Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 10:28:38
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Music Man - John Petrucci model  (Prečítané 44344 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #195 kedy: 02. Jún , 2009, 21:44:31 »

svoje zohra isto aj psychoefekt - petrucciho fanda sa dosti uz len z fotky tej gitary, rovnako ako vaiov fanusik z ibadnes jemky. no a ked si brnkne na sign svojho idolu, tak aby menil spodare :)

Som fanusik obidvoch :). Nemenil som spodare ani po debate s Mr. Vaiom ... :), je to uplne normalny a pohodovy clovek.
Zaznamenané
Dejvo
Hosť
« Odpoveď #196 kedy: 02. Jún , 2009, 21:45:55 »

svoje zohra isto aj psychoefekt - petrucciho fanda sa dosti uz len z fotky tej gitary, rovnako ako vaiov fanusik z ibadnes jemky. no a ked si brnkne na sign svojho idolu, tak aby menil spodare :)

 Som frajer
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #197 kedy: 02. Jún , 2009, 21:46:00 »

Som fanusik obidvoch :). Nemenil som spodare ani po debate s Mr. Vaiom ... :), je to uplne normalny a pohodovy clovek.
Fuuuuuha... ako si sa k nemu dostal ? Ak to teda nie je tajomstvo.
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #198 kedy: 02. Jún , 2009, 21:46:17 »

Ale zato ine Ibanez Prestige modely sa mi pacili brutalne, alebo napr. JS mi padla do ruky okamzite.
 Na zdravie!

No vidis ako to je subjektivne, mna JS gitara nebavila vobec, podla mna je dokonca zla. A to som ozaj velky fanusik Joea.
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #199 kedy: 02. Jún , 2009, 21:47:50 »

Fuuuuuha... ako si sa k nemu dostal ? Ak to teda nie je tajomstvo.

Nie je, raz som sa s nim bavil pre koncertom G3 vo Vancouveri (rok asi tak 96 ci kolko), to som z neho bol este dost hotovy (dokonca som letel na ten koncert z Toronta do Vancouveru, kedze to bol jediny koncert v Kanade), potom som s nim raz bol vo Viedni den pred koncertom, mal taku podpisovu akciu v Musik produktiv.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #200 kedy: 02. Jún , 2009, 21:47:54 »

...mna JS gitara nebavila vobec, podla mna je dokonca zla...
Moze byt, nehadam sa. Na tom si treba pohrat aspon den, dva... hlavne po RG hmatnikoch. Ina gitara, vyzaduje si iny feeling, inu hru.
Zaznamenané

Dejvo
Hosť
« Odpoveď #201 kedy: 02. Jún , 2009, 21:50:58 »

Moze byt, nehadam sa. Na tom si treba pohrat aspon den, dva... hlavne po RG hmatnikoch. Ina gitara, vyzaduje si iny feeling, inu hru.

Myslim, ze ten zaklad toho ci je gitara ok pre hraca dokazes ohodnotit po chvile hrania. Bud "to" tam je, alebo nie je.

Inac, ktory model Ibanez JS Ta uchvatil ?
My sme ich mali celkom dost a paradoxne najviac nam (kolegom a mne) sedel ten cerveny, kde bola taka ta kresba od nejakeho znameho komiksoveho kreslica ci co... a to je paradoxne Made in Indonesia. Teraz ju ma Jano Balaz z Elanu...
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #202 kedy: 02. Jún , 2009, 21:51:23 »

svoje zohra isto aj psychoefekt - petrucciho fanda sa dosti uz len z fotky tej gitary, rovnako ako vaiov fanusik z ibadnes jemky. no a ked si brnkne na sign svojho idolu, tak aby menil spodare :)
No, to sa snad tyka 13-16 ročnych fandov. Ale nie starych harcovníkov z Gitaroveho fora.  :)
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #203 kedy: 02. Jún , 2009, 21:52:33 »

Myslim, ze ten zaklad toho ci je gitara ok pre hraca dokazes ohodnotit po chvile hrania. Bud "to" tam je, alebo nie je.

Inac, ktory model Ibanez JS Ta uchvatil ?
My sme ich mali celkom dost a paradoxne najviac nam (kolegom a mne) sedel ten cerveny, kde bola taka ta kresba od nejakeho znameho komiksoveho kreslica ci co... a to je paradoxne Made in Indonesia. Teraz ju ma Jano Balaz z Elanu...

Dejvo pozor na to , ak myslis tu s kresbou - obalom Surfing with the alien, tak su dve verzie, jedna lacna a jedna limitovana vyrocna k dvadsiatemu vyrociu vydania albumu ktora stoji dost brutalne prachy.
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #204 kedy: 02. Jún , 2009, 21:54:35 »

No, to sa snad tyka 13-16 ročnych fandov. Ale nie starych harcovníkov z Gitaroveho fora.  :)
co ti ja viem, aj oni tu vypisovali, ze sa dosieraju z nejakeho gearu. bud hraju iba same "brown" tony alebo maju uz vdaka veku problem s analnym zvieracom, za co sa sice netreba hanbit, da sa to liecit, ale verejne by som to neprezentoval :)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #205 kedy: 02. Jún , 2009, 21:55:10 »

Myslim, ze ten zaklad toho ci je gitara ok pre hraca dokazes ohodnotit po chvile hrania. Bud "to" tam je, alebo nie je.

Inac, ktory model Ibanez JS Ta uchvatil ?
My sme ich mali celkom dost a paradoxne najviac nam (kolegom a mne) sedel ten cerveny, kde bola taka ta kresba od nejakeho znameho komiksoveho kreslica ci co... a to je paradoxne Made in Indonesia. Teraz ju ma Jano Balaz z Elanu...
Myslis tu kresbu toho Aliena, ktory surfuje ?
Skusal som JS1000 BTB, u vas v Made, to bolo davnejsie - vtedy prvykrat. Kedysi mi ju kamos pozical na tyzden, celkom som si ju oblubil. Super telo btw.
Zaznamenané

Dejvo
Hosť
« Odpoveď #206 kedy: 02. Jún , 2009, 21:55:34 »

Dejvo pozor na to , ak myslis tu s kresbou - obalom Surfing with the alien, tak su dve verzie, jedna lacna a jedna limitovana vyrocna k dvadsiatemu vyrociu vydania albumu ktora stoji dost brutalne prachy.

Myslim tu lacnu, stala zruba 22000,- SK... mali sme tam vtedy aj tie jeho japonske modru a aj cervenu predtym a co ja viem...  Popiskujem si
Toto hralo jak svina.
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #207 kedy: 02. Jún , 2009, 21:59:04 »

 Sme sa "odklonili" od značky MM. Petrucci si to prečita a presedla opät na Ibanez. Bavím sa skvele
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #208 kedy: 02. Jún , 2009, 22:00:06 »

Sme sa "odklonili" od značky MM. Petrucci si to prečita a presedla opät na Ibanez. Bavím sa skvele
Ale kdeze.  ha ha ha
Inak JP Ibanez hrala tiez famozne. Az raz sa mi ju podarilo drzat v ruke.  Smútim
Zaznamenané

Dejvo
Hosť
« Odpoveď #209 kedy: 02. Jún , 2009, 22:00:49 »

Sme sa "odklonili" od značky MM. Petrucci si to prečita a presedla opät na Ibanez. Bavím sa skvele

Alebo sa nasere a kupi si Sechcter aby bol v kurze...  Som frajer
Zaznamenané
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.083 sekund, 22 otázok.