Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Máj , 2024, 00:02:50
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Značka Stage Line  (Prečítané 5802 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 11. Jún , 2008, 06:51:21 »

Presne tento aparat aj s bednou mam teraz pozicany na 2 mesiace na odskusanie.

Nehra to zle, ale vcera som to porovnaval s Marshallom DSL100 a ....  hra to trochu inak. Kazdopadne nie je to vobec zly aparat za tie peniaze.


Mas k tomu origos bednu? Lebo s tou to hra nejlepsie.
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #16 kedy: 11. Jún , 2008, 09:02:50 »

ako som napisal, mam tento aparat aj s bednou a je to origos bedna ktora ma vcelku prekvapila a to hlavne konstrukcne. Zoazadu dole ma asi 10cm vysoky bassreflex po celej sirke. Hra to lepsie nez bedna od Kustomu, ale oproti Marshall 1936 to je veru slaby cajik.. ale niekomu moze ten zvuk vyhovovat..  Zdravíčko
Zaznamenané

FALLGRAPP
sevo
stály hosť
*****
Príspevkov: 995



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 11. Jún , 2008, 10:35:22 »

Ja som na tom mal 1960 a s originalom sa mi ten zvuk zda lepsi. Mozno je to aj tou konstrukciou bedne.
Zaznamenané

...vtedy bolo dobre lebo ine nebolo a teraz lebo
sa take už nerobí...
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #18 kedy: 16. Jún , 2008, 08:22:12 »

Dnes mi prišiel mail od Pala Chodelku, tak sa s ním podelím. Bola to reakcia na otázky ohladom tohoto obrázku



Nazdar Matej!
Používam hlavu IMG Stage Line GAT-100R a bedňu IMG Stage Line GAC-124.
Zvuk, ktorý na koncertoch používam je "nezmenený priamy" zvuk aparátu!!! Len na sóla používam ešte delay, aby mali viac priestoru a dozvuku.

Mám to zapojené do efektovej slučky tak, že používam BOSS Line Selector LS 2 - ten nijako nemení charakter zvuku. Slúži na to, aby som mohol prepínať dve nastavenia hlasitosti:
A - to je nižšia hlasitosť, ktorú používam pri backlide-och - doprovodoch.
B - vyššia hlasitosť, ktorú používam pri sólach. V okruhu B mám pripojený aj effect IMG MFX-16, z ktorého používam delay (ako som už spomínal).

Takže backlide hrám na hlasitosti A. V momente, že prepnem na sólo hlasitosť B, zaradím súčasne aj delay.
To je všetko.
 
Čo sa týka zapojenia do reprobedne. Tu sa dá zapojenie prepnúť na 1x4ohm, 1x8ohm, 1x16ohm, alebo 2x8ohm. Mne sa najviac osvedčilo zapojenie 2x8ohm, takže preto vidíš na snímku dva káble. Tie sú ale zapojené len do jednej reprobedne 4x12.
 
Na snímke nie je zapojený footswitch. Je to z jednoduchého dôvodu. Na tomto koncerte som použil len skreslený zvuk, takže som nepotreboval prepínať kanály.
 
Keď sa niekedy dostaneš na koncert Liquid Boogie Roll, alebo Konflikt, tak sa môžeš na to ešte pozrieť, prípadne sa popýtať nejaké ďalšie veci, ktoré by Ťa zaujímali.

Maj sa! Prajem veľa hudobných úspechov. Long live RNR!
Palo Chodelka

www.palochodelka.com
www.palochodelka.tk
www.myspace.com/palochodelka
« Posledná zmena: 16. Jún , 2008, 08:22:30 od MaTeS » Zaznamenané

FALLGRAPP
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.082 sekund, 22 otázok.