Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 10:31:50
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ebay, inzeraty  (Prečítané 87564 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #180 kedy: 24. Apríl , 2011, 22:19:32 »

ved si mozes dat cez dealera custom order a o 3 mesiace to mas
To je nezmysel pre mna - jednak slovensky diler je tak neschopny, ze ma problem napisat mail do Musicmanu a je to zbytocne predrazene.
Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #181 kedy: 24. Apríl , 2011, 22:30:40 »

To je nezmysel pre mna - jednak slovensky diler je tak neschopny, ze ma problem napisat mail do Musicmanu a je to zbytocne predrazene.

vsak to nemusis riesit cez slovenskeho dealera .... a co ten custom ja uz som sa tesil ze karol pojde nahy na namestie, ci nakoniec nic z toho?
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #182 kedy: 24. Apríl , 2011, 22:33:02 »

vsak to nemusis riesit cez slovenskeho dealera .... a co ten custom ja uz som sa tesil ze karol pojde nahy na namestie, ci nakoniec nic z toho?
zhanam to cez ebay :) Dileri ma nezaujimaju. Jop, nic z toho, karol bude behat nahy v skusobni kolecka.
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #183 kedy: 24. Apríl , 2011, 23:18:23 »

zhanam to cez ebay :) Dileri ma nezaujimaju. Jop, nic z toho, karol bude behat nahy v skusobni kolecka.

Nie je vacsi nezmysel cakat (mozno donekonecna) na to kym sa taky kus objavi na ebay?
Nebolo by fakt lepsie si to objednat u nejakeho zahranicneho dealera Musicman, pripadne priamo u vyrobcu?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #184 kedy: 25. Apríl , 2011, 00:25:06 »

Nie je vacsi nezmysel cakat (mozno donekonecna) na to kym sa taky kus objavi na ebay?
Nebolo by fakt lepsie si to objednat u nejakeho zahranicneho dealera Musicman, pripadne priamo u vyrobcu?
Mozno sa nieco objavi v blizkej dobe. :) Ak budem dlho cakat, tak vezmem s klasickym krkom.

Pisal som do Musicmanu sam, odpoved som dostal do 3 dni. Co sa tyka Custom objednavky, tak LEN u distributora (je jedno akeho, ale ked uz, tak ratam aj so zarukou - zato nechcem riesit zahranicneho distributora) takto "na dialku" a osobne sa da priamo vo fabrike dohodnut - lenze to je pre mna momentalne rozpravka. :) A dalsia vec - takyto "custom" sa vyrabal ako vyrocny model, pretoze bezne sa eben hmatnik a ockovany krk nedava na silhouette special. Jedina moznost je este BFR Roasted neck, len ten zas nema Hardtail a je kurevsky drahy nato, ze tam je "len" ten hmatnik s krkom oproti beznym modelom (takmer o tisicku). Cize pri custom objednavke to vychadza dost draho, tak preto cesta Ebayom.  Na zdravie!

Skusam len, prachy su. Ked ma prejde trpezlivost, tak vezmem ten BFR a zafixujem tremolo.  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 25. Apríl , 2011, 00:28:57 od Branko » Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #185 kedy: 25. Apríl , 2011, 07:08:47 »

Mozno sa nieco objavi v blizkej dobe. :) Ak budem dlho cakat, tak vezmem s klasickym krkom.

Pisal som do Musicmanu sam, odpoved som dostal do 3 dni. Co sa tyka Custom objednavky, tak LEN u distributora (je jedno akeho, ale ked uz, tak ratam aj so zarukou - zato nechcem riesit zahranicneho distributora) takto "na dialku" a osobne sa da priamo vo fabrike dohodnut - lenze to je pre mna momentalne rozpravka. :) A dalsia vec - takyto "custom" sa vyrabal ako vyrocny model, pretoze bezne sa eben hmatnik a ockovany krk nedava na silhouette special. Jedina moznost je este BFR Roasted neck, len ten zas nema Hardtail a je kurevsky drahy nato, ze tam je "len" ten hmatnik s krkom oproti beznym modelom (takmer o tisicku). Cize pri custom objednavke to vychadza dost draho, tak preto cesta Ebayom.  Na zdravie!

Skusam len, prachy su. Ked ma prejde trpezlivost, tak vezmem ten BFR a zafixujem tremolo.  Bavím sa skvele
Chod za Talianom, on vybavi.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #186 kedy: 28. Január , 2014, 16:14:19 »

http://www.ebay.com/itm/271378954366 - kto z Vas to kupil ? :)
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #187 kedy: 28. Január , 2014, 16:19:51 »

asi jedine Trnka  Bavím sa skvele
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #188 kedy: 28. Január , 2014, 16:27:09 »

to je teda riadna hipsterovina :D
Zaznamenané
crespi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 585



« Odpoveď #189 kedy: 21. August , 2014, 23:27:22 »

Paradny kusok  Bavím sa skvele

http://www.ebay.com/itm/Electric-Guitar-Highlander-6-String-Les-Paul-Body-with-Strat-Pickups-/171421158247?pt=Guitar&hash=item27e97f4b67
Zaznamenané
epiphonic
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 734



« Odpoveď #190 kedy: 22. August , 2014, 01:44:34 »

riadny hybryd
Zaznamenané

slow riffs / bong hits
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #191 kedy: 20. Júl , 2017, 20:56:32 »

Krista,chcel som kúpiť gitaru cez Ebay a dostal som ban Ja som čert..

Stalo sa to už niekomu?
Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #192 kedy: 20. Júl , 2017, 22:55:05 »

to preto lebo urazas Pana  Zdravíčko
Zaznamenané
icotech852
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 508



« Odpoveď #193 kedy: 21. Júl , 2017, 06:19:01 »

jj,to nastve ked posielas money na ucet predajcu a zrazu ti pride mail od ebay ze si zablokovany.Proste ban bez vysvetlenia,upozornenia... takto sa to nerobí...

Nakupoval som tam bez problemov pred 5 rokmi,ale toto ma sokovalo.Ebay sa nejak zmenil,neodporucam.
« Posledná zmena: 21. Júl , 2017, 06:31:07 od icotech852 » Zaznamenané

Jackson X Kelly,Marshall JVM,Greenbacks
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #194 kedy: 21. Júl , 2017, 07:47:58 »

niektori predajcovia blokuju krajiny. Napr ked som nakupoval v D bolo to v pohode, no ked som sa prihlasil z IP adresy vo FR bol to ban
Zaznamenané
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 23 otázok.