Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
21. September , 2024, 06:57:17
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Floyd Rose  (Prečítané 42649 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
pelko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2146



« Odpoveď #105 kedy: 25. Marec , 2011, 20:26:50 »

javor je tvrdy jak ďas
Zaznamenané
Eddie
nováčik
*
Príspevkov: 8



« Odpoveď #106 kedy: 19. Február , 2012, 20:31:49 »

Zdravím všetkých gitaristov! Po dlhej dobe som sa rozhodol kupit si novú el.gitaru.  Ale mam s tym malý problém neviem či si mam gitaru kupit z  floyd rose alebo bez, pretože niesom nijaky odbornik a  bojim sa že ked si kupim z floydom tak to 1.nebudem vedet nastavit   2. bude sa mi to rozladovat   Bacha na vec kamo!  !   Posím všetkych skusenych gitaristov aby mi poradili thx! :)
Zaznamenané
georgik
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 691



« Odpoveď #107 kedy: 19. Február , 2012, 20:42:32 »

Zdravím všetkých gitaristov! Po dlhej dobe som sa rozhodol kupit si novú el.gitaru.  Ale mam s tym malý problém neviem či si mam gitaru kupit z  floyd rose alebo bez, pretože niesom nijaky odbornik a  bojim sa že ked si kupim z floydom tak to 1.nebudem vedet nastavit   2. bude sa mi to rozladovat   Bacha na vec kamo!  !   Posím všetkych skusenych gitaristov aby mi poradili thx! :)


vyhladaj si vsetky temy s "Floyd rose" a urcite najdes odpoved.
Zaznamenané

Peavey 5150 Mk.II+ Basson 412(Angled)+Orange PPC412(straight) + Dunlop 535Q + JT-Amps Screamer + Korg Pitchblack + ESP Horizon FR-II (EMG,str Red) - MASAKER
Feat. Planet Waves cables.
MASAKER
majso
stály hosť
*****
Príspevkov: 1133



« Odpoveď #108 kedy: 19. Február , 2012, 21:25:44 »

Ak začínaš a kupuješ lacnú gitaru, tak odporúčam vyhnúť sa lacným floydom.
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #109 kedy: 19. Február , 2012, 21:36:31 »

Mesiah to si pekne napísal  Zdravíčko
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #110 kedy: 19. Február , 2012, 22:31:10 »

kazdy nejak zacinal, moja prva gitara bola s floyd rose a trvalo mi ozaj hodnu chvilu kym som sa to naucil nastavit, ale tak je to so vsetkym, netreba byt zbrkly a treba si na tie floydy najst cas ked ich clovek ma.. potom som presiel na pevnu kobylu a zistil som ze mi to vyhovuje viac..
Zaznamenané

Eddie
nováčik
*
Príspevkov: 8



« Odpoveď #111 kedy: 20. Február , 2012, 19:04:44 »

Chcel by som si kupit jacksona http://muziker.sk/elektricke-gitary/superstrat/jackson_js32rt-dinky-transparent-black.html a niesom si isty že či je dobry chcel by som vediet váš názor. A ked poznate neaku dobru gitar bez floyda tak dajte vediet  Žmurk
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #112 kedy: 20. Február , 2012, 19:21:18 »

hokejky hore su uz strasne out  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
Eddie
nováčik
*
Príspevkov: 8



« Odpoveď #113 kedy: 20. Február , 2012, 19:32:17 »

No ano, to uznavam je to trochu "retro"!  Ale vždy som po takej túžil  ha ha ha  
Ale je to tvoj názor, a berem ho!
« Posledná zmena: 20. Február , 2012, 19:36:50 od Eddie » Zaznamenané
Eddie
nováčik
*
Príspevkov: 8



« Odpoveď #114 kedy: 20. Február , 2012, 19:35:28 »

Najdem neaku z hokejkou dole   Som metlak
Zaznamenané
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #115 kedy: 29. Marec , 2012, 15:13:31 »

