Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
07. Október , 2024, 04:32:01
Strán: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Henry Toth  (Prečítané 121987 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #345 kedy: 07. November , 2008, 10:22:59 »

Tento poznáte ?..pozerá Malchárek F1tku a hovorí..ten Schumacher jazdí príjmne.... Bavím sa skvele Na zdravie!

tak to vis Jirko sa v tom vyzna  Na zdravie! Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #346 kedy: 07. November , 2008, 10:30:15 »

prave som sa v tomto rozhovore http://www.topky.sk/cl/15/112417/Henry-Toth-bol-online- docital ze existuje video zaznam z henryho jamu s billym sheehanom. mate to niekto alebo viete o tom niekto nieco?
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #347 kedy: 07. November , 2008, 10:57:59 »

pitu to je vyraz ako svina prijemne Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele ty hraš prijemne Bavím sa skvele  henry to je ina kava Bavím sa skvele


Henry hral príjemne a basta. Žmurk
Zaznamenané

Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #348 kedy: 07. November , 2008, 11:05:25 »

Henry je všestranný virtuoz.Iste jednotka.Ale podla mna sa nenašiel ešte stále.Nemá ten originálný osobitý rukopis.Ked mi pustia napr.Grigláka tak hned viem že je to on nech hrá čokolvek.Keby mi pustili Henryho tak poviem-super virtuoz ale asi by som ho vždy nevedel identifikovat.To môj laický názor.Ale v nejakom článku sa aj on vyjadril podobne a priznal že stále hladá.Kto hlada-ten najde.Vraj  :)
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #349 kedy: 07. November , 2008, 11:14:42 »

Henry je všestranný virtuoz.Iste jednotka.Ale podla mna sa nenašiel ešte stále.Nemá ten originálný osobitý rukopis.Ked mi pustia napr.Grigláka tak hned viem že je to on nech hrá čokolvek.Keby mi pustili Henryho tak poviem-super virtuoz ale asi by som ho vždy nevedel identifikovat.To môj laický názor.Ale v nejakom článku sa aj on vyjadril podobne a priznal že stále hladá.Kto hlada-ten najde.Vraj  :)

je to podla mna lepsie ako by mal ustrnut na jednom vyraze... Henry je maniak.. pohra hocico
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #350 kedy: 07. November , 2008, 11:17:08 »

Henryho akusticke veci co hrava na nylonke su uzasne, to mu podla mna najviac sedi. Na elektrike to obcas hodne prehana az to niekedy moze byt az hodne otravne. Ale je to vynikajuci gitarista a hlavne muzikant.
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #351 kedy: 07. November , 2008, 11:18:06 »

Henryho akusticke veci co hrava na nylonke su uzasne, to mu podla mna najviac sedi. Na elektrike to obcas hodne prehana az to niekedy moze byt az hodne otravne. Ale je to vynikajuci gitarista a hlavne muzikant.

no mne sa nepaci jedno video zo studia.. to je proste take no... ale stou nylonkou to vie... sakra
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #352 kedy: 07. November , 2008, 11:31:24 »

Henryho akusticke veci co hrava na nylonke su uzasne, to mu podla mna najviac sedi. Na elektrike to obcas hodne prehana az to niekedy moze byt az hodne otravne. Ale je to vynikajuci gitarista a hlavne muzikant.
Plne suhlasim. Zdravíčko Na zdravie!
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #353 kedy: 07. November , 2008, 11:32:27 »

Na elektrike to obcas hodne prehana az to niekedy moze byt az hodne otravne. Ale je to vynikajuci gitarista a hlavne muzikant.

Práveže nič nepreháňal, hral veľmi vkusne, príjemné sóla, občas sa vybláznil, ale nebola to otravná exhibícia.
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #354 kedy: 07. November , 2008, 11:35:18 »

Práveže nič nepreháňal, hral veľmi vkusne, príjemné sóla, občas sa vybláznil, ale nebola to otravná exhibícia.

Potom to muselo byt vyborne :)  Na zdravie!
Zazil som ho uz par krat tak rozbehnuteho ze mi po case zacal liezt na nervy s tou nezmyselnou gitarovou onaniou a chcel som mu priniest hasiaci pristroj ak by mu nahodou zacal horiet hmatnik :).
« Posledná zmena: 07. November , 2008, 11:36:35 od Semish » Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #355 kedy: 07. November , 2008, 11:37:56 »

Na elektrike to obcas hodne prehana az to niekedy moze byt az hodne otravne. Ale je to vynikajuci gitarista a hlavne muzikant.
mne sa páči ako hrá, nič nepreháňa, ani jeden tón nieje mimo, tak neviem čo môže preháňať, asi tak
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #356 kedy: 07. November , 2008, 11:52:40 »

Je jasné že je to virtuoz č1.A rád si vypočujem jeho bezchybnu hru.Hrá príjemne  :) Ale mám rad gitaristov s originálným rukopisom.A zopár ich u nás je.Niektorí maju ten rukopis výraznejší,niektorí sa profiluju a dozrievaju.Feriho som len ako príklad uviedol.Jeho rukopis je nezamenitelný.Je to žijuca legenda. 
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #357 kedy: 07. November , 2008, 11:55:11 »

mne sa páči ako hrá, nič nepreháňa, ani jeden tón nieje mimo, tak neviem čo môže preháňať, asi tak

Tu je to uz aj spominane video kde to podla mna prehana :) :
Tony sice nemusia byt "mimo" akurat to nema ani hlavu ani patu.
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #358 kedy: 07. November , 2008, 12:00:37 »

Tu je to uz aj spominane video kde to podla mna prehana :) :
Tony sice nemusia byt "mimo" akurat to nema ani hlavu ani patu.


m,al by zacat hravat v brutal  death metalovej kapele. tam vsetci piluju a do toho moze solovat  tam by sa nasiel.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #359 kedy: 07. November , 2008, 12:04:01 »

V tej prvej časti sa mu už začalo dýmiť z prstov  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Strán: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.126 sekund, 23 otázok.