Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Apríl , 2024, 11:57:14
Strán: [1] 2 3 ... 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako na PayPal???  (Prečítané 120356 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« kedy: 25. August , 2006, 22:37:20 »

Zdravim.Neviete mi prosim vas niekto poradit ako narabat s uctom na PayPal?Zadal som tam svoje udaje aj udaje z virtualnej debetnej VISA karty,ale nezobrazuje sa mi tam stav uctu.Je tam 0 EUR aj 0 USD,pritom na ucte ku ktoremu je karta penaize su,sice slovenske,ale v banke mi vraveli,ze sa to aicky prepocitava na pozadovanu menu.Mam obdrzat akesi verifikacne cislo,myslim,ze postou,ale neviem ci to bude v tom.Prosim ak ma s tym niekto skusenosti,ci prekonal podobny problem ozvite sa.Dakujem.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1 kedy: 25. August , 2006, 22:45:34 »

Musis pockat, kym Ti pride to cislo verifikacne. Ak mas internet banking, tak sa Ti to objavi v polozke pohybov na ucte ako Paypal # xxxxx alebo tak nejako. Ak nie, pockaj tak 4-6 dni od registracie a potom zbehni do banky a vypytaj si vypis, kde by to uz malo byt. Kym tam potom v Paypal nezadas to cislo, nemozes robit nic.

Naposledy upravil progrocker, : 25.08.2006 o 23:45
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #2 kedy: 25. August , 2006, 22:57:26 »

to Progrocker:Aha.Internet banking mam,to pozrem.Tebe to cislo prislo postou v pohode?A slovenske koruny na ucte ti to zobrazilo ako dolare a eura?Dakujem ze,si ma usmernil.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3 kedy: 25. August , 2006, 23:11:27 »

Nie postou, mal som ho v internet bankingu, normalne v pohyboch na ucte.
Co sa tyka penazi, na Slovensku zatial mozme cez Paypal peniaze iba posielat, nie prijimat, takze tam ani nic mat nemozes.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #4 kedy: 25. August , 2006, 23:24:14 »

hm..ale platit mozem aj ked mi to neukaze peniazky teda,ze?
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #5 kedy: 26. August , 2006, 00:18:59 »

brokenwings napísal:
Citácia
hm..ale platit mozem aj ked mi to neukaze peniazky teda,ze?


No ak tam zadas ten kod, mozes, len hlavne maj peniazky na ucte. Potom to ide bez problemov. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #6 kedy: 26. August , 2006, 01:51:48 »

V paypale mas furt nulu. Ked volaco zaplatis, tak on si pozadovane mnozstvo v korunach stiahne z uctu, capne do paypalu a z neho hned zaplati. Peniaze na ucte v paypale by sa ti ukazali iba v tedy keby si daco prijal, tebe keby zaplatili na paypal ucet. Ako vravi Brano, to sa ale u nas este neda .. keby to slo, tak potom z paypalu si to prevedies kam chces, aj na ten ucet v banke v korunach.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #7 kedy: 27. August , 2008, 20:25:16 »

mozete mi poradit? idem si zalozit ucet v nejakej banke, ale chcem k nemu aj kartu s ktorou budem moct pouzivat paypal - to je pre mna najdolezitejsie. Nemam prehlad ktore banky to poskytuju a ktore nie, idealny by bol nejaky "studentsky" (citaj bez poplatkov :) ) Mate niekto konkretne skusenosti bankou ktora toto umoznuje?  dufam ze som sa vyjadril dost jasne, uz mi to nejak nepali dnes....
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 27. August , 2008, 20:29:01 »

mozete mi poradit? idem si zalozit ucet v nejakej banke, ale chcem k nemu aj kartu s ktorou budem moct pouzivat paypal - to je pre mna najdolezitejsie. Nemam prehlad ktore banky to poskytuju a ktore nie, idealny by bol nejaky "studentsky" (citaj bez poplatkov :) ) Mate niekto konkretne skusenosti bankou ktora toto umoznuje?  dufam ze som sa vyjadril dost jasne, uz mi to nejak nepali dnes....

Paypal nema nic spolocne s nejakou bankou, zriad si ucet kde chces, PayPal mozes namapovat na akukolvek kreditku , mozno aj debetku, pripadne ucet (s tymto vsak nemam skusenosti).
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #9 kedy: 27. August , 2008, 20:31:41 »

Paypal nema nic spolocne s nejakou bankou, zriad si ucet kde chces, PayPal mozes namapovat na akukolvek kreditku , mozno aj debetku, pripadne ucet (s tymto vsak nemam skusenosti).

hocijaku kartu veru nie... uz som to raz skusal s bratovou z OTP, a neslo to...
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 27. August , 2008, 20:32:13 »

hocijaku kartu veru nie... uz som to raz skusal s bratovou z OTP, a neslo to...

Divne, Visu aj MasterCard mi to zobralo bez problemov.
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #11 kedy: 27. August , 2008, 20:32:57 »

Divne, Visu aj MasterCard mi to zobralo bez problemov.

a akej banky?
Zaznamenané
matkosafko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 517



« Odpoveď #12 kedy: 27. August , 2008, 20:33:11 »

visu electron to bralo urcite
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 27. August , 2008, 20:33:59 »

a akej banky?

Tatrabanda.
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #14 kedy: 27. August , 2008, 20:35:52 »

PayPal mozes namapovat na akukolvek kreditku , mozno aj debetku, pripadne ucet (s tymto vsak nemam skusenosti).

ja ale nechcem kreditnu kartu ale debetnu...
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 22 otázok.