Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
03. Júl , 2024, 11:54:40
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 29 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Henry Toth  (Prečítané 121507 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #165 kedy: 23. December , 2007, 22:12:31 »

chlapci vy mate problemy...mna zaujima na svete jediny gitarista a ten nosi moje gate.....všetko su to ludia a nieje to len cvičenim ako vravi PITU ...musi sa s tym človek narodit ...vnimame energiu a nie len brnkačky...preto Page može hrat aj zle aj tak jeto super

podla mna ked hra niekto zle,tak to super nie je,nech sa vola ako chce
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #166 kedy: 23. December , 2007, 22:18:56 »

asi kto???ja nee? ...Page nehra zle vladko  ty nožno ano on nie...dnes som bol v žiary Na zdravie!
Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #167 kedy: 23. December , 2007, 22:19:50 »

asi kto???ja nee? ...Page nehra zle vladko  ty nožno ano on nie...dnes som bol v žiary Na zdravie!

ja som bol tiez dnes v ziari  Na zdravie!
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #168 kedy: 24. December , 2007, 07:52:45 »

.....všetko su to ludia a nieje to len cvičenim ako vravi PITU ...musi sa s tym človek narodit ...

Napísal som, že musí mať talent a musí poriadne cvičiť. Nikto bez talentu nebude hrať tak dobre.. Žmurk

Dorian - hej, myslím.. Žmurk

Steve Morse je môj veľmi obľúbený gitarista. O hodne viac ako Henry..  Ale určite je to len subjektívny pocit. Henry má technicky na to, aby jeho veci bol schopný zahrať,  mne to takisto nerobí problémy..  Na zdravie!
Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #169 kedy: 24. December , 2007, 09:38:42 »

Pitu,kedy uz nahras nejaku rockovu vec? Nech ta mozme porovnat s tymito velikanmi :)
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #170 kedy: 24. December , 2007, 12:48:27 »

Napísal som, že musí mať talent a musí poriadne cvičiť. Nikto bez talentu nebude hrať tak dobre.. Žmurk

Dorian - hej, myslím.. Žmurk

Steve Morse je môj veľmi obľúbený gitarista. O hodne viac ako Henry..  Ale určite je to len subjektívny pocit. Henry má technicky na to, aby jeho veci bol schopný zahrať,  mne to takisto nerobí problémy..  Na zdravie!

pozri, gitarove onanie mam rad aj ja... ale napr. to video zo studia, tak to nikdy nepochopim.. nepopieram henrymu talent, lebo videl som aj video kde hral Laylu od Claptona.. a ked to mam porovnat stebou tak si to zahral ovela lepsie...
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #171 kedy: 24. December , 2007, 14:53:21 »

Napísal som, že musí mať talent a musí poriadne cvičiť. Nikto bez talentu nebude hrať tak dobre.. Žmurk

Dorian - hej, myslím.. Žmurk

Steve Morse je môj veľmi obľúbený gitarista. O hodne viac ako Henry..  Ale určite je to len subjektívny pocit. Henry má technicky na to, aby jeho veci bol schopný zahrať,  mne to takisto nerobí problémy..  Na zdravie!
ono zahra to technicky barzdo dnes je vela tech.gitaristov,ale postavit sa
na javisko tak aby si ludia všimli ,že tam niekto hra je druha vec Na zdravie!
Zaznamenané

predator
Hosť
« Odpoveď #172 kedy: 24. December , 2007, 15:53:12 »

chlapci vy mate problemy...mna zaujima na svete jediny gitarista a ten nosi moje gate.....všetko su to ludia a nieje to len cvičenim ako vravi PITU ...musi sa s tym človek narodit ...vnimame energiu a nie len brnkačky...preto Page može hrat aj zle aj tak jeto super

Podobne to kedysi povedal aj Andrej Šeban - "Mal som veľa vzorov, tu som odkukal od niečo toho, tu od toho, ale jedného dňa som ostal bez vzorov". Myslím, že touto fázou raz prejde každý, kto to s muzikou myslí vážne.
« Posledná zmena: 24. December , 2007, 15:54:33 od Predator » Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #173 kedy: 24. December , 2007, 16:41:52 »

henry je plesaty tlsty prefajceny. joe ty vyzeras na podiu aj na svoj vek vyborne.

Trochu sa kroť v tom, čo a ako píšeš..
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4301


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #174 kedy: 24. December , 2007, 17:43:47 »

henry je plesaty tlsty prefajceny.

Ukaz nam svoju fotku, nech sa vyjadrime. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #175 kedy: 24. December , 2007, 18:35:56 »

Pan Toth ma podla mna celkom slusnu charizmu. Pamatam si, ako raz strasne davno prisiel do obchodu, kde som akurat postaval a kecal s kamosom. Sice som ho uz raz predtym videl live, ale nespoznal som ho. Vypytal si, ci si moze brnknut na akurat zapojenej gitare. Vyzeral ako podnikatel za vodou, akurat nemal fialove sako (vtedy bolo v mode). Trosku sme s kamosom spozorneli, ze co nam pan biznisman asi predvedie. Zahral cosi podobne tomu spominanemu videu - 10 minut rychlych silenosti - hotovy splaseny kon :). Co Vam budem rozpravat, zostali sme s padnutymi sankami civiet na to miesto kde hral este pol hodinu potom, ako odisiel. Nemusim sa s totoznit s jeho tvorbou, ale herne a charizmou sa vyrovna hocijakej spicke... Mimochodom aj Van Halen mal obdobie, ked trosku pribral, zapustil briadku, prestal pobehovat... Ze na stare kolena opat viacej spubertalnel je zase dalsia vec...
Zaznamenané
jozef sivák
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 164



« Odpoveď #176 kedy: 24. December , 2007, 20:44:32 »

zhanam noty nemate nejake taby od neho alebo noty akordy hocco.dik Popiskujem si
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #177 kedy: 24. December , 2007, 21:15:35 »

Henry je moj dobry kamos a je to clovek ako muzikant a hlavne ako clovek uplne uzasny a ja som rad, ze takito ludia este ziju. Patri im moja poklona.
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #178 kedy: 25. December , 2007, 01:02:42 »

Henry je u nas trošku dalej ako byva v svetovej norme.Prekročil už davno naše hranice hrania.Tiež som jeho kamoš a som na to hrdy..Hlavne ked hra na španele je trošku inde,ma velku charizmu a je velky a hlavne nedoceneny muzikant.verim že sa dostane tam kam patri a su za tym skutočne roky zasluženej driny.. Na zdravie!
Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #179 kedy: 02. Január , 2008, 21:45:44 »

Dostalo sa mi do ruk CD z live vystupenia Henryho a M.Cekovskeho na Bratislavskych jazzovych dnoch. Aj ked ja jazz vobec nepocuvam,toto sa mi fakt paci,je tam 6 skladieb,ktore vysli na albume Spirit of Memory,ale upravene a rozsirene o improvizacie,niektore maju cez 11min..

Kedze par clenov fora tvrdilo,ze Henry vie hrat iba rychlo a nepoznaju jeho tvorbu,tak s jeho dovolenim sem davam ukazky z tohto CD,ktore som postrihal tak,ze som vybral moje oblubene pasaze z jednotlivych skladieb,aj pomale,aj rychlejsie.

Myslim,ze je to dostat aj v obchodoch,takze ak vas to zaujme,da sa to asi aj kupit. Ma to fajn atmosferu a dost dobry zvuk,co som bol prekvapeny.

1.Glorious Morning Sky

* Glorious_Morning_Sky.mp3 (3387.25 KB - stiahnuté 194 krát.)
Zaznamenané
Strán: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 29 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.097 sekund, 22 otázok.