Najdem neaku z hokejkou dole   Som metlak
stačí lepše kuknuť stránku Muzikeru a ahaho http://muziker.sk/elektricke-gitary/superstrat/jackson_js23-dinky-natural.html
Zaznamenané
Ozzyc
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 123



« Odpoveď #116 kedy: 29. Marec , 2012, 15:43:04 »

Zdravím všetkých gitaristov! Po dlhej dobe som sa rozhodol kupit si novú el.gitaru.  Ale mam s tym malý problém neviem či si mam gitaru kupit z  floyd rose alebo bez, pretože niesom nijaky odbornik a  bojim sa že ked si kupim z floydom tak to 1.nebudem vedet nastavit   2. bude sa mi to rozladovat   Bacha na vec kamo!  !   Posím všetkych skusenych gitaristov aby mi poradili thx! :)
ak nepotrebuješ floyd, tak kúp bez.. v tejto cene je to "akože floyd", nie floyd..
inak, ako tu každý spomína, za tie peniaze je lepšie kúpiť dačo jazdené.. napríklad: http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,89980.0.html  ..pár mesiacov dozadu som ju riešil, ešte ju mal, ale nakoniec som kúpil z čiech jazdené Véčko také isté v podstate.. a určite to bude lepšie ako nová jacksona za 250e.
 Na zdravie!
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #117 kedy: 18. Máj , 2012, 10:53:01 »

Chalani idem noobovat Bavím sa skvele
Vcera som sa ucil pakovat ale dnes citim ze mi ruka odpadne  Bavím sa skvele Ja nevem ci tie tremola robia tak natvrdo alebo to mam iba tak nastavene napicu alebo ja som iba slaby  Bavím sa skvele Pan Štefan Vai to stlaca jednym prstom co to ma za system alebo pruziny??? Momentalne mam 2 floyd systemy Edge pro a OFR. Ten OFR ide stlacat brutalne tazko lebo mam 4 pruziny. Uz som skusal vymenit za 2 tvrde ale efekt je uplne rovnaky ako pri 4 makkych Beeee Uz aj trojkombinaciu som skusal ale potom su skrutky uz nadroaz pri tele a tym ze sa pruziny napnu tak je efekt zase rovnaky. Na edge pro sice sa da v pohode lahsie ale akonahle zoberiem 1 pruzinu z 3 tak ide enno nuno ale gitara sa potom lahsie rozladi  ?§!.
Zaznamenané

Im a little princess
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #118 kedy: 18. Máj , 2012, 10:55:21 »

praveze to ma ist lahko, nieco mas mozno zle postelovane... vsak preto si to aj ludia casto blokuju, ked to nepouzivaju, lebo niekomu sa to rozladi, uz jak len da na to ruku, ze ide tlmit struny... a pri vytahovani sa to lieta hore dole tiez...
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #119 kedy: 18. Máj , 2012, 11:00:54 »

praveze to ma ist lahko, nieco mas mozno zle postelovane... vsak preto si to aj ludia casto blokuju, ked to nepouzivaju, lebo niekomu sa to rozladi, uz jak len da na to ruku, ze ide tlmit struny... a pri vytahovani sa to lieta hore dole tiez...
ako Edge pro je velmi dobre porieseny system vcera sa mi to rozladilo po 5 hodinach tak o par centikov co som nemal problem doladit. Len pri 2 pruzinach je problem ten ze sa tazko vracia uz do povodneho stavu ale ide lahko. V OFR som velmi sklamany... sprava sa uplne rovnako ako co som mal iba lacnu kopu na Jacksone az nato ze ide tazsie Beeee Uz som pozeral ci to nemoze byt tym ze ten vyrez kde su pruziny so skrutkami nemaju kratku drahu. Ako vyrez na Ibaneze co mam je o 1,5cm dlhsi ako na Deane
Zaznamenané

Im a little princess
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.053 sekund, 23 otázok.