Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
26. Jún , 2024, 15:23:40
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Henry Toth  (Prečítané 121318 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #75 kedy: 19. Marec , 2007, 09:48:04 »

ak chcete vediet,co vas asi caka na Guitarfeste,tu je nazorna ukazka :)

http://www.henrytoth.com/download.html

naspodu je video na stiahnutie,je to ukazka z nahravania v studiu. Nemozem si pomoct,ale on je fakt blazon  ha ha ha Popiskujem si...v tom dobrom slova zmysle samozrejme :)
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #76 kedy: 19. Marec , 2007, 11:08:56 »

pici, to mam koli tomu stahovat nejaky rm prehravac....to co ma za adminov...
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
rudy
Hosť
« Odpoveď #77 kedy: 19. Marec , 2007, 11:17:27 »

pici, to mam koli tomu stahovat nejaky rm prehravac....to co ma za adminov...
ha ha ha To prve slovo som použil aj ja. S predponou" Do .......    "
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #78 kedy: 19. Marec , 2007, 11:31:11 »

potrebujete na to Real player..


Pozrite si to video, naozaj sa zabavíte. :) Rozmýšľal som, prečo sú tie skladby také, aké sú, na doske, po zhliadnutí videa mi je to jasné...  Popiskujem si
Ale musím uznať, že je tam veľmi príjemná akordicky aj zahratá tá pomalá vecička.
Zaznamenané

samojed
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 101



« Odpoveď #79 kedy: 04. Apríl , 2007, 10:49:53 »

Pitu

Tá akordicky zahratá pomalá vecička je skladba Return To Memories, ktorá je aj na jeho poslednom albume Blue. Tam je ale zahraná iba melodicky. Je to tuším najkrajšia skladba z tohoto albumu.
Zaznamenané

Kam by som chodil? Na dvor...
Roztancujem ja týmto publikum? Roztlieskam ja týmto publikum?
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #80 kedy: 04. Apríl , 2007, 13:53:38 »

ty wole tak tomu sa hovori shredding Bavím sa skvele taku divoku gitaru som uz davno nepocul...
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #81 kedy: 04. Apríl , 2007, 14:06:00 »

ty wole tak tomu sa hovori shredding Bavím sa skvele taku divoku gitaru som uz davno nepocul...

skoro mu zhoreli prsty  Bavím sa skvele
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #82 kedy: 04. Apríl , 2007, 14:26:21 »

ty wole tak tomu sa hovori shredding Bavím sa skvele taku divoku gitaru som uz davno nepocul...

skoro mu zhoreli prsty  Bavím sa skvele

zaujimavo ma pri tych rychlych behoch polozenu pravacku... v takych dakych uplne divnych pozach... Fuuha zíram
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #83 kedy: 04. Apríl , 2007, 17:36:28 »

Pitu

Tá akordicky zahratá pomalá vecička je skladba Return To Memories, ktorá je aj na jeho poslednom albume Blue. Tam je ale zahraná iba melodicky. Je to tuším najkrajšia skladba z tohoto albumu.

to je uzasna skladba, suhlasim ze jedna z najlepsich z albumu Blue  Bravooo
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #84 kedy: 04. Apríl , 2007, 18:48:54 »

pozrel som si to video.
po prve:  Zdravíčko klobuk dole, musim sa priznat, ze som velmi nevedel, ze kto je zac henry. iba co som obcas zapocul, ze nejaky makac  ha ha ha
po druhe: prva polovica toho videa mi pride trochu nudna...taketo nahanacky vkuse mi zas az tak nerezu, clovek zacinal mat pocit, ze mu fakt zhoria prsty ha ha ha
a po tretie: druha polovicka videa sa mi pacila ovela viac...
« Posledná zmena: 05. Apríl , 2007, 09:58:21 od styrioci » Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #85 kedy: 04. Apríl , 2007, 20:46:37 »

Takýto štýl rýchleho behania ma nebaví, pre mňa v tom nie je nič zaujímavé. Nepoviem, keby to bolo v rámci exhibície na koncerte, ale keď je to najväčšia zložka skoro všetkých skladieb celého albumu, tak ma bohužiaľ ten album nebaví. Čakal som trochu premyslenejší. Som zvedavý, či ma ďalší zaujme viac.
Henry má výbornú techniku, aj vie veľmi pekne zahrať pomalé veci, len ako sám hovorí, nechce sa mu, proste je taký, že ho napĺňa hlavne takéto rýchle predvádzanie sa.
Zaznamenané

MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #86 kedy: 04. Apríl , 2007, 21:00:17 »

keby ja viem takto rychlo hrat tiez by som sa predvadzal Bavím sa skvele
taketo rychlosti ma spociatku trosku ohuria, ze waw to je rychlost, ale potom ma to zacne nudit..
Nemam rad nekonecne "mydlenice" ale raz za cas to neuskodi..
Zaznamenané

FALLGRAPP
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #87 kedy: 04. Apríl , 2007, 21:56:26 »

ja som zas lenivy cvicit techniku a radsej si solo zalozim na melodike a peknych tonoch
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #88 kedy: 05. Apríl , 2007, 07:22:05 »

chlapi, ja fakt nechapem isty sposob uvazovania, ktory tu poniektori predvadzate. Nechapem preco musite kazdeho, kto hra rychlo hned odsudzovat a hadzat do kolonky akehosi pozerstva. Nerozumiem tomu. Iste, je strasne vela gitaristov, ale aj hracov na ine hudobne nastroje, ktori chapu svoju hru ako urcite cirkusove cvicenie a predvadzanie sa. Odporucam vypocut si ich tvorbu. Zistite, ze takito ludia su "iba" hraci, resp. instrumentalisti, ktori sikovne hraju, ked hraju rychlo. Spravidla ale vobec nezvladaju pomalsiu hru. Hned je to pocut pri absolutne nezvladnutom vibrate, nulovom preciteni hry a podobne. Pri vypocuti ich "skladieb" zistite, ze su o nicom, ze s prepacenim aj 3 rocne decko zlozi skladbu ovela lepsiu...
Dufam, ze si aspon poniektori uvedomujete, ze Henry naozaj nepatri do tejto kategorie. Je clovek, ktory sa jednoducho prirodzenym sposobom prejavuje rychlou hrou. Nespocetne krat dokazal, ze ovlada harmnonizaciu skladieb, pocuvat ako zvlada jazz, flamenco, blues, ci hard rock je proste uchvatne. Pri vsetkej ucte, malokto dokaze byt natolko univerzalnym chlapikom ako je on. Samozrejme, toto plati pre mnohych dalsich gitaristov, ktorych tu neustale obvinuju z predvadzania sa. Ked uz sme pri tom, predvadzanim je v podstate cela muzika..jednoducho ista forma sebaprezentacia je neodmyslitelnou sucastou tohto umenia a rockovej gitary zvlast. Tak na to nezabudajme...Sorry za dlhsi prispevok Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
beercompatibile
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372


beercompatibile


« Odpoveď #89 kedy: 05. Apríl , 2007, 09:05:44 »

chlapi, ja fakt nechapem isty sposob uvazovania, ktory tu poniektori predvadzate. Nechapem preco musite kazdeho, kto hra rychlo hned odsudzovat a hadzat do kolonky akehosi pozerstva. Nerozumiem tomu. Iste, je strasne vela gitaristov, ale aj hracov na ine hudobne nastroje, ktori chapu svoju hru ako urcite cirkusove cvicenie a predvadzanie sa. Odporucam vypocut si ich tvorbu. Zistite, ze takito ludia su "iba" hraci, resp. instrumentalisti, ktori sikovne hraju, ked hraju rychlo. Spravidla ale vobec nezvladaju pomalsiu hru. Hned je to pocut pri absolutne nezvladnutom vibrate, nulovom preciteni hry a podobne. Pri vypocuti ich "skladieb" zistite, ze su o nicom, ze s prepacenim aj 3 rocne decko zlozi skladbu ovela lepsiu...
Dufam, ze si aspon poniektori uvedomujete, ze Henry naozaj nepatri do tejto kategorie. Je clovek, ktory sa jednoducho prirodzenym sposobom prejavuje rychlou hrou. Nespocetne krat dokazal, ze ovlada harmnonizaciu skladieb, pocuvat ako zvlada jazz, flamenco, blues, ci hard rock je proste uchvatne. Pri vsetkej ucte, malokto dokaze byt natolko univerzalnym chlapikom ako je on. Samozrejme, toto plati pre mnohych dalsich gitaristov, ktorych tu neustale obvinuju z predvadzania sa. Ked uz sme pri tom, predvadzanim je v podstate cela muzika..jednoducho ista forma sebaprezentacia je neodmyslitelnou sucastou tohto umenia a rockovej gitary zvlast. Tak na to nezabudajme...Sorry za dlhsi prispevok Nechajte ma vydýchať

PRAVDU VRAVIS  Bravooo
Zaznamenané

uz radsej nic nepisem, zas by som to musel po case zmenit :)
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.058 sekund, 23 otázok.