude uvadzat, ze Behringer tvrdi, ze je profi, ale je to ausus :)... A Behringer donedavna robil profi triedu, akurat dnes ide po najnizsich cenach. Co je podla mna super, pretoze ak si niekto moze kupit domaci mix za 3 litre, urcite chape, aku triedu kupuje... Ale dnes je nadavat na Behringer v mode :)... Ale uz sme tak off topic, ze mi neostava, len sa brngacovi ospravedlnit Žmurk...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #35 kedy: 01. Marec , 2005, 14:03:05 »

frakos - inak bol som predvcerom v Auparku a ak som sa dobre pozeral, tak jedine Ibanezy, co akurat mali boli tie lacaky do 10 tisic.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #36 kedy: 01. Marec , 2005, 14:30:46 »

Citácia
Originally posted by Pitu ...Ale ja som na autobuske nemal nikdy zlú skúsenosť, pred rokmi tam robil jeden kamarát Lerry, teraz tam robí iný - ...
Okej, aby som bol objektivny, nebudem hanit tu firmu, koko*t(i) bol(i) ten (alebo ti), s ktorym(i) som sa tam mal cest stretnut pri mojich navstevach.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #37 kedy: 01. Marec , 2005, 20:03:16 »

Co hovorite na Metal master od digitechu? Dala by sa na tom zahrat Metla? diky.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #38 kedy: 01. Marec , 2005, 20:06:05 »

FRAKOS: jasne ukazal... :-)
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #39 kedy: 01. Marec , 2005, 20:33:27 »

brngac:nie si ty z levic? tam sa mi stalo nieco podobne:)
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #40 kedy: 02. Marec , 2005, 08:41:31 »

locksmith - ja som z Levic a co si pre pana zhanal v LV hudobninach, ano tam sa to v pohode stava.... rastis - ratam s tym, idem cez NR a popozeram sa aj tam, snat nieco najdem..... v ruke budem zmolit papierik(ako ked nakupujes v potravinach), kde budem mat zoznam gitar, ktore ma zaujimaju :)...ak sa vsak objavi sikovny predavajuci nepomoze mi ani svaty Jimi. vcera sme s kamosom kupovali prut z uhlikovych vlakien, v hlavach sme mali schemu toho co chceme, predajca nam nakoniec predal to co chcel on a ani sme nevedeli ako. este sa opytal ci treba blocek. dnes sa prut zatazil a zlomil ako sparatko....
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #41 kedy: 02. Marec , 2005, 16:32:43 »

frakos: svojho casu ked som este mlady a hlupy som pestoval cosi ako turistiku po git obchodoch slovenska (bol som vselikde...) ale v lv to nebolo najhorsie. najvacsia sranda bola v lipt mikulasi alebo hradku, uz presne neviem. tam mali umelohmotnu gitaru za 4000 a vraj 'boli by sme radi, keby ste ju kupili, vyzerate s nou uzasne' hehe:) teraz som uz velky a mudry, tak ani necvicim, nieto aby som este po obchodoch chodil...
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #42 kedy: 18. Marec , 2005, 11:09:42 »

Vcera som bol v BA kupovat gitku. V muzikery som skusal yamahu rgx420, vraj novsi typ tohto radu, s tou music-manovskou hlavicou(4+2). Nechal som sa inspirovat ""predatorom""(ak netrepem, ale myslim, ze on ma taku). Som 100% sklamany. Skusal som ju cez Hughes&Kettner, nejake ozrutanske kombo, bol to vlastne simulator aparatov a pod., proste mozno nie zrovna najvodnejsi kus. Gitara na sucho hrala dost nahlas. Samotny zvuk, mal som pocit ako keby bol korpus z umelej hmoty...toto sa umocnilo zapojenim gitary do komba, absolutne hrozne. Stala rovnych 16l. Skusil som teda drahsiu ibanezu, RG-cku okolo 28l, typ neviem(po rozume mi chodi 520? ale pozeram, ze taka ani neexistuje), na sucho dost pekne a rovnako cez kombo. Proste ked si po prvom brnknuti poviete growlingom ""JO"". 28 je vsak vela, takze som siel na medenu(tam kde maju petruciho). Skusil som RG320, skvely pocit z hry, celkom zvladnutelny zvuk(o triedu horsi ako ta v muzikery), cena 17500, zdalo sa mi vela a bola aj dost na pipku nastavena. Potom predomna chlapik postavil ibanez S470 a hned som stiekol. Paradny hmatnik!!! Paradne prazce!!! Zvuk? ""JO""!!! Nezdali sa mi snimace, mam pocit, ze neboli zaliate. Tremolo bolo Ibanez(nedovera). Priznam sa, ze vlastnu skusenost nemam, ale par krat tu hlasno zaznelo, ze ked tremolo, tak potom licencovane floyd-rouse, tak neviem. Najvecsi pruser, ze nebola vobec nastavena. Krk rovny jak pravitko, struny proklate nizko, oktava ani nahodou... Napriek tomu z nej mam velmi dobry pocit. Cena 22. Nezobral som ju, chlap povedal, ze mi ju nastavi a podrzi do stvrtku. Takze mam pred sebov tazky vikend. Myslim, ze skocim do NR a necham sa prekvapit, ak nic ine nenajde tak ju s najvacsou pravdepodobnostou zoberem.
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #43 kedy: 18. Marec , 2005, 11:59:17 »

Ak si bol v MADE a chces od nich aby ti tam nieco nastavili, tak na to zabudni. Su tam nekompetentni chuji, ktori sa tvaria ze vsetkemu rozumeju. Mna sa snazili presvedcit ze ErnieBall struny 0.10 stoja 280sk preto lebo je to cisty nikel. Co je to za p!^@vinu? Ti ludia tam nemaju co robit..
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #44 kedy: 18. Marec , 2005, 16:51:17 »

Citácia
Originally posted by frakos ... Cena 22...
Ale vsak v Muzikeri stoji 18 738,-, podobne v Musik-Produktive Si píš!!! Ibanez pouziva na drahsich modeloch LoPro-Edge system, co je dost vymakany floyd, pouziva ho aj Vai, aj Satriani a robia s nim fakt desne kusky, hlavne Vai. Na S470 je jednoduchsi system, tazko povedat, co vydrzi... V kazdom pripade na gitarach RG3xx je uz dost velky shit, ktory navyse nie je ani len uzamknuty na oboch koncoch... S470 som v ruke nedrzal, ale cosi mi hovori, ze by to mohol byt dobry nastroj... :)
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.034 sekund, 22 otázok.