Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 06:26:24
Strán: 1 ... 26 27 [28] 29 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Henry Toth  (Prečítané 120118 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #405 kedy: 21. Jún , 2016, 17:58:04 »



Nemozem si pomoct, ale najlepsi diel po vsetkych tych pseudostylovych gitaristov.  Bavím sa skvele

 Na zdravie! Velke pravdy rozprava, hlavne s tymi gitarami 8:43 - najpravdivejsia veticka.
« Posledná zmena: 21. Jún , 2016, 17:58:26 od Branko » Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #406 kedy: 21. Jún , 2016, 21:10:53 »

paci sa mi ako moderator neni ani moderator, a Henry si musi ist sam svoje. Introverti nepatria pred kamery fakt. cele je to uplne strnule sledujem to uz par tyzdnov tento kanal a zatial sa tam nic zaujimave nepovedalo. Chodia sa tam pretrcat prapodivne individua naozaj.
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #407 kedy: 21. Jún , 2016, 21:18:23 »

paci sa mi ako moderator neni ani moderator, a Henry si musi ist sam svoje. Introverti nepatria pred kamery fakt. cele je to uplne strnule sledujem to uz par tyzdnov tento kanal a zatial sa tam nic zaujimave nepovedalo. Chodia sa tam pretrcat prapodivne individua naozaj.
Cele je to zatial v plienkach, absolutne zle zosnimany zvuk - jak debaty, tak gear. A pritom staci tak malo. ALE je super, ze to tu vobec niekto spustil a celkovo sa mi tento serial paci.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #408 kedy: 21. Jún , 2016, 21:23:57 »

inak hento co tam hra od 38 minuty to znie uplne jak tie shredds videa  Neviem
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #409 kedy: 21. Jún , 2016, 21:25:19 »

Cele je to zatial v plienkach, absolutne zle zosnimany zvuk - jak debaty, tak gear. A pritom staci tak malo. ALE je super, ze to tu vobec niekto spustil a celkovo sa mi tento serial paci.

tak ano tieto kanaly vacsinou su o smerodajnych gitaristoch a nie ze .. chalani z garaze prezentuju svoje veci. suverenne najlepsi diel je to urcite s Henrym. Lebo predtym bol s davidom (moderatorom) o jeho veciach a to bolo HROZNE... normalne ze ULTRAHROZNE... za take daco by odvolali Kalinaka uz urcite.
Zaznamenané

frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #410 kedy: 21. Jún , 2016, 22:11:57 »

vzhladom na to ze to nahravali v spalni alebo de a este sa kombinuje rozpravanie s hrou cez aparaty je ten zvuk v pohode....

napriklad mna nudia ucesane predvadzacky znamych gitaristov, aj ked toto posledne je ok, viac ma bavi pozerat amaterskych typkov...
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #411 kedy: 22. Jún , 2016, 00:14:56 »

Henry je kral... Na zdravie!
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #412 kedy: 22. Jún , 2016, 07:56:07 »

Koexistentný zvuk !  Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #413 kedy: 22. Jún , 2016, 09:16:03 »

dobre som sa narehotal pri tom Henrym... zvukovo ma az tak nezaujal, ale pohral pekne veci... Henry je kápo..
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #414 kedy: 22. Jún , 2016, 10:59:49 »

Celkom ma este bavil diel kde bol Lubo Petruska (Chikiliki)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #415 kedy: 22. Jún , 2016, 13:30:53 »

zabavne video, ten chalan co ho spovedal mal stastie, ze to HT utiahol tu hodinu aj sam :) no a samozrejme HT zozral gitaru celeho sveta, to je bez debaty. veci mu hraju jak potrebuje a kedy potrebuje  Neviem
Zaznamenané
kato
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 425



« Odpoveď #416 kedy: 29. Jún , 2016, 09:39:40 »

Celkom ma este bavil diel kde bol Lubo Petruska (Chikiliki)
Henri je gitarovy mag zasluzi si toto oslovenie ,bol super oproti tomu z Cikiliki som sa musel ist par krat nadychnut na balkon a zapalit ze dve cigaretky ne konopne.
« Posledná zmena: 29. Jún , 2016, 09:42:11 od kato » Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #417 kedy: 29. Jún , 2016, 10:38:30 »

podla toho aky druh magie preferujes.. mal obodbia kde nevedel co so sebou a zial aj v hre na gitare.. to bolo len ze .. rychle tony 300bpm zhora nadol zdola nahor po stupnici..

inak celkovo je jeho hra taka neuroticka ci len mne  sa zda? take jak nekludny ton, niektore tony ani nemaju ako keby dotiahnute dlzky a ten nabeh pravackou je taky ze vlastne ani sam nevie co ide zahrat. (co sledujem pomaly vzdy ked ho vidim niekde hrat uz x rokov)  ale teda asi je to naj co doma mame. hlavne je super chlapik mily.  Zdravíčko
Zaznamenané

kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #418 kedy: 29. Jún , 2016, 12:49:22 »

Henri je gitarovy mag zasluzi si toto oslovenie ,bol super oproti tomu z Cikiliki som sa musel ist par krat nadychnut na balkon a zapalit ze dve cigaretky ne konopne.

proti gustu ziaden disputat... ako nerozumiem ti, ale respektujem :) Na mna Lubo posobi uplne inac  Na zdravie!
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #419 kedy: 29. Jún , 2016, 12:53:53 »

podla toho aky druh magie preferujes.. mal obodbia kde nevedel co so sebou a zial aj v hre na gitare.. to bolo len ze .. rychle tony 300bpm zhora nadol zdola nahor po stupnici..

inak celkovo je jeho hra taka neuroticka ci len mne  sa zda? take jak nekludny ton, niektore tony ani nemaju ako keby dotiahnute dlzky a ten nabeh pravackou je taky ze vlastne ani sam nevie co ide zahrat. (co sledujem pomaly vzdy ked ho vidim niekde hrat uz x rokov)  ale teda asi je to naj co doma mame. hlavne je super chlapik mily.  Zdravíčko

nepovedal by som, ze nevie co robi s pravackou :) skor asi lubi divočinku no...
Zaznamenané
Strán: 1 ... 26 27 [28] 29 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 23 otázok.