Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 16:52:43
Strán: 1 ... 35 36 [37] 38 39 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: SOZA  (Prečítané 116118 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #540 kedy: 24. Október , 2012, 19:14:03 »

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/379114_298499460263903_2142335276_n.jpg
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
matus
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 323



« Odpoveď #541 kedy: 25. Október , 2012, 09:41:35 »

http://img.cas.sk/img/10/full/1434075_SOZA.jpg

 Bravooo Bravooo
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #542 kedy: 25. Október , 2012, 17:42:18 »


Ako reakciu na nezmyselné faktúry a pokuty, ktoré SOZA vyrubuje som sa im sám udal:

Dobý deň

Oznamujem vám, že v minulosti som zorganizoval niekoľko koncertov kde som hral vlastnú hudbu a nenahlásil som to. Na týchto koncertoch sa zúčastnilo viacero umelcov, ktorý sa tiež prezentovali vlastnou tvorbou. V tejto podvratnej činnosti plánujem pokračovať. Aké mi za to plánujete vyrúbať výpalné?

S pozdravom

Jakub Lorenz

musis napisat znova a pritvrdit  Ja som čert..
Zaznamenané
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #543 kedy: 26. Október , 2012, 11:44:48 »

my sa dodnes udrbavame na sitiuacii, ked sme v ramci solidarity so SOZAou chceli dat vsetko do poriadku a sli sme nahlasit nas videoklip :D :D :D

reziserovi sfleku vyrubali poplatok, ze pouzil nasu hudbu do nasho klipu.. 50e to bolo :-)ze vraj na to aby nas mohli chranit :D

odvtedy sa citim neuveritelne chraneny.. lepsie ako keby to robil sam Pitu (nemyslim toho z fora :-) )

ale teraz VAZNE. to ze sa vyberaju poplatky by ma az tak velmi nehnevalo ako ich prerozdelovanie.
nas bubenik si dal tu robotu, ze si vsetko vybehal a povybavoval aby sa stal clenom SOZA klubu 500. za hranie nasich songov v etery a vysielanie nasich klipov mu bolo pridelenych luxusnych 3,50eur..

vazne by ma zaujimalo, ako vlastne to prerozdelovanie a vyplacanie tantiem funguje.. aky je pouzity vzorec.. lebo moje "biedne"znalosti matematiky mi nasepkavaju, ze to bude vzorec "rovny a rovnejsi"
« Posledná zmena: 26. Október , 2012, 11:45:52 od ondreee » Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #544 kedy: 26. Október , 2012, 13:48:13 »

reziserovi sfleku vyrubali poplatok, ze pouzil nasu hudbu do nasho klipu.. 50e to bolo :-)ze vraj na to aby nas mohli chranit :D
vazne by ma zaujimalo, ako vlastne to prerozdelovanie a vyplacanie tantiem funguje.. aky je pouzity vzorec.. lebo moje "biedne"znalosti matematiky mi nasepkavaju, ze to bude vzorec "rovny a rovnejsi"

PRESNE. Kolko ste videli z tych realnych 50 EUR? Ten vzorec by snad mal byt verejne pristupny.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #545 kedy: 26. Október , 2012, 15:10:38 »

....ono sa to volá bulharská konštanta....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
matus
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 323



« Odpoveď #546 kedy: 31. Október , 2012, 10:45:42 »

http://www.sme.sk/c/6587921/sef-soza-repcik-rezignoval.html

pan velkomozny skoncil  Bravooo
Zaznamenané
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #547 kedy: 31. Október , 2012, 10:51:34 »

odstrania ho a teraz si ako mame mysliet, ze je so Sozou vsetko OK ? Obavam sa ze to tak aj bude.
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #548 kedy: 31. Október , 2012, 11:07:10 »


 Na zdravie!  Je to frajer

pekna sprava
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #549 kedy: 31. Október , 2012, 11:24:24 »

Ste kapanek naivni, ak si myslite, ze sa nieco zmeni.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #550 kedy: 31. Október , 2012, 12:51:26 »

Spolu s tym by mohli novelizovat autorsky zakon konecne a povyhadzovat zo sozy ten komunisticky odpad co tam stale kvasi
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #551 kedy: 31. Október , 2012, 13:10:45 »

Ked Voloda robil kraviny, kazdeho to vytacalo, teraz nebudu robit az take do oka bijuce zalezitosti a ti ktori z toho budu mat profit tak budu spoko...cize to iste az na to ze nebudu otravovat skolkarov , skolakov a pod....hej to by chcelo nejake neskorumpvane pravidla a pravidelny audit kam tie penaze idu  Som frajer
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #552 kedy: 31. Október , 2012, 13:55:44 »

...nebudu otravovat skolkarov , skolakov a pod....
Obávam sa, že budú. Nový riaditeľ neznamaná nový zákon. Podľa zákona, ak učiteľka v škôlke premietne piatim detičkám rozprávku z DVD, jedná sa o verejné šírenie umeleckého diela.
Skrátka som skôr pesimista.
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #553 kedy: 31. Október , 2012, 14:19:08 »

Podľa zákona, ak učiteľka v škôlke premietne piatim detičkám rozprávku z DVD, jedná sa o verejné šírenie umeleckého diela.
nejedna. premietanie pre deticky v skolke nie je verejne podujatie.

Verejné podujatie
Za verejné podujatie sa považuje akékoľvek podujatie, ktoré je prístupné verejnosti a ktorého účastníci  nie sú spojení  rodinnými, príbuzenskými vzťahmi.

skor vidim problem v tom, ze budu o chvilu pytat podiel uplne z kazdej technologie, ktora nejakym sposobom moze posluzit k nelegalnemu sireniu obsahu chraneneho autorskymi pravami. uz teraz su to CD a zuby uz maju zabrusene aj na mobily, predpokladam, ze uz maju osetrene aj USB media a je podla mna len otazkou casu, kedy zautocia na poskytovatelov internetovych pripojeni.

Druha stranka veci je, ze zrak verejnosti uz sa na SOZA upriamil evidetne viac, nez im je prijemne, kedze si sami odstrelili hlavu (kazdemu je snad jasne, ze repcik nerezignoval len tak po vikendovej introspekcii). Takze odhadujem, ze teraz bude okolo nich chvilku ticho a oni sami budu dufat v spokojne status quo aspon na rok, nez zase dojdu s nejakou picacinou.
« Posledná zmena: 31. Október , 2012, 14:23:57 od Iggy » Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #554 kedy: 31. Október , 2012, 14:34:33 »

Obávam sa, že budú. Nový riaditeľ neznamaná nový zákon. Podľa zákona, ak učiteľka v škôlke premietne piatim detičkám rozprávku z DVD, jedná sa o verejné šírenie umeleckého diela.
Skrátka som skôr pesimista.

blbost nie? lebo ak ma origos dvd tak v tej cene toho DVD uz je zahrnuty poplatok soze ci? tak isto v tej skolke je to sukromna akcia to pozeranie toho videa ci?
Zaznamenané

Strán: 1 ... 35 36 [37] 38 39 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.105 sekund, 23 otázok.