Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
24. Apríl , 2024, 05:56:54
Strán: 1 2 3 [4] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: IbanezS470BK  (Prečítané 10814 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #45 kedy: 21. Marec , 2005, 08:05:39 »

No to hej! Vidim, ze aj v Muzikeri su S470-ky s roznymi cenami, zeby povrchova uprava??? Sa mi nezda... a hned aj keby hej, trosku vela 4-tisicovy rozdiel.
Zaznamenané

METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #46 kedy: 21. Marec , 2005, 18:51:19 »

hehe frakos floyd-rouse...to je asik neaka ruska licencia..just fun
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #47 kedy: 24. Marec , 2005, 08:25:50 »

Takze, aby ste vedeli aj tato tema prispela k tomu, ze som si kupil S470. Po velkej noci hodim nejke fotos, aj ked neviem ci to ma zmysel pri seriovo vyrabanych kusoch. A mozno skusim nejaku recenziu...
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #48 kedy: 24. Marec , 2005, 09:59:31 »

No to fakt neviem za tú cenu by som tých 10-15 doložil mal handmade tam by som aspoň vedel za čo platím a mal by som ju šitú podža požiadaviek. Viac ako 12 by som za sériovku nedal....ale proti gustu žiaden dišputát...
Zaznamenané

tatko fóra
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #49 kedy: 24. Marec , 2005, 10:28:10 »

Citácia
Originally posted by guitman ...ale proti gustu žiaden dišputát...
Presne, ja by som zas seriovku za 12 nechcel, napriek tomu(alebo hlavne kvoli tomu?), ze uz jednu taku mam a nie je to med lizat :) Inak mal som ju v rukach, povrchova uprava, zvuk, podla mna za tie prachy stoji. Handmade? Toto je v poradi piata gitara, na ktorej budem hrat a napriek tomu, si nedokazem predstavit, ako by som vyrobcovi definoval svoje poziadavky o hratelnosti a zvuku. Samozrejme nemyslim tvar alebo farbu korpusu!
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #50 kedy: 24. Marec , 2005, 11:12:14 »

No jasne ale ja som myslel niečo jazdené za 12l.A definovať by sa dalo predsa aké pražce, aký inlay rádius hmatníka,krku samotná šírka dĺžka menzúry materiál povrchovka no ja by som si teda vedel povedať aj keď hrám len rekreačne.
Zaznamenané

tatko fóra
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #51 kedy: 24. Marec , 2005, 21:13:55 »

frakos - mal by si byt spokojny (pravda ak si ju kupil za normalnu cenu, vsak ano :) ), uz len naucit sa stelovat floyd a do sestice jedine ak JS1000 Žmurk...
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #52 kedy: 29. Marec , 2005, 13:11:43 »

Cena je v muzikery 20000(bez kojunky)(ruku dam do ohna za to, ze este pred tyzdnom v stredu bola za 21300-museli ist zas dole) Ja ju mam z MADY za ""smiesnych"" 21800 ....ahm.... no ano je tam urcity rozdiel, ale furt menej ako posledne :) No, ale ked som sa pytal v muzikery, ze za aky realny cas to vedia doviezt, tak zacal: ""najpr sa musi naplnit objednavka do neviem akej sumy a az potom sa posle... a tak do mesiaca snat pride"" .... e e Chcem povedat, ze do sestice uz asi nebude, toto mi musi vystacit do konca! ..... Leda, ze by boli zas premie :) ... JS1000 nie, este tuzim po LP, barz aj Epiphone....
Zaznamenané

mufto
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 111



« Odpoveď #53 kedy: 26. Jún , 2006, 11:46:40 »

Nazdar.Chcel by som sa spýtať frakosa ako je spokojný so svojou Ibanezou.Hlavne by ma zaujímal názor na to ZR double locking tremolo.Vyzerá zaujímavo ale podozrivo:)
Zaznamenané

Live another day, fly a little higher, find another reason to stay...
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #54 kedy: 28. Jún , 2006, 08:58:59 »

mufto napísal:
Citácia
Nazdar.Chcel by som sa spýtať frakosa ako je spokojný so svojou Ibanezou.Hlavne by ma zaujímal názor na to ZR double locking tremolo.Vyzerá zaujímavo ale podozrivo:)


 . . . dost slusna gitara. . .  .  konstrukcia vyborna, to hned na prvy pohlad vidno   . . .  zvuk plny, \"stavnaty\", sustain vyhovujuci . . . v porovnani s lacnejsimi ibanezami neporovnatelny . . . . a zvuk sa  mi nezda ani tenky ako sa to pri ibanezach hovori . . . . ale asi by som nazor zmenil keby som zahral na gitke s hrubsim zvukom, nejaky gibson .. . .  z tremola nemusis mat strach . ... ja sice nepakujem vobec . ..  gitaru poziciavam chlapovi co to robi  . . . . drzi dobre . . . uz zo samotnej konstrukcie toho tremola asi vidno, ze o.k.  . . . .  ak by malo ist o zvuk tak si s nou vystacim do konca . . .
Zaznamenané

Strán: 1 2 3 [4] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.069 sekund, 22 otázok.