Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
21. September , 2024, 11:51:15
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Floyd Rose  (Prečítané 42678 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
zakky
Hosť
« Odpoveď #45 kedy: 11. Február , 2010, 15:35:46 »

ten moj ano lebo ma stym uz extremne sere
Zaznamenané
sacho
nováčik
*
Príspevkov: 46


« Odpoveď #46 kedy: 12. Február , 2010, 08:01:46 »

nepoznate niekto fintu na to aby sa mi neuvolnovala ta matica na floyd rose ked hybem pakou v protismere hodinovom? ide o original floyd rose a ta matica je nieco taketo.



Ja som mal podobny problem. Moja paka mala este navyse aj velku vôľu a nesedela poriadne v tej diere. Tak som tu spodnu tycku oblepil jednou vrstvou medenej lepiacej pasky a hned to bolo lepsie a ani az tak nevadilo ze sa ta matka trochu uvolnila.
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #47 kedy: 12. Február , 2010, 09:41:15 »

Ja som mal podobny problem. Moja paka mala este navyse aj velku vôľu a nesedela poriadne v tej diere. Tak som tu spodnu tycku oblepil jednou vrstvou medenej lepiacej pasky a hned to bolo lepsie a ani az tak nevadilo ze sa ta matka trochu uvolnila.

dik to napadlo aj mna tak vyskusam to
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #48 kedy: 12. Február , 2010, 09:47:54 »

mne este napadlo ze mozno aj co sa pri instalaterstve pouziva konsky vlas (take to lanove vlakno) na izolaciu zavitu v trubkach..
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #49 kedy: 12. Február , 2010, 10:01:24 »

no ja som to utiahol kombinackami a som myslel ze som mal uz vyhrate, ale nie potom ma napadlo zakvapnut to nejakym lakom alebo niecim aby sa ta matica nehybala.... ale tak skusim tu pasku dneska alebo to vyjebem zokna
« Posledná zmena: 12. Február , 2010, 10:04:50 od zakky » Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #50 kedy: 12. Február , 2010, 10:11:15 »

na pasku ser, sprav to čo poradil karol... je to sakra dobre, ja som to daval dočasne na zničený zavit na kameni a držalo jak cip Som frajer
« Posledná zmena: 12. Február , 2010, 10:11:45 od pelko » Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #51 kedy: 12. Február , 2010, 10:18:42 »

mne este napadlo ze mozno aj co sa pri instalaterstve pouziva konsky vlas (take to lanove vlakno) na izolaciu zavitu v trubkach..
     http://obchod.damoslovakia.sk/katalog/produkty-loctite/zavitove-tesnenia/loctite-55-50m-zavitove-tesnenie-tesniaca-nit/     
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #52 kedy: 12. Február , 2010, 10:20:23 »

takze to len nanesiem na vnutro tej matice zatiahnem a malo by to drzat?
Zaznamenané
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #53 kedy: 12. Február , 2010, 10:24:12 »

nie, normálne obmotaj závit na floyde (nie maticu zvnutra na páke), a potom páku nasaď... musíš zistiť koľko toho konopného vlákna treba nato, aby sa to už nehýbalo... odstavajuce vlakna len odrežeš a hotovo. kedykolvek to môžeš dať preč  Zdravíčko
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #54 kedy: 12. Február , 2010, 10:26:45 »

takze to len nanesiem na vnutro tej matice zatiahnem a malo by to drzat?
to je " cverna",to sa namotá na vonkajší zavit  Na zdravie! ale su aj tekuté tesnenia,ktore sa da naniest na vnutorny zavit,tj. do tej matice,pozri na tej stránke
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #55 kedy: 12. Február , 2010, 10:27:01 »

nie, normálne obmotaj závit na floyde (nie maticu zvnutra na páke), a potom páku nasaď... musíš zistiť koľko toho konopného vlákna treba nato, aby sa to už nehýbalo... odstavajuce vlakna len odrežeš a hotovo. kedykolvek to môžeš dať preč  Zdravíčko

ja praveze nemam zavit na pake, origo floyd to ma nejak inak, tak ako na tom ubrazku ze ta matica horna co je na pake sa prisrobuje nakobylku a ona zhora tlaci na cez podlozku na die dva dzindziky co tam je vidno na tej pake.

na starej gitare s licencovanym floydom tam som mal zavit a tam stacila aj ta paska.
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #56 kedy: 12. Február , 2010, 10:27:30 »

to je " cverna",to sa namotá na vonkajší zavit  Na zdravie! ale su aj tekuté tesnenia,ktore sa da naniest na vnutorny zavit,tj. do tej matice,pozri na tej stránke

ouki dik moc  Som metlak
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #57 kedy: 12. Február , 2010, 10:42:37 »

Mate hrat na Telecastroch alebo lespooloch a mali by ste klud.  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #58 kedy: 12. Február , 2010, 10:51:44 »

Teda ja som antifloydista / mal som gitaru s floydom 2 tyždne a stačilo/,takže sa moc v tom nevyznám,ale je mi divne,prečo sa matica uvolnuje. Pokial je spravne utiahnuta,tak by sa nemala.Ledaže,niekto  "utahoval" a strhol závit /čast zavitu/ a tym padom matica nedrží po celej dlžke zavitu a može sa uvolnovat. Alebo častym šrobovaním sa zavit "opotreboval"  a už nedrží. / hold kvalita materialu/.
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #59 kedy: 12. Február , 2010, 10:52:07 »

Mate hrat na Telecastroch alebo lespooloch a mali by ste klud.  Bacha na vec kamo!

to je pre buzikov  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.087 sekund, 23 otázok.