Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 14:57:49
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Novy stary prirastok - 1974 Hiwatt SE4122  (Prečítané 1609 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« kedy: 08. August , 2006, 17:12:41 »

Takze som sa konecne uplne odvratil od novovyrobeneho vybavenia, demarshallizoval a zohnal vhodnu nevestu k ampu. ha ha ha
Debna je original z roku 1974, ma povodne repraky 50w Fane s obrovskymi magnetmi specialne robene pre Hiwatty. Je vhodna aj na basgitaru, takze by som si mohol nejaku casom zohnat. ha ha ha Je v dobrom stave, napriek tomu, ze na nej bolo dost hrane, patrila jednemu gitaristovi z nejakej starsej nemeckej kapely. Sokujuca je jej hmotnost, kedze je o min. 10 kg tazsia ako Marshall a najtazsia aku som kedy skusal. Musi mat slusne okolo 50 kg, takze to bude fakt zabava, ked ju budem vlacit. Nastastie mi vlezie do auta. Detailne o zvuku zatial kvoli nedostatku testovania pisat nebudem, len mozem povedat, ze rozdiel vo zvuku je daleko vacsi ako som cakal a ze som viac nez spokojny.
Je mi hlavne jasne ze k starym Hiwattom nema vyznam pouzivat ine debny a reproduktory ako tieto Fane, lebo kvoli ich specifickemu zvuku im ostatne debny/repraky potieraju charakter a spinia ich cisty zvuk. Viac neskor a snad aj nejake ukazky, teraz musim hlavne mat priestor, kde to mozem vypalit naplno. :woohoo:


* Progrocker_rig.jpg (92.58 KB, 560x420 - prehliadnuté 440 krát.)
« Posledná zmena: 02. Január , 2007, 18:57:02 od Martinlm » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #1 kedy: 08. August , 2006, 17:48:22 »

Mudro.K HIWATT hlave patri HIWATT box.Inak to nie je ono.
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.038 sekund, 22 otázok.