Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
01. Máj , 2024, 23:49:30
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 39 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: SOZA  (Prečítané 116697 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« Odpoveď #30 kedy: 28. November , 2006, 08:12:55 »

dna 2.11. som pisal mail do SOZY..do dnesneho dna som nedostal odpoved. Je na Slovensku este nejaka ina alternativa ako SOZA? vdaka
Zaznamenané
METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #31 kedy: 07. November , 2007, 16:37:22 »

http://www.slovgram.sk/
http://www.ozis.sk/
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #32 kedy: 18. November , 2007, 20:44:46 »

Kradnú nám oči, kradnú nám uši,
kradnú nám celý svet.
Kde sa tu nabrali, sami sa pozvali,
na všetko majú odpoveď.
Zvyknutí, že dostanú, všetko to čo chcú,
so zemou zrovnajú aj teba.

Kážu nám vodu, sami víno slopú,
na perách med a v srdci jed.
Sami sa vybrali, sami sa spýtali,
sami si dali odpoveď.
Zvyknutí, že na predaj je všetko, to čo chcú,
skúšajú to aj na teba.

Tovar na predaj ... ( my nie sme ) !
Tovar na predaj ... ( my nie sme ) !
Tovar na predaj ... ( my nie sme ) !
Tovar na predaj ... ( my nie sme ) !

Kradnú nám oči, kradnú uši,
kradnú nám celý svet.
Rovnaké výzory, rovnaké názory,
plné rovnakých viet.
Zvyknutí, že celý svet im leží pri nohách,
keď nie si s nimi, tak si proti.

Tovar na predaj ... ( my nie sme ) !
Tovar na predaj ... ( my nie sme ) !
Tovar na predaj ... ( my nie sme ) !
Tovar na predaj ... ( my nie sme ) !
Tovar na predaj ... ( my nie sme ) !
Tovar na predaj ... ( my nie sme ) !
Tovar na predaj ... ( my nie sme ) !
Tovar na predaj ...
Zaznamenané

killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #33 kedy: 19. Marec , 2008, 10:34:05 »

caute.
nemame este vlastne songy nahrate a nemame ani notovy zapis, mame to len v hlavach a text mam na compe...prve vystupenie budeme mat v podniku, o ktorom neviem, ci spolupracuje so sozou alebo nie, v kazdom pripade budeme mat odtial video, na ktorom budu aj tieto nase vlastne songy...moze sa pouzit aj video zaznam ako doklad potrebny na registraciu songu?
diky za rady jimi, co si sem uz napisal, trocha mi to ojasnili, ale stale som z toho dost mimo :)
Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #34 kedy: 19. Marec , 2008, 10:36:41 »

caute.
nemame este vlastne songy nahrate a nemame ani notovy zapis, mame to len v hlavach a text mam na compe...prve vystupenie budeme mat v podniku, o ktorom neviem, ci spolupracuje so sozou alebo nie, v kazdom pripade budeme mat odtial video, na ktorom budu aj tieto nase vlastne songy...moze sa pouzit aj video zaznam ako doklad potrebny na registraciu songu?
diky za rady jimi, co si sem uz napisal, trocha mi to ojasnili, ale stale som z toho dost mimo :)

chod na www.soza.sk,klikni na Kontakty,vyber si uja alebo tetu,ktora sa ti najviac paci a napis jej.
Zaznamenané
killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #35 kedy: 19. Marec , 2008, 11:28:43 »

chod na www.soza.sk,klikni na Kontakty,vyber si uja alebo tetu,ktora sa ti najviac paci a napis jej.
napisal som im na soza@soza.sk Beeee
snad im to pride a odpovedia co najskor, aj ked pochybujem, lebo oproti kapelam, co im vynasaju mrtne love my niesme ani male rybicky, ale len zubrienky  Beeee
Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
Dugo
Hosť
« Odpoveď #36 kedy: 19. Marec , 2008, 11:39:10 »

zacni si viac verit. you must believe  Beeee

ked nevyjde mail, ideme tam osobne
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #37 kedy: 19. Marec , 2008, 12:08:54 »

uprimne si myslim, ze nikoho na ziadnej institucii nezaujima, ze ste zlozili par pesniciek. az Vam ich zacnu hrat v mediach alebo Vam ich niekto vyda na nosici (cize to bude produkt s ciarovym kodom), potom sa je o com s nimi bavit.
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #38 kedy: 19. Marec , 2008, 12:40:23 »

uprimne si myslim, ze nikoho na ziadnej institucii nezaujima, ze ste zlozili par pesniciek. az Vam ich zacnu hrat v mediach alebo Vam ich niekto vyda na nosici (cize to bude produkt s ciarovym kodom), potom sa je o com s nimi bavit.

presne tak
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #39 kedy: 19. Marec , 2008, 12:44:51 »

uprimne si myslim, ze nikoho na ziadnej institucii nezaujima, ze ste zlozili par pesniciek. az Vam ich zacnu hrat v mediach alebo Vam ich niekto vyda na nosici (cize to bude produkt s ciarovym kodom), potom sa je o com s nimi bavit.

jo, my ale teraz riesime autorske prava, tie si moze vybavit predsa kazdy... proste nechcem aby nas niekto vykradol este pred nasim uspechom  Bavím sa skvele to by som si vlasy vytrhal keby som pocul nekoho to hrat v radiu.. a my mozme ist vis kam..
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #40 kedy: 19. Marec , 2008, 13:29:22 »

jo, my ale teraz riesime autorske prava, tie si moze vybavit predsa kazdy... proste nechcem aby nas niekto vykradol este pred nasim uspechom  Bavím sa skvele to by som si vlasy vytrhal keby som pocul nekoho to hrat v radiu.. a my mozme ist vis kam..

pozri...pokial SOZA nebude mat z teba nejake prachy - to znamena,ze budete mat v predaji CD,alebo budete hrani v radiu - tak ste pre nu ABSOLUTNE nezaujimavi  Žmurk
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #41 kedy: 19. Marec , 2008, 13:35:26 »

pozri...pokial SOZA nebude mat z teba nejake prachy - to znamena,ze budete mat v predaji CD,alebo budete hrani v radiu - tak ste pre nu ABSOLUTNE nezaujimavi  Žmurk

jo tak to musime spravit tak ako to rastis radil v druhej teme.. my len chceme dokazovy material ze tie veci sme vytvorili my, iba pre pripad nakeho problemu  Žmurk
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #42 kedy: 19. Marec , 2008, 13:39:21 »

jo tak to musime spravit tak ako to rastis radil v druhej teme.. my len chceme dokazovy material ze tie veci sme vytvorili my, iba pre pripad nakeho problemu  Žmurk

ja sa tiez snazim uz dlhsi cas dostat do SOZY,ale oni ta proste maju v pazi,pokial im nezadeklarujes,ze z tvojej hudby potecu nejake prachy. Bohuzial tak to je.
Zaznamenané
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #43 kedy: 19. Marec , 2008, 13:44:03 »

Vlado, to preto, lebo SOZA patri k podsvetiu. Na zdravie!
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Dugo
Hosť
« Odpoveď #44 kedy: 19. Marec , 2008, 13:44:51 »

ja sa tiez snazim uz dlhsi cas dostat do SOZY,ale oni ta proste maju v pazi,pokial im nezadeklarujes,ze z tvojej hudby potecu nejake prachy. Bohuzial tak to je.

no to je dobre prdnute.. to ak nema naky muzikant prave v kurze napady, moze sa dojst inspirovat k nakej kapele na koncert co nema nic pravne podlozene a vykradat a vykradat...
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 39 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.085 sekund, 22 otázok.