Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 05:03:37
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ebay, inzeraty  (Prečítané 87981 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #120 kedy: 08. Marec , 2009, 01:17:55 »

Pretože COLNICA a ďalšie inštitúcie sa neriadia nadpismi na balíkoch ale svojimi smernicami, to by sem mohol dojsť koks s nadpsiom MILKA čokoláda..... Na zdravie!
« Posledná zmena: 08. Marec , 2009, 01:21:36 od RobG » Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #121 kedy: 08. Marec , 2009, 22:23:35 »

Pretože COLNICA a ďalšie inštitúcie sa neriadia nadpismi na balíkoch ale svojimi smernicami, to by sem mohol dojsť koks s nadpsiom MILKA čokoláda..... Na zdravie!

 ha ha ha  Na zdravie!
Zaznamenané
johnzo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1051


A ČO SI TY UROBIL PRE DOBRO SOCIÁLEHO ŠTÁTU?!


« Odpoveď #122 kedy: 11. Marec , 2009, 21:34:43 »

 Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

a proste, ako niekto môže vedieť, že to naozaj nieje gift?  Na zdravie!
Zaznamenané

keby som mal hrat na gitare, nemal by som cas tak pekne Vam sem vypisovat  Zdravíčko
gitara bez paky neni ani gitara ale plavacie prkno
[/quot
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #123 kedy: 11. Marec , 2009, 21:55:23 »

Colnici su uplatni a vzdy ked som nieco kupoval na eBay, tak ma clo+dph stalo tak max 3000 skk (samozrejme tie peniaze nesli statu).
Dokonca mi takyto sposob riesenia navrhli oni sami, co ma vzdy maximalne potesilo, kedze som kupoval dost drahe veci.
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #124 kedy: 11. Marec , 2009, 22:23:26 »

Colnici su uplatni a vzdy ked som nieco kupoval na eBay, tak ma clo+dph stalo tak max 3000 skk (samozrejme tie peniaze nesli statu).
Dokonca mi takyto sposob riesenia navrhli oni sami, co ma vzdy maximalne potesilo, kedze som kupoval dost drahe veci.

 Som frajer
Zaznamenané
misofg
stály hosť
*****
Príspevkov: 931

ABCDEFUCK


« Odpoveď #125 kedy: 12. Marec , 2009, 09:30:15 »

Colnici su uplatni a vzdy ked som nieco kupoval na eBay, tak ma clo+dph stalo tak max 3000 skk (samozrejme tie peniaze nesli statu).
Dokonca mi takyto sposob riesenia navrhli oni sami, co ma vzdy maximalne potesilo, kedze som kupoval dost drahe veci.

Ja mám podobné skúsenostiu na STK. Vždy ked idem s firemnou dodávkou tak nejakú ičovinu si nájdu. Prvý krát som to navrhol ja. A druhí krát už sám chlapík so slovami " keby ste ma nejak motivovali tak som nič nevidel"  ha ha ha
A najväčší gól bol, že som mal v peňaženké najdrobnejšiu tisícku. Tak som ju vytiahol a povedal "ale to je trochu veľa za takú kokotinu" a on že " ja vám vydaám" a normálne vytiahol svoju peňaženku a s úplatku mi vydal pol litra naspäť.  ha ha ha ha ha ha ha ha ha Po ceste napäť som sa nemohol prestať smiať. Kua ešte mi mohol aj príjmový doklad vystaviť.  ha ha ha
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #126 kedy: 12. Marec , 2009, 09:42:09 »

Ja mám podobné skúsenostiu na STK. Vždy ked idem s firemnou dodávkou tak nejakú ičovinu si nájdu. Prvý krát som to navrhol ja. A druhí krát už sám chlapík so slovami " keby ste ma nejak motivovali tak som nič nevidel"  ha ha ha
A najväčší gól bol, že som mal v peňaženké najdrobnejšiu tisícku. Tak som ju vytiahol a povedal "ale to je trochu veľa za takú kokotinu" a on že " ja vám vydaám" a normálne vytiahol svoju peňaženku a s úplatku mi vydal pol litra naspäť.  ha ha ha ha ha ha ha ha ha Po ceste napäť som sa nemohol prestať smiať. Kua ešte mi mohol aj príjmový doklad vystaviť.  ha ha ha

 ha ha ha  ha ha ha  ha ha ha  Bravooo
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #127 kedy: 12. Marec , 2009, 09:42:50 »

Kamoš medzičasom vydražil TRIPLE RECTIFIER cez nemecký EBAY. Chalan na druhý deň zrušil konto, týden sa neozval. teraz odpísal, že Amp je pokazený, ale medzičasom minul peniaze, že mu to vráti na splátky, alebo až v júni....a tom mal 100% hodnotenie.... Na zdravie!
Zaznamenané
Osiris666
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 260


If you try to fuck with me, I shall fuck you too..


« Odpoveď #128 kedy: 12. Marec , 2009, 10:55:57 »

Kamoš medzičasom vydražil TRIPLE RECTIFIER cez nemecký EBAY. Chalan na druhý deň zrušil konto, týden sa neozval. teraz odpísal, že Amp je pokazený, ale medzičasom minul peniaze, že mu to vráti na splátky, alebo až v júni....a tom mal 100% hodnotenie.... Na zdravie!
Fuuha zíram tak to teda fakt potesi  ?§!.
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #129 kedy: 12. Marec , 2009, 11:23:56 »

Kamoš medzičasom vydražil TRIPLE RECTIFIER cez nemecký EBAY. Chalan na druhý deň zrušil konto, týden sa neozval. teraz odpísal, že Amp je pokazený, ale medzičasom minul peniaze, že mu to vráti na splátky, alebo až v júni....a tom mal 100% hodnotenie.... Na zdravie!
tak to uz je potom vazne v riti...ja by som asi fakt nemal odvahu kupovat cez EBAY
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #130 kedy: 12. Marec , 2009, 11:28:24 »

Už máme jeho telefon /nedvíha/  a čoskoro aj adresu.  Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #131 kedy: 12. Marec , 2009, 11:30:34 »

tak to uz je potom vazne v riti...ja by som asi fakt nemal odvahu kupovat cez EBAY

Z USA je to este vacsi adrenalin.  Bavím sa skvele Milujem ten pocit zaplatit a cakat, ci sa este seller ozve.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #132 kedy: 12. Marec , 2009, 11:42:44 »

Už máme jeho telefon /nedvíha/  a čoskoro aj adresu.  Na zdravie!
co ho idete navstivit?

Z USA je to este vacsi adrenalin.  Bavím sa skvele Milujem ten pocit zaplatit a cakat, ci sa este seller ozve.
mam radsej iny druh zabavy  Zdravíčko
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #133 kedy: 12. Marec , 2009, 11:46:15 »

Navštívia ho páni z oddelenia Computer and network Crime. V nemecku je to klasifikované ako podvod, trestná sadza je jasná....

Progi..každý máme nejakú úchylku a ja som si myslel, že Ty máš len to rozbíjanie okien z HIWATMI.  Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #134 kedy: 12. Marec , 2009, 12:45:22 »

Navštívia ho páni z oddelenia Computer and network Crime. V nemecku je to klasifikované ako podvod, trestná sadza je jasná....

Progi..každý máme nejakú úchylku a ja som si myslel, že Ty máš len to rozbíjanie okien z HIWATMI.  Na zdravie!

Kazdy mame to svoje. Hlavne, ze sme stastni.  :) Na zdravie!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.098 sekund, 23 otázok.