Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
30. Apríl , 2024, 01:27:53
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 23 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako na PayPal???  (Prečítané 120438 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #30 kedy: 30. August , 2008, 00:08:58 »

ja mam kreditku VISU cez SLSP. Fungujem bezproblemovo asi polroka, no do dnesneho dna mi nedosli spat tie 3 eura (omylom som poslal 2x verifikaciu), ktore boli pouzite pri verifikacii karty. :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Marek
nováčik
*
Príspevkov: 38


« Odpoveď #31 kedy: 01. September , 2008, 07:57:03 »

mne to na slovensku sporitelnu neslo...teda nesla mi zaregistrovat karta...a ked som sa chcel opytat v SS tak ani nevedeli co je to paypal :D
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #32 kedy: 02. September , 2008, 09:31:36 »

pockat pockat pockat, chapem to spravne ze tu par ludom funguje bez problemov kupovanie veci z netu a pay pal s klasickou luzerskou VISA ELECTRON ktoru davaju k studentskemu uctu? ... naco potom vybavovacky vselijakych kreditiek a cojaviem coho ...

martinlm mi akurat poradil co nastavoval aby mu to islo, tak som zvedavy ci to pojde aj mne. ale to su mi veci ako po dvou deci, ze s takou kartou pre luzu to moze ist.
Zaznamenané

o-yep sro
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #33 kedy: 02. September , 2008, 09:48:47 »

Treba nastavit limit na dennu platbu postou, nieco take. Pred polrokom som ta tak spravil a vsetko bolo ok. Teraz som zistil, ze som mal ten limit 5000,-, tak mozno preto mi v lete do Thomanna neslo zaplatit 318EUR.
Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #34 kedy: 02. September , 2008, 13:55:12 »

pockat pockat pockat, chapem to spravne ze tu par ludom funguje bez problemov kupovanie veci z netu a pay pal s klasickou luzerskou VISA ELECTRON ktoru davaju k studentskemu uctu? ... naco potom vybavovacky vselijakych kreditiek a cojaviem coho ...

martinlm mi akurat poradil co nastavoval aby mu to islo, tak som zvedavy ci to pojde aj mne. ale to su mi veci ako po dvou deci, ze s takou kartou pre luzu to moze ist.

SLSP a Visa Electron by mala fungovat, mojmu bratovi to funguje. Je tam tusim nieco s tym limitom ako MartinLM spominal, za zmenu limitu je nejaky smiesny poplatok tusim.
Zaznamenané

asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #35 kedy: 17. September , 2008, 10:16:16 »

takze operacia hotova, kartu sa mi podarilo pridat k mojmu Paypal uctu...uz len cakam na ten 4 miestny kod....  Na zdravie!
Zaznamenané
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #36 kedy: 12. Apríl , 2009, 19:11:52 »

Platobná karta musí byť hlavne embossovaná - vypuklé čísla. S ktorou sa dá platiť aj bez PINu.
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #37 kedy: 12. Apríl , 2009, 20:10:08 »

Platobná karta musí byť hlavne embossovaná - vypuklé čísla. S ktorou sa dá platiť aj bez PINu.

nemusi byt embosovana, staci visa electron, karta ktoru dostanete k uctu na vyberanie penazi
Zaznamenané

stoka!
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #38 kedy: 12. Apríl , 2009, 20:36:49 »

suhlas. mam obycajnu visu k studentskemu uctu v slsp. ...martinlm mi to poradil a funguje. akurat tam cez ebanking treba nieco zenit co si uz nepametam.
Zaznamenané

o-yep sro
arnysimilar
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 480



WWW
« Odpoveď #39 kedy: 23. Apríl , 2009, 06:59:52 »

Je to možné, ja som robil paypal pred 5 rokmi, oni stále menia podmienky. Inak vraj je to teraz otrava, po registrácii ti strhnú 1,5 € a chcú od teba také 4 miestne číslo z výpisu. A aj keď máš internet banking tak to hneď nekukneš, lebo ten výpis sa ti objaví až za 2-3 dni. Ja som to u kamaráta riešil tak, že sme zavolali na centrálu do banky a tetuška po dlhom presviedčaní to pozrela a nadiktovala. Ona to videla hneď. Nemali sme čas čakať, bolo treba cashovať.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Byť hlupákom je veľmi ťažké, pretože je veľmi veľka konkurencia...
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #40 kedy: 23. Apríl , 2009, 09:04:15 »

akurat tam cez ebanking treba nieco zenit co si uz nepametam.

limit pre objednávku poštou v dňoch si v slsp zmenit z 0 na X :O) Najlepsie je si to zmenit na nejakeho vyssie cislo pretoze kazdu zmenu limitu spoplatnuju.
Zaznamenané

vylo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 259



« Odpoveď #41 kedy: 28. Júl , 2009, 00:25:19 »

limit pre objednávku poštou v dňoch si v slsp zmenit z 0 na X :O) Najlepsie je si to zmenit na nejakeho vyssie cislo pretoze kazdu zmenu limitu spoplatnuju.


da sa to zmenit cez IB?
Zaznamenané

Ja nic, ja muzikant!
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #42 kedy: 28. Júl , 2009, 07:33:11 »

ano
Zaznamenané

vylo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 259



« Odpoveď #43 kedy: 28. Júl , 2009, 10:51:46 »

Ja mam Visa Electron zo SLSP a ta verifikaci ami fungovala, pozrel som to v IB, cize aj cely PayPal fungoval.


ako dlho ti trvalo kym sa ti zobralzil paypal kod v IB od jeho vyziadania?
« Posledná zmena: 28. Júl , 2009, 14:06:39 od vylo » Zaznamenané

Ja nic, ja muzikant!
marowak
Hosť
« Odpoveď #44 kedy: 28. Júl , 2009, 11:05:27 »

ako dlho ti trvalo kym ti sa ti zobralzil paypal kod v IB od jeho vyziadania?
Ja som ho v IB vobec nevidel, az na vypise z banky, ktory mi prisiel za 3 tyzdne (mam mesacny interval vypisov). Nechal som si ho vsak nadiktovat od pracovnicky banky cca do 3 dni od zriadenia PayPal uctu (uz tu o tom pisal arny). Tuto info banka poskytuje bez problemov (aspon by mala).  Žmurk
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 23 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.125 sekund, 22 otázok.