Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 18:44:46
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ochrana lampaca pred zimou a vlhkostou  (Prečítané 1694 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« kedy: 13. August , 2006, 22:02:19 »

no tak toto ma zaujima ... ci existuje dajaka finta (skrinka alebo co) do ktorej by som mohol dat lampac a ochranilo by ho to pred vlhkostou hlavne a aj pred zimou trochu ... cez zimu aby to vydrzalo pocas casu ked tam je chladno aby sa nenarosilo a tak ...
ze by pocas tepla zatvorilo a drzalo by to dajaku teplotu nejaky cas ... existuje daco take ? alebo sa to da dajako vyrobit ?
Zaznamenané

mufto
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 111



« Odpoveď #1 kedy: 13. August , 2006, 22:19:29 »

No neviem...asi len brávať domov alebo alternatívy typu elektrický ohrievač pri aparáte v kuse zapnutý...alebo v kuse zapnutý lampáč a tak...:) ale to asi nepojde...ja ten svoj nosím k druhému gitaristovi domov lebo to mám kusok z garaze.ale je pravda že to je len koncák...také kombo by sa mi nosiť nechceloB)
Zaznamenané

Live another day, fly a little higher, find another reason to stay...
telcontar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 433


« Odpoveď #2 kedy: 13. August , 2006, 23:25:53 »

Citácia
Ja som si nechal na vsetko /hlava bedne efekty/ vyrobit HARD CASEy a nemam najmensi problem.Vsetko je 100% chranene,lahko sa to prenasa /ma to kolecka/ je to skladne vodotesne a vraj to dokaze dost dlho odolavat aj ohnu.Zvnutra je to makke,takze to otrasy vyrazne tlmi.Navyse /co je velmi dolezite/ je to aj lahke.Mozno budu mnohi oponovat,ze je to velmi nakladne.Ano je,ale ked som si po pol roku pozrel ten case a videl vsetky skrabance a narazy ktore schytal a predstavil si,ze to vsetko mohlo byt teraz na boxe,alebo hlave......brrrrrrr.......povazujem to za super investiciu.Aparatovu hlavu mam uz cca 7 rokov pohral som s nou strasne vela koncertov a je v takom stave,akoby prave vysla z tovarne.Da sa z nej jestTakze moja rada znie HARD CASy.


troska drahe ale ako povedal Jimmi, spolahlive
Zaznamenané

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 13. August , 2006, 23:37:56 »

a cena ... Huh!
Zaznamenané

telcontar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 433


« Odpoveď #4 kedy: 13. August , 2006, 23:54:04 »

no ked to ozaj chces vediet. No nikto nevravel ze je to lacne riesenie, ale na druhej strane je to investicia ktora ti v konecnom dosledku moze usetrit peniaze
Citácia
imi kde ti robili cases?Pises ze niesu nakladne ja som daval robit rozpocet a na box mi povedali 9000 a na hlavu+8u rack 11900. Daj nejký dobrý tip.

Ja som si ich nechal vyrobit v Trnave u Marcela Segenyho.Prvotriedna 100%-na praca.Ceny zhruba zodpovedaju tym tvojim.Ale Marcel nepouziva taku tu preglejku potiahnutu protismykovym povrchom,ale taky nejaky material co neviem specifikovat.....je strasne pevny odolny a lahky a este aj super vyzera Je to skor ako nejaky plast,ale zvnutra mam tenucku vrstvu dreva ana ktorom su tenke pasiky takeho velmi husteho molitanu.
Zaznamenané

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #5 kedy: 14. August , 2006, 07:32:54 »

Ten materiál na výrobu hard case,rackov ... sa volá Astroboard.Kedysi som robil rackové krabice,je to pomerne jednoduché urobiť a hlavne o dosť lacnejšie keď si to človek urobí sám.Akurát ten astroboard je dosť drahý-tuším rozmer 1,6x2,2 metra stál okolo 5000sk.Ale robí sa aj preglejka s jednostranným nástrekom-alebo poťahom a tá je o niečo lacnejšia.Ja som kupoval potrebné komponenty v TONAS Trenčín,v Blave by to mal byť www.adamasyn.sk
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #6 kedy: 14. August , 2006, 10:11:01 »

Vyzera to takto.Je to fotka z telefonu,ale na predstavu hadam staci.Pred vlhkostou to ochrani perfektne a teplotu si to tiez nejaky cas udrzi.


* Jimi_Cimbala_Flight_Cases.jpg (31.76 KB, 480x640 - prehliadnuté 170 krát.)
« Posledná zmena: 02. Január , 2007, 18:51:35 od Martinlm » Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 23 otázok